Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domelq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domelq

  1. Raz się spotkałem z czymś takim, ale to były drzwi od A4 Cabrio
  2. Ja się wybieram, miło będzie Was poznać osobiście. A potem jak, wracacie na spocika w Krakowie?
  3. Tutaj tez się troszkę dowiesz http://www.polamerusa.com/NMGPages/Kalkulator.aspx
  4. Walnij do gościa wiadomość, to się dowie i da Ci cynk. Wiesz nie wszyscy chcą wysyłać poza granice USA
  5. Może ktoś na spocie Ci pomoże...
  6. Moim zdaniem jak raz na 10000 km zaleje się to nie przeszkadza. Ja zalewam, tylko ja mam diesla...
  7. To chyba musisz jakiejś "poczty" w stanach spytać. Ja ostatnio ciągłem paczkę z USA o wielkości ~1,5 felgi i wagą o takim samym stosunku. Koszt 40$
  8. Panowie z innej beczki. Chciałem włożyć do swojej B5 głośniki 165 mm (standardowo są 130 mm). Możecie mi polecić jakiś zakładzik Car Audio w Krakowie lub okolicach zeby mi to zainstalowali?
  9. Ja się spotkałem, że nie chcą Ci powiedzieć jak je chcesz kupić. Jak powiedzialem, że to ja jestem już właścicielem to juz była inna gatka
  10. jakbyś brał od gościa to mogę Ci jutro to odebrać jak będę jechał na spocik
  11. Nic poza dobrą zabawą
  12. Chłopaki, pojechaliście po bandzie. Ostra jazda bez trzymanki po krawędzi. Ale zeby to publikować... To juz się nazywa odwaga. Rozumiem, że świętowaliście Dzień Odlewnika :> bo takie to wczoraj święto branżowe przypadało...
  13. Ten MOTUL co zapodałem to na pusty bak (wiadomo, że coś tam będzie) wlewasz jedno opakowanie (0,3 L) i zalewasz do pełna ropą (60 L). Także proporcje jasne 1:200 Następny strzał to różnie, ale po około 10000 km. Ja dałem za buteleczkę 0,3 L - 55 PLN.
  14. dokładnie, więc lepiej ostrzec przed zakupem Kiedy Ci handlarze znormalnieją i przestaną handlować "złomem", ale w końcu to tego nie wciskają. Ludzie sami kupują...
  15. No to nie przegryzaliście? Mam rozumieć, że ta MIO jest do d...
  16. Taki brzęczek dostaniesz. W ASO albo szukaj na www.allegro.pl z rozbitków
  17. Minus to to, że na wlepce nie ma wszystkich kodów Jak masz gdzie sprawdzić w ASO numer VIN auta to tam Ci wyświetlą całą listę kodów. Mozesz tez poszukać na forum (kody wyposażenia), był chłopak co potrafił taki wypis po numerze VIN przedstawić
  18. Kody znajdziesz na naklejce, która jest naklejona na karoserii w miejscu koła zapasowego
  19. wstali już dawno tylko coś ciężko się oczy otwierają bry
  20. Ale ta złączka to chyba dotyczy czegoś innego niż Ty potrzebujesz... Ale zagadaj ze sprzedającym, może to zadziała...
  21. Podładowało akumulatory i znów zaczyna się rozpędzać
  22. 1. http://rapidshare.com/files/167536596/Polski_VAG_4.9___up.mich__.rar 2.
  23. Nie che źle wróżyć. Ale jak Ci się zaświeciła kontrolka oleju to już nie za dobrze... Prawdopodobieństwo przytacie silnika. Kontrolka to brak ciśnienia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.