Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domelq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domelq

  1. siema na wakacjach czy wracasz na południe do domu?
  2. Jak najbardziej, ale na wolnych powinna troszkę się wówczas uciszać
  3. Ja ostatnio byłem miło zaskoczony nową wersją mapą MapaMap
  4. nie wiesz co masz zalane, może masz minerala wiec wówczas syntetyk to ryzyko może masz syntetyka to wówczas szkoda minerala więc wydaje się, że półsyntetyk to dobre rozwiązanie 10W40, co do MOBILa to już CI nie powiem ja leje MOBILa +6100, ale jak masz wziąść tak na wszelki wypadek i masz już kupiony to bym nie kombinował tylko został przy tym co masz
  5. Witam na forum
  6. A jak bym chciał takie gniazdo zmontować w bagażniku to gdzie proponujecie się podłączyć?
  7. 1. Sprawdź opony 2. Sprawdź łożyska 3. Może być piasta, ale ona raczej nie wyje tylko się tłucze najczęściej przy hamowaniu
  8. Ładniutki klasyk,
  9. Nigdy komputer nie pokaże dokładnego spalania, nie analizuje przecież oporów toczenia auta
  10. raczej pompa wspomagania
  11. Raczej serwo Zresztą sam wspomniałeś, że wszystko już porobione oprócz serwa
  12. Z podróbkami dajcie sobie spokój bo to syf Z Passata pasuje
  13. domelq odpowiedział(a) na marqiz temat w Audi A4 B5
    Czujnik temperatury
  14. ja obecnie jeżdżę na MICHELIN PILOT PRIMACY i jest Na przyszły rok będę wymieniał i już zacząłem się rozglądać. Oczywiście chciałem te same, ale cena od razu mnie odstraszyła. Po rozglądnięciu na rynku i poczytaniu opinii też będę kupował TOYO
  15. Pierwsze to sprawdź połączenia i przeczyść kostki Naprawić można a części możesz poszukać na allegro Jest też gość z Tarnowa http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/czaki22-u6132.html co ma parę części do Audi
  16. Jak już chcesz tak ładować w audio to zapomnij o 130 na przód. Zainwestuj w 165 mm
  17. Myślę, że jak masz 1996 to raczej możesz nie mieć FISa Ale tak jak u góry, któreś końcówki w drzwiach Ci szwankują
  18. Nie leży mi to całkowicie
  19. Te 2 silniki troszkę się różnią i chyba wybrałbym 110 a to, że różnica tylko w programie to kłamstwo. Tak jak wyżej opisane troszkę różnicy jest. Jeśli trafisz na 115 czyli AJM to polecam, ale to już w rocznikach po 1999 roku
  20. hmm a to ciekawe rozwiązanie, miejsca rzeczywiście tam jest sporo za dechą. Miejsca jest sporo i dość fajnie to wyglądało. Właściciel opowiadał, że troszkę musiał poświęcić czasu na dłubanie, ale moim zdaniem efekt dość ciekawy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.