Treść opublikowana przez domelq
-
[ALL B5] Drzwi bez ramek szyb - czy to mozliwe??
Raz się spotkałem z czymś takim, ale to były drzwi od A4 Cabrio
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja się wybieram, miło będzie Was poznać osobiście. A potem jak, wracacie na spocika w Krakowie?
-
[ALL] koszt transportu z USA // Canady
Tutaj tez się troszkę dowiesz http://www.polamerusa.com/NMGPages/Kalkulator.aspx
-
[ALL] Ktore sa ORYGINALNE
Wzystkie są ori
-
[ALL] koszt transportu z USA // Canady
Walnij do gościa wiadomość, to się dowie i da Ci cynk. Wiesz nie wszyscy chcą wysyłać poza granice USA
-
[ALL] Dodatki do paliwa - stosować czy nie?
Może ktoś na spocie Ci pomoże...
-
[ALL] Dodatki do paliwa - stosować czy nie?
Moim zdaniem jak raz na 10000 km zaleje się to nie przeszkadza. Ja zalewam, tylko ja mam diesla...
-
[ALL] koszt transportu z USA // Canady
To chyba musisz jakiejś "poczty" w stanach spytać. Ja ostatnio ciągłem paczkę z USA o wielkości ~1,5 felgi i wagą o takim samym stosunku. Koszt 40$
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie z innej beczki. Chciałem włożyć do swojej B5 głośniki 165 mm (standardowo są 130 mm). Możecie mi polecić jakiś zakładzik Car Audio w Krakowie lub okolicach zeby mi to zainstalowali?
-
[ALL B6] szum w głosnikach
Ja się spotkałem, że nie chcą Ci powiedzieć jak je chcesz kupić. Jak powiedzialem, że to ja jestem już właścicielem to juz była inna gatka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakbyś brał od gościa to mogę Ci jutro to odebrać jak będę jechał na spocik
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nic poza dobrą zabawą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chłopaki, pojechaliście po bandzie. Ostra jazda bez trzymanki po krawędzi. Ale zeby to publikować... To juz się nazywa odwaga. Rozumiem, że świętowaliście Dzień Odlewnika :> bo takie to wczoraj święto branżowe przypadało...
-
[ALL] Dodatki do paliwa - stosować czy nie?
Ten MOTUL co zapodałem to na pusty bak (wiadomo, że coś tam będzie) wlewasz jedno opakowanie (0,3 L) i zalewasz do pełna ropą (60 L). Także proporcje jasne 1:200 Następny strzał to różnie, ale po około 10000 km. Ja dałem za buteleczkę 0,3 L - 55 PLN.
-
[ALL] Wiek opony
dokładnie, więc lepiej ostrzec przed zakupem Kiedy Ci handlarze znormalnieją i przestaną handlować "złomem", ale w końcu to tego nie wciskają. Ludzie sami kupują...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to nie przegryzaliście? Mam rozumieć, że ta MIO jest do d...
-
[B5 ABC] Czy da się gdzieś to dostać??
Taki brzęczek dostaniesz. W ASO albo szukaj na www.allegro.pl z rozbitków
-
[ALL B6] szum w głosnikach
Minus to to, że na wlepce nie ma wszystkich kodów Jak masz gdzie sprawdzić w ASO numer VIN auta to tam Ci wyświetlą całą listę kodów. Mozesz tez poszukać na forum (kody wyposażenia), był chłopak co potrafił taki wypis po numerze VIN przedstawić
-
[ALL B6] szum w głosnikach
Kody znajdziesz na naklejce, która jest naklejona na karoserii w miejscu koła zapasowego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wstali już dawno tylko coś ciężko się oczy otwierają bry
-
Concert 1 tylne głośniki
Ale ta złączka to chyba dotyczy czegoś innego niż Ty potrzebujesz... Ale zagadaj ze sprzedającym, może to zadziała...
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Podładowało akumulatory i znów zaczyna się rozpędzać
-
[ALL] interfejs Vag
Pass: michalbryl
-
[ALL] interfejs Vag
1. http://rapidshare.com/files/167536596/Polski_VAG_4.9___up.mich__.rar 2.
-
[B5 AFB] bardzo duży wyciek oleju z silnika
Nie che źle wróżyć. Ale jak Ci się zaświeciła kontrolka oleju to już nie za dobrze... Prawdopodobieństwo przytacie silnika. Kontrolka to brak ciśnienia