Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domelq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domelq

  1. dostałeś??? nie czaje olej ten to półsyntetyk
  2. dasz radę, ja miałem en sam dylemat Lało się z lewej strony. Przejechałem 115 km, 2 razy dolałem plynu
  3. Tylko 13, z czego wkładając różne głośniki musisz mieć równe podkładki mocujące
  4. Jak miałeś przegrzanie + deszcze to jak małe hartowanie... Zajmuję się odlewnictwem, więc Ci powiem, że oprócz pokrzywienia właściwości mechaniczne już są inne
  5. U mnie w AFN jest uszczelka
  6. Miło powitać na forum
  7. Witam na forum A4
  8. Witam Dzięki za wczorajsze spotkanie na spocie
  9. Popatrz ile kosztują dobre głośniki i teraz zobacz ile kosztuje ta Twoja skrzynka.... Samo mówi za siebie, dużo huku i nic poza tym. Odpuść
  10. Witaj wśród miłośników
  11. KERCZI będziesz dzisiaj na spocie? Już Ci pisałem na PW, ale sie przypominam. Jak coś to weź dla mnie 2 komplety kalendarzyków
  12. Widziałem takie pod zapalniczkę w markecie jakaś wyprzedaż :> Dołóżcie jeszcze dla pasażerów, to oni się najbardziej pocą i mają największą temperaturę jak Wy prowadzicie :gwizdanie: Ssorki za OT
  13. serdecznie
  14. Z tego co Ty proponujesz brałbym Tomasony
  15. to, że jedna jest krótsza a druga dłuższa to nic dziwnego. Kwestia własnego upodobania. Ważne, żeby nie jeździły Ci po gumach/uszczelkach
  16. pewnie, że lepiej przeczyścić i zapobiegać Ale faktem jest, że jak tarcza się skrzywi to już lipa. Można ja spróbować przetoczyć, ale nie zawsze się to udaje. Tak na marginesie, żeby tarcza się skrzywiła (zagrzała) to nieźle trzeba przyciskać (uzyskanie odpowiedniej temperatury)
  17. Szydzą zawsze tylko impertynenci ignoranci. Ekonomia zawsze robi swoje i każdy dba o swój portfel...
  18. ja zmieniam zawsze z rozrządem. Nie kupowałem oryginalnej tylko... już nawet nie pamiętam
  19. Ja, ale za 2 tygodnie bo wówczas będę to robił
  20. Widocznie ma wolne, ogólnie reaguje od razu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.