Treść opublikowana przez domelq
-
[B5 AHU] Nie ma ciepłego nawiewu
Opisz dokładnie bo nie bardzo czaję. Wypisz dokładnie co uruchamiasz i co się dzieje
-
[ALL] Brak świateł postojowych, mijania i drogowych
proponuję na początku sprawdzić ten włącznik świateł. Spróbuj na krótko spiąć kable...
-
[B6 AMB] Cieknący olej spod pokrywy oleju
Koszt uszczelki jest mniejszy niż 100 PLN
-
Jak długo mogę jeździć na OC poprzedniego właściciela??
chyba, że dogadałeś się ze sprzedającym i złożysz rezygnację z polisy wówczas musisz podpisać nową A tak możesz jeździć 30 dni
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
[ALL B7] 140KM 2.0TDI wieksza turbina+chip
Ja na Twoim miejscu bym nie wkładał kaski. Spokojnie bym dojeździł na tym co jest te pół roku. Potem i tak autko chcesz sprzedać...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
[ALL] Mechanizm podnoszenia szyby B7
Ale co CI szczeliło? Jakieś zaczepy, linka? Bo jak linka to są goście W Krakowie co dorobią Ci każdą linkę
-
[B6 AVF] Alutec Blade czy Tomason TN6 ?
Kuzyn jeździ na Tomasonach i ma to samo, Mówi, że nie gną się i takie rzeczy OKI, ale odpryski to ich zmora. Kręcił temat i okazało się, że nie wszystkie modele tak mają. Więc trzeba po prostu trafić
-
[B5 AHH] Zły odczyt /czujnik temperatury płynu
38?? W serwisie coś około 80 PLN także coś może być nie tak
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
kiedyś zacznie puszczać Napiszę Ci jeszcze raz: Ja mam też AFN. Kupując nie wiedziałem co było zalane, więc nalałem MOTULa +6100 (półsyntetyk) i nie narzekam. Żadnych większych ubytków... Na pewno w Twoim przypadku nie zalałbym już pełnym syntetykiem, ale o półsyntetyku jeszcze bym pomyślał ale wraz z płukanka silnika. Jak będzie przeciekać to wrócisz do minerala
-
Kody climatronika Audi A4 B5
z automatem to nie mam pojęcia
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Ja mam też AFN. Kupując nie wiedziałem co było zalane, więc nalałem MOTULa +6100 (półsyntetyk) i nie narzekam. Żadnych większych ubytków... Na pewno w Twoim przypadku nie zalałbym już pełnym syntetykiem, ale o półsyntetyku jeszcze bym pomyślał ale wraz z płukanka silnika. Jak będzie przeciekać to wrócisz do minerala
-
A4 B5 ADR ADP Termostat
Pamiętaj, że przy wymianie czujnika musisz spuścić płyn, wiec zapodaj już nowy
-
[B6 AWX] Problemy z obrotami podczas przyspieszania
Czyli raczej się ślizga i będziesz musiał myśleć o wymianie. O części spytaj kolegę z forum TOM77 O robociznę spytaj u jakiegoś fachmana z Twojej okolicy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry wszystkim
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hejka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hejka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
hejka- [B5 AFB] Ile wchodzi oleju do silnika ?
lej śmiało całe 5 litrów do Twojego silnika - Nowicjusz - wątek powitalny