Treść opublikowana przez domelq
-
[ALL] Alarm Votex bez dzwięku
Może taki jego urok... Najpierw trzeba by go uzbroić a następnie pobudzić do działania i zobaczyć czy "zawyje"
-
[ALL] Jaki olej?
Ja jak nie wiedzialem co było wcześniej wlane to wlałem MOTUL 6100 ( półsyntetyk) i nie narzekam
-
[ALL] Jaki tłumik polecacie?
Ja kiedyś miałem okazję widziec tłumik BOSAL w akcji. całkiem ladnie świerkał
-
Concert 1 tylne głośniki
Problem jest w tym, że Concert I jest 2 kanałowy. jak chcesz podłączyć głośniki z przodu i tyłu to powinienes mieć 4 kanaly. Tem też służą wzmacniacze, ale to kisztuje... Można to zrobić na tzw. przysłowiową "skrętkę", ale jakość będzie fatalna co jest też uzależnione od mocy Twoich głośników. Co do tego modułu to nie wiem bo mi sie nie otwiera link
-
[B5 AEB] Jaka opona do felgi 18' - 1.8TQ
Jesli masz brać 18" to szukałbym coś o wymiarach 225/40. Jeśli chodzi o model to trzeba by pytac ludzi co takich używają...
-
[ALL B6] Lampy przednie
Wydaje mi się , że do B6 lepiej wygladaja diody jak są mniejsze (drobniejsze) a więcej. Po za tym myślę, że jeśli chodzi o światła to lepiej zainwestować w coś sprawdzonego. Ja bym się bał brać coś niewiadomego pochodzenia co tylko ładnie wyglada na zdięciach
-
[ALL B5] Da się coś zrobić z przetartą skórą na fotelu ?
Myślę, że musisz z tym uderzyć do taicera lub rymarza
-
[ALL B5] Para w kabinie-wina nagrzewnicy czy coś innego??
Moim zdaniem powinieneś się zabrać za nagrzewnicę
-
[ALL] Alarm Votex bez dzwięku
Może dopiero zawyje jak wejdziesz do środka i zadziałają czujniki ruchu
-
[ALL] Dodatki do paliwa - stosować czy nie?
chyba o wiele za często... powinieneś lać co 15 tysi... Też mi się tak wydaje... Ja doczytałem o stosowaniu takich specyfików co kilkanaście kilometrów. Podobno najlepiej co pół roku, przy zmianie paliwa z zimowego na letnie itd.
-
[B5 AHL] Po wymianie rozrzadu delikatnie szarpie, PROBLEM
nawet pół ząbka nie spowoduje spadku mocy? Pytam bo się nie orientuje...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
takie badania byłyby miarodajne jakby jedna osoba odwiedzała każdy serwis... marekd1305
-
[ALL B6] szum w głosnikach
To chyba masz system BOSE. Jak masz w kodach wyposażenia, masz jakąś informację o BOSE??
-
[B5 APT] Czujnk czy termostat
Może czujnik temperatury u Ciebie szwankuje
-
[B5 ADR] Kontrolka recznego
U mnie kiedyś to samo. Po zmianie czujnika ABSu problem zniknął
-
[ALL] Dodatki do paliwa - stosować czy nie?
Ja mam zamiar zastosować MOTUL Diesel system Clean. Słyszalem bardzo pozytywne komentarze na temat tego środka. Wiem, ze występuja również w wersji do benzynki
-
[ALL B5] Podwójny wydech w B5
Myślę, że dużej różnicy w dymieniu nie będzie. A nawet jak, to można tej dłuższej rurce zmniejszyć przekrój tak żeby prędkość przelotu w rurkach spalin była różna i mniej więcej się zgadzała w czasie przy wylocie.... Ale jak to technicznie będzie działało to nie mam pojęcia...
-
[ALL] Jaką kupić golarkę elektryczną??
Kolega mój kiedys ściągał golarki z USA i handlował tym. sam też uzywał kilku i stwierdził: Panasonic super do długiego zarostu, tnie jak brzytwa, ale nie super dokładnie. BROWN dokładniej golił, ale za to nie podchodził długi zarost. Nie pamiętał, żeby o golarkach PHILIPS coś wspominał. Poza tym wiem, ze nie każdemu służy taki sprzęcik (krosty, uczulenie itp.)
-
[B5 ADR] co śądzićie o oponach wanli
Ja na nich osobiście nie jeździłem, ale kuzyn w nie zainwestował to dosłownie klnął
-
[B5 AFB] Problem z kierunkowskazem.
a jednak zarówka... Ale nic, nauczka na przyszłość Ssorki za OT
-
[ALL B5] Tajemnicze pukanie z przedniego zawieszenia
Uwaga - jeżeli trzeszczy/trze/skrzypi to są to raczej wahacze. Jeśli to jest drobne pukanie to wtedy przeguby. No ja bym powiedział, że raczej na odwrót. U mnie trzeszczy/trze/skrzypi i to są przeguby. Puka też nie raz i zlokalizowałem, że to jeden z wahaczy
-
[ALL B5] Ospoilerowanie RS i felga 16-nastka - czy to ma sens??
Fela ładniutka. Oponę i tak będziesz potrzebował. Resztę przelicz czy taniej będzie wziąść razem czy osobno i czy na pewno chcesz akurat takie oponki...
-
[ALL] nawigacja, jaką kupić ?
Mysle, że ważną cechą jest możliwość softu jakiego się chce. Wiem, że Larki takie coś posiadają tylko nie wszystkie modele
-
[B5 AFB] Problem z kierunkowskazem.
Moim zdaniem to wina przerywacza
-
[ALL] nawigacja, jaką kupić ?
Dużo pochwał tez zbierał Lark FreeBird... Chętnie bym coś zapodał, ale opini sprzecznych pełno. A że ślepa droga to może wina nie aktualnej mapy...