Treść opublikowana przez domelq
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
ja bym spróbował wymienić przed wyjazdem, w końcu to 15 minut roboty A na dolewkę zaryzykowałbym jakiś półsyntetyk
-
[B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc
Rozumiem, że dla ciebie liczy się tylko, gdzie jest coś produkowane. Nie ważne są inne aspekty. To zadam ci jeszcze jedno pytanie. Co jest lepsze? Wahadłowiec Buran (z ZSRR) czy seat (z Hiszpanii)? I co ma lepszą jakość i precyzję wykonania? Otóż to linia produkcyjna to linia, idzie prawie wszystko tak samo. Najważniejsze są wyznaczone standardy i kontrola jakości
-
[ALL B5] Skrzypienie kierownicy
Jak CI troszkę rdzą zaszła to już nic nie pomoże, tylko regeneracja
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tego ślicznego burzowego poranka W Trzebini - niet[br] Dopisany: 16 Lipiec 2009, 07:55_________________________________________________ :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2009, 07:58_________________________________________________ :polew: prawie jak kapitan KLOS
-
[B5 AFN] Woda pod tylnym lewym dywanikiem od strony tunelu - środek auta
na pewno to jest woda?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
Strzałeczka- Nowicjusz - wątek powitalny
:hi:- Nowicjusz - wątek powitalny
Hejka- Nowicjusz - wątek powitalny
bry- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
hej- [B6 AWX] Huczenie podczas jazdy
Może być, albo od opon ściętych od złego wyważenia- [ALL] Montaż CB
Widziałem rozwiązanie w B5, gdzie radio było wsadzone pod listwę dekoracyjną (drewno, alu lub zwykłe) z lewej strony kierownicy. Jak było nie używane to listwę można było przyłożyć i radyjko nie widoczne- [B5 AFN] Pasek rozrządu - po ilu km wymiana?
90 tyś wymieniaj komplet z rolkami napinacza a także z pompą wodną i będzie git- [B5 AFN] Jak wygląda u Was zamek do otwierania maski (proszę o zdjęcie)
Możesz naciągnąć tą dźwignię- [B5 ADR] Przestawienie radia pod komfort
Nie istnieje taka możliwość, ale być może zadział to tak jak opisał szogun0- [B5 AFN] 'Odwrotne' przekłamanie licznika
sprawdź obwód opony czy masz zgodny z normą dla swojego auta raczej licznik zawsze zawyża- [ALL B6 ] Nie działa blokada klapki paliwa
może sięgniesz przez wnęki...- [B5 AHU] Nie ma ciepłego nawiewu
Nie wiem czy ma związek, ale z temperaturą silnika musisz wyjaśnić. Masz mieć 900, ale to juz sprawa do innego posta- [B5 AFN] Problem ABS i drgania kierownicy
przeczyść połączenia tych czujników- [ALL] Ciąg dalszy z cyklu "kilka pytań do znawców"
1,4 jest na pompowtryskiwaczach - Nowicjusz - wątek powitalny