Treść opublikowana przez domelq
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- [B5 ADR] Końcówka tłumika i prośba o poradę
Jak widzisz można coś odpowiedniego nabyć, ale cena też jest konkretna... Coś za coś. Także albo dokładasz konkretną kasę, albo lepiej nie kombinuj bo jest dobrze- [ALL B6] Piski z układu hamulcowego
Najczęściej pisk pochodzi od drżenia przy docisku. Zobacz czy dobrze są zamocowane- [A4 B7] Instrukcja obsługi PL
Dajcie znać czy w ogóle ktoś ma do B5 przed II liftem!!!!- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Poczekaj bo Ci zaraz Cuber powie gdzie Ty se masz znaczek pingwina zrobić... :naughty: :polew: znaczek pingwina, dobre zimówki... i na lodowiec- [ALL B5] Klimatronic - jak obsługiwać
Daj znać jak efekt Nie zawsze śmierdzi "skarpetami" od tzw. zasyfienia- [ALL] Czekam na uwagi i opinie - ROCKFRORD FOSGATE - filmiki
nie jestem fanem ani specem w tej dziedzinie zabudowy, ale jak na to patrze to ja już jestem poruszony- [B5 ADR] Końcówka tłumika i prośba o poradę
O poprawie to zapomnij, tylko "udziwnisz" swoją niuńkę. Masz ładny wydech Poza tym nie nazywałbym takich wynalazków końcówką tłumika, tylko raczej nakładką na rurę wydechową- [B5 ADR] Końcówka tłumika i prośba o poradę
Może właśnie chodzi o to, żeby się zidentyfikować wśród "tłumu" :gwizdanie: Ssorki Szogun84, żart- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy serdecznie- [ALL] Czekam na uwagi i opinie - ROCKFRORD FOSGATE - filmiki
Wygląda pożądnie i jak ktoś lubi muzykę :gwizdanie: Przede wszytskim to trzeba by posłuchać jak to łupie- [ALL B5] Choinka na desce rozdzielczej
1. Sprawdź stan akumulatora- [B5 ADR] Końcówka tłumika i prośba o poradę
1. CO Ci to da oprócz wyglądu? 2. Pochwal się fotami auta, żebyśmy zobaczyli czy to pasuje w całości, osobiście bym tego nie założył- [ALL B5] Problem z szyberdachem
Boję sie, że musisz troszkę rozebrać i zobaczyć co tam się stało. Ciężko stwierdzić tak jednoznacznie co może być przyczyną takiego stanu- [B5 ADR] Wiek akumulatora
takie wytłoczenie to raczej numer seryjny baterii podjedź do sklepu z bateriami i Ci dobiorą do Twojego auta odpoiednią- [ALL B6] Wrażenia po nabiciu klimy
Z tego co wiem temp. powietrza przy kratkach powinna być na poziomie 6-7 oC- Notebook zamiast stacjonarnego - SolidWorks, Catia, AutoCad + multimedia - jaki?
Ja pracuję w Solid Edgu, NX4, NX5 i NX6, FIFA09 też śmiga. Możesz mieć kamerę mikrofon, czytnik, blue itp.... Używam DELL VOSTRO 1510 z matrycą 1920x1200- [ALL] Po czym poznać, że auto jest z UK ?
po kodach na wlepce dojdziesz na jaki kraj był dedykowany model autka- [B5 ADR] Wiek akumulatora
to jest kod na jakiejś naklejce czy wytłoczony na obudowie? Po co Ci te dane, czy ten Ci już odmawia posłuszeństwa?- [ALL B5] Czy oba samochody posiadają te same kolory i odcienie ?
te same- [ALL B7] Jaki układ hamulcowy ?
nie musisz się trzymać dotychczasowych, załóż ATE wszędzie i będziesz zadowolony. Dobra jakość za rozsądną cenę- [B7 BRE] Czy lepiej wcześniej wymienić rozrząd czy zgodnie z instrukcją ?
w Niemczech bym wymienił co 120 u nas tak jak CI powiedzieli 90-100 tys. km- [B5 ADP] Dziwna praca sprężarki (co jakiś czas przerywa)
boję się, że to wentylator do zmiany Cię czeka- [B5 ADR] Lampy przednie
to takie ceny to znamy wszyscy- [ALL B5] Problem z szyberdachem
nie wiem czy samą linkę, ale cały komplet uchwytu dostaniesz na allegro również komplet w ASO ~350 pln na stronę i kupa dłubania ze ściąganiem podsufitki - [B5 ADR] Końcówka tłumika i prośba o poradę