Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domelq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domelq

  1. Zgadza się, na FISie
  2. jesli jest taka sama temperatura,jak auto jest rozgrzane,woda sie nie gotuje,nie pali za duzo(silnik niedogrzany)-to czujnikzprawdz jeszcze,czy jak jest zimny silnik temperatura wzrasta i sie utrzymuje ,jak jest rozgrzany-ale obstawialbym czujnik z tylu bloku-mialem podobnie,pokazywal roznie,na vagu czasem potrafil pokazac -100 stopni... to mam pytanie ile jest tam tych czujnikow? dwa-jeden na bloku-drugi na dole chlodnicy na wezu dlatego możesz na klimatroniku wyświetlić sobie 2 temperatury chociaż obawiam się, że Ty możesz mieć wyświetlane inaczej ....(autko z 1995 roku) Poczytaj w poście o kodach klimatronika
  3. Kolega dobrze radzi przegazuj go dobrze gdzieś na trasie
  4. najpierw ściągasz czynnik i potem dobierasz się do skraplacza
  5. ja wlasnie tez slyszalem ze lem ori pozniej dlugo nic febi itd To jest sprawdzone. Myśę, że jak ktoś jeździ po drodze w stylu kamienia łupanego to nawet super produkt za długa nie wytrzyma, ale na pewno dlużej niż chińszczyzna
  6. Lepsze jakościowo od czego? Zauważ, że nie wszystko co jest robione na rynek Europy Zachodniej trafia do Polski
  7. Chcesz sprawdzić czy w ogóle jest 2 strefowa, czy poprawnie działa?
  8. i obserwuj bo też może Ci wypłukać stary olej ze wszystkich szczelin i może CI nagle przeciekać olej...
  9. Witaj na forum
  10. Witaj na forum
  11. Witaj na forum
  12. Witaj na forum
  13. Witaj na forum
  14. Witaj na forum
  15. Witaj na forum
  16. Witaj na forum
  17. Witaj na forum
  18. ja bym najpierw spróbował się pozbyć tego co masz w środku,
  19. można zacząć od czujnika temperatury
  20. domelq odpowiedział(a) na Allcon temat w Audi A4 B6
    Gdzie dokładnie? W avancie jest/moze być tak samo? U mnie ma zadnych wlepek w bagandzie :/ pod kołem zapasowym, albo masz wlepkę w książce serwisowej
  21. Po porsru wyleciał Ci osad, który się osadza w dieslach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.