Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domelq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domelq

  1. Czyli wszystkow skazuje na to, że nie miałeś prawidłowego kodu i przyblokowałeś je na chwilę daj mu jakis czas odpocząć i spróbuj jeszcze raz
  2. No co Ty, jesteś bliżej daty 14.02.2009 roku.
  3. Równocześnie przyciśnij TP i RDS i trzymaj aż wyskoczy 1000. Za pomocą przycisków 1, 2, 3, 4 wpisz kod radia. Po wpisaniu kodu przyciśnij TP i RDS i trzymaj 3 sekundy.
  4. Co do marki radyjek to kumpel z pracy ma juz 2 radyjko Clariona i twierdzi, że w inne nigdy nie zaiwestuje. Ale oczywiście model modelowi nie równy
  5. Nie macie czegoś takiego do liczników z B5?
  6. Fele z większą liczbą ramion nie zawsze wyglądają masywniej. Czasami duża liczba powoduje ich mniejszy przekrój co nie zawsze wpływa na jakość i na wrażenie "masywności" Ale mniejszy przekrój ramion też mogą mieć alu pięcioramienne. Wszystko zależy od wzoru felgi To na pewno. Co innego wygląd a co innego jakość. Oczywiście często udaje się połączyć te cechy i wtedy
  7. Otóż to, a nie diagnstyki silnika...
  8. ładniutka, elegancko w tym jasnym kolorku jak w limuzynie
  9. Nieprawda, silnik ma mieć 90 bez względu na rodzaj
  10. to może być fakt w końcu to będzie dla kierowcy, więc kąt może mieć znaczenie
  11. Wszystko gra, to jest originał Audi
  12. Dopytaj w jakimś pukcie robienia przeglądów, albo zadzwoń do drogówki, ITD i sięwszystko wyjaśni
  13. Jak Ci reflektor drży i wówczas także żarówka to jak najbardziej może tak być, że to jest przyczyna palenia żarówek
  14. Fele z większą liczbą ramion nie zawsze wyglądają masywniej. Czasami duża liczba powoduje ich mniejszy przekrój co nie zawsze wpływa na jakość i na wrażenie "masywności"
  15. Z tą uszczelą to mi coś nie leży, żeby po roku juz padła. Chyba, że jakiś majcher przy zakładaniu coś spier.....
  16. Ja już wypróbowałem i działa , ale musiałem się troszeczkę naszorować
  17. Sprawdzałem, ale mało konkretów... Myśłałem, że może ktoś z Was zastosował go u siebie
  18. Niestety, czas robi swoje, ale bez problemu to naprawisz. Koszt 300 - 500 PLN
  19. Jak jest hak, to zawsze musi być wbity w dowód. Niestety, ale musi być wbity
  20. paski wiem, chodzi dokladnie o termostaty
  21. wiedziałem, że nie popuści :gwizdanie:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2008, 18:58_________________________________________________ bry
  22. Ja miałem taki efekt tylko powiedzmy przy 70-80 km/h. Problem leżał w piaście
  23. Kiedys był poruzany taki wątek i pozostał bez rozwiązania... Może samą ramkę jakąś z demobilu dostaniesz, ale jak to zamontujesz?? Trzeba by cały fotel rozgrzebywać
  24. U nas kupisz nieoryginalne lusterka o równych wielkościach i nie wyglądają aż tak źle, minusem jest brak asferycznych szkieł... . Trzeba znowu przekładki robić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.