Treść opublikowana przez domelq
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siema na wakacjach czy wracasz na południe do domu?
-
[ALL B6] Co wyje podczas jazdy ?
Jak najbardziej, ale na wolnych powinna troszkę się wówczas uciszać
-
[ALL] Nawigacja za trzy stówy czy warto?
Ja ostatnio byłem miło zaskoczony nową wersją mapą MapaMap
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
nie wiesz co masz zalane, może masz minerala wiec wówczas syntetyk to ryzyko może masz syntetyka to wówczas szkoda minerala więc wydaje się, że półsyntetyk to dobre rozwiązanie 10W40, co do MOBILa to już CI nie powiem ja leje MOBILa +6100, ale jak masz wziąść tak na wszelki wypadek i masz już kupiony to bym nie kombinował tylko został przy tym co masz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
[B5 AFN] Zapalniczka w bagażniku nie działa
A jak bym chciał takie gniazdo zmontować w bagażniku to gdzie proponujecie się podłączyć?
-
[ALL B6] Co wyje podczas jazdy ?
1. Sprawdź opony 2. Sprawdź łożyska 3. Może być piasta, ale ona raczej nie wyje tylko się tłucze najczęściej przy hamowaniu
-
[B5 ADR] Moja piękna A4 - Nowe foty!!!
Ładniutki klasyk,
-
[B5 ADP] Niezgodność spalania według FIS'a a rzeczywistością
Nigdy komputer nie pokaże dokładnego spalania, nie analizuje przecież oporów toczenia auta
-
[B5 AEB] Dziwny dźwięk - czy to normalne (filmiki) ?
raczej pompa wspomagania
-
[B6 ALT] Problem z hamulcami
Raczej serwo Zresztą sam wspomniałeś, że wszystko już porobione oprócz serwa
-
[ALL] Kasować błąd przed logowaniem czy nie
zawsze najpierw wykasuj błędy
-
[B5 ALL] Podłokietnik z passata b5 do audi b5 - czy pasuje?
Z podróbkami dajcie sobie spokój bo to syf Z Passata pasuje
-
[B5 AQD] Wzrosło spalanie
Czujnik temperatury
-
Polecane opony letnie
ja obecnie jeżdżę na MICHELIN PILOT PRIMACY i jest Na przyszły rok będę wymieniał i już zacząłem się rozglądać. Oczywiście chciałem te same, ale cena od razu mnie odstraszyła. Po rozglądnięciu na rynku i poczytaniu opinii też będę kupował TOYO
-
[ALL B5] Nie świecą zegary
Pierwsze to sprawdź połączenia i przeczyść kostki Naprawić można a części możesz poszukać na allegro Jest też gość z Tarnowa http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/czaki22-u6132.html co ma parę części do Audi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
[ALL B5] Pomoc przy audio
Jak już chcesz tak ładować w audio to zapomnij o 130 na przód. Zainwestuj w 165 mm
-
[ALL B5] Samo zapalające się światło wewnętrzne
Myślę, że jak masz 1996 to raczej możesz nie mieć FISa Ale tak jak u góry, któreś końcówki w drzwiach Ci szwankują
-
[ALL] Świecące listwy progowe - choinka ?
Nie leży mi to całkowicie
-
[B5 ALL] Proszę o poradę odnośnie dwóch silników
Te 2 silniki troszkę się różnią i chyba wybrałbym 110 a to, że różnica tylko w programie to kłamstwo. Tak jak wyżej opisane troszkę różnicy jest. Jeśli trafisz na 115 czyli AJM to polecam, ale to już w rocznikach po 1999 roku
-
[ALL] Montaż CB
hmm a to ciekawe rozwiązanie, miejsca rzeczywiście tam jest sporo za dechą. Miejsca jest sporo i dość fajnie to wyglądało. Właściciel opowiadał, że troszkę musiał poświęcić czasu na dłubanie, ale moim zdaniem efekt dość ciekawy