Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domelq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domelq

  1. ja bym spróbował wymienić przed wyjazdem, w końcu to 15 minut roboty A na dolewkę zaryzykowałbym jakiś półsyntetyk
  2. Rozumiem, że dla ciebie liczy się tylko, gdzie jest coś produkowane. Nie ważne są inne aspekty. To zadam ci jeszcze jedno pytanie. Co jest lepsze? Wahadłowiec Buran (z ZSRR) czy seat (z Hiszpanii)? I co ma lepszą jakość i precyzję wykonania? Otóż to linia produkcyjna to linia, idzie prawie wszystko tak samo. Najważniejsze są wyznaczone standardy i kontrola jakości
  3. Jak CI troszkę rdzą zaszła to już nic nie pomoże, tylko regeneracja
  4. tego ślicznego burzowego poranka W Trzebini - niet[br] Dopisany: 16 Lipiec 2009, 07:55_________________________________________________ :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2009, 07:58_________________________________________________ :polew: prawie jak kapitan KLOS
  5. Witaj na forum
  6. Strzałeczka
  7. Witam na forum
  8. Może być, albo od opon ściętych od złego wyważenia
  9. Widziałem rozwiązanie w B5, gdzie radio było wsadzone pod listwę dekoracyjną (drewno, alu lub zwykłe) z lewej strony kierownicy. Jak było nie używane to listwę można było przyłożyć i radyjko nie widoczne
  10. 90 tyś wymieniaj komplet z rolkami napinacza a także z pompą wodną i będzie git
  11. Możesz naciągnąć tą dźwignię
  12. Nie istnieje taka możliwość, ale być może zadział to tak jak opisał szogun0
  13. sprawdź obwód opony czy masz zgodny z normą dla swojego auta raczej licznik zawsze zawyża
  14. może sięgniesz przez wnęki...
  15. Nie wiem czy ma związek, ale z temperaturą silnika musisz wyjaśnić. Masz mieć 900, ale to juz sprawa do innego posta
  16. przeczyść połączenia tych czujników
  17. 1,4 jest na pompowtryskiwaczach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.