Treść opublikowana przez domelq
-
[ALL] Olej spływa do miski po 6 godzinach
Wymienić i tak już musisz Może jakiś syf się zrobił na ściankach, myślałeś o płukance?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
[ALL B5] Dywaniki welurowe
Zwracam się z pytaniem do Polecacie jakiegoś sprzedawcę z dywanikami welurowymi? linki do aukcji Allegro już nie działają
-
[ALL B5] Problem z prawidłowym ustawieniem kierownicy
zbieżność a później przestaw na wieloklinie
-
[ALL B5] Kable głośnikowe obok zasialających?
lepiej rozdziel te kabelki od zasilających
-
[B6 AWX] Nie działa sterowanie elektrycznych szyb
przeczytaj cały post Jest wyraźnie opisane jakie mogą byc przyczyny i jak je usunąć
-
[B5 AFN] Problem z hamulcami
1. Przeczyść czujniki ABSu 2. Sprawdź czy Tarcza nie jest skrzywiona 3. Może byc problem z piastą 4. Najpierw użyj opcji a jak nie znajdziesz to wtedy zadawaj pytania - wątek już wielokrotnie przerabiany
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
Na tylnej klapie tylko
-
[B5 AJM] Raz dmucha na szybę a raz na kabinę
Może sygnał z klimatronika taki idzie i się silniczki włączają
-
[ALL] Olej spływa do miski po 6 godzinach
No niby tak Rozgrzewa się olej a następnie czeka żeby spłynął do miski. 6h do spłynięcia - a kiedy ostatnio wymieniałeś olej?
-
[ALL B6] Przerywanie głośników w Concert
Moim zdaniem masz jakieś przetarcia na okablowaniu, albo wtyczki dobrze nie siedzą
-
[B5 ATJ] Czy VAG-COM działą na VIŚCIE?
działa
-
[ALL B6] Brzęczyk w kabinie
Ale który brzęczyk?
-
A4 srebrny sedan 1.8 125KM
No to czekamy na foty
-
[B5 ADR] Gdzie mozna dostać taką pompę wspomagania ?
zmiany bebechów to tak jak regeneracja
-
[B6 AVF] Ile wchodzi oleju do skrzyni biegów?
Prawdopodobnie Różne oleje ludzie lali i różne efekty były a parametry niby te same Jak nic Ci w skrzyni się nie dzieje to nie zmieniaj, zalecana wymiana jest po 200 kkm. Mi weszło coś ponad 2 litry
-
[ALL B5] Co to jest ?
Na zewnątrz to dziwne, zapodaj fotki bo ciężko stwierdzić
-
[ALL B6] Jak sprawdzić klimę dwustrefową?
Ale dokładniej opisz o co Ci chodzi? Co chcesz sprawdzić?
-
[B5 AFN] Nie działa wskaznik paliwa
raczej na pewno coś z pływakiem na forum
-
[ALL B5] Nie działające 3 przyciski na panelu od klimatronika
Podejrzewam zimne luty, jak to w elektronice bywa
-
[ALL B5] Ciężko otwierające i zamyjące się drzwi
Musisz troszeczkę przesmarować i może troszeczkę je podregulować
-
[B6 AVF] Jak wymienić olej w skrzyni manualnej 6-cio biegowej HCF ?
jak Ci nic nie szwankuje to wcześniej jak 200 kkm bym nie wymieniał
-
[B5 AFN] Jak rozpoznać, czy wtryskiwacze są od silnika 90KM, czy 110KM ?
jak najbardziej po oznaczeniu
-
[B5 ALL] Nie działająca tylna wycieraczka
na forum, jest dokładny opis ze zdięciami jak się do niej zabrać i ją naprawić
-
[ALL B7] Czy wymieniać rozdząd na oryginalnych cześciach ?
jak najbardziej opłaca się wymienić rozrząd na oryginalnych częściach i jak najbardziej wymieniaj pompę