Treść opublikowana przez domelq
-
Nowicjusz - wątek powitalny
bry
-
Nowicjusz - wątek powitalny
bry
-
Nowicjusz - wątek powitalny
bry
-
Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla niebieskiego B5 AVANT na poznańskich blachach lecącego w dniu 05.09.2009 drogą A2 w kierunku Konina tuż za bramkami w Poznaniu około 14:00 - 15:00
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Poniedziałek 17.08.2009 Kraków, Zawiła godz.: 15:50 Srebrny AVANT B6 na rameczkach i z naklejkami klubowymi
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Raczej Wąski 15.08.2009 godz.: ~19:00 Biały Dunajec, ul. Jana Pawła II na trasie Gmina - Groszek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- AC dla osoby<25 lat
takie coś Ci zapewni minicasco w PZU, ale chyba bez szyby w czasie jazdy. Musiałbyś przeczytać dokładnie umowę- [B6 AVF] Moja Audi a4 :D
ładny klasyczny sedan Co do kiery Jaki kraj taki obyczaj- [B6 AVF] Bicie kół przy dotknięciu pedału hamulca
Może być krzywa tarcza, zdarza się Mi kiedyś piasta biła i miałem taki efekt, ale tylko pomiędzy 80 - 120 km/h- [B5 AFN] Nie oryginalne radio, a ori wzmacniacz i subwoofer NOKIA
Myślę, że to nie od wzmaka przepatrz połączenia kabli i stan membrany suba- [B5 1Z] Mgiełka a kratek nawiewu
Nie ma znaczenia jakie obroty przy klimie- [ALL B5] Odpalanie z kabli ani na "pych" nic nie daje
Zdecydowanie, podciągnij go na spokojnie przez całą nockę, potem sprawdź ładowanie Jak OK, to jak będzie padał to po prostu go wymień- xxx
- [B5 AJM] Niebieski dym, spadek mocy
Przeważnie gwizdanie to oznaki jej końca- [B5 ABC] Jak zlikwidować wgniecenia na karoserii ?
ostatnio widziałem auto na blachach z bielska, które się reklamowało, że naprawiają karoserię po opadach gradu itp. myślę, że znajdziesz ich jak coś przez wyszukiwarkę- [B5 ADR] Problem z immobilizerem
najpierw napisz jakie masz auto- Nowicjusz - wątek powitalny
Witka- [ALL B5] Kiedy regenerować zaciski - co może furkotać ?
ściągnij koła i polukaj jak to pracuje czy jest jakiś nagar/narost. jak będzie to ściągaj i czyść- [B5 1Z] Pomoc przy montażu klimatyzacji
Rozumiem, że nie masz w ogóle i chcesz założyć klimę. Nie jest to proste ani tanie. Z tego co wiem to nawet nie opłacalne. ktoś kiedyś kalkulował, że najtaniej jest założyć jakąś nie ORI - Nowicjusz - wątek powitalny