Treść opublikowana przez domelq
-
[ALL B5] Rozrusznik długo kręci, gdy zimny
rozrusznik jak kręci to jest sprawny. Problemu trzeba szukać gdzieś indziej, może świece...
-
[B5 AHU] Jakie konkretnie żarówki do podświetlania zegarów ?
Było różnie, proponuję odkręcić licznik bo i tak musisz. Weźmiesz spaloną żaróweczkę i pójdziesz do sklepu wybrać
-
[ALL B5] Czy to standardowe zawieszenie?
Ze zdięcia to my Ci nie odczytamy, żadnych informacji o wymiarach
-
[B5 AFB] ABS i ASR
Najczęściej jak nie bryka ABS to zacznij od sprawadzenia czujników
-
[B5 1Z] Jaki olej i płyn chłodniczy przy 240tyś km ?
Płyn - G12+ Olej - jak się nic nie dzieje to pozotań przy tym samym. Chyba, że Ci coś nie pasi to pomyśl o półsyntetyku MOTUL 6100 SYNERGIE PLUS 10W-40
-
[ALL B6] MP3 do Chorus-2
Mam takie nowe urządzenie do sprzedania, dopiero co przyszło mi w paczce z USA. Jak ktoś zainteresowany to zapraszam, pisać na PW
-
[ALL B5] Wymontowanie i zamontowanie półki po stronie kierowcy
Przerabiałem to sam, kieruj się wskazówkami od Marek12 i bezproblemowo sobie poradzisz
- [ALL B6] ESP
-
[B5 ADR]Problem z klimatronikiem i termostatem
A jakie macie zdanie o termostatach GATES?
-
[B5 AHL] Głośniki na pamiątkę właścicielowi
To wygląda, że ktoś się nie bał i zaj....
-
[ALL B6] Pomóżcie mi sie Zdecydować- które lampy na tył?
osobny dział w sprzedaży felg: - dla dresów
-
[B5 ADR]Problem z klimatronikiem i termostatem
Ale na tych kanałach pokazywały dopiero klimatroniki po II lifcie, nie jestem pewien, ale przed tym temperatura cieczy była na 51 To ja już sie pogubiłem.... Mam przed II liftem, więc co może pokazywac u mnie kanał 49??
-
[B5 1Z] Zderzak który wybrać
Wygląda, że niby po II lifcie, ale ciężko z tego zdięcia na 100% stwierdzić
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
a który to ? jakiś leszcz pewnie :gwizdanie: :nabijasie: Poźu, nie uważasz, ze trochę ryzykujesz takim stwierdzeniem :?: Do odważnych świat należy
-
[B5 1Z] Zderzak który wybrać
Ale one sa takie same tylko tymi sie spryskami różnią, więc bym brał te z otworami
-
Polska instrukcja do Audi A4 B6 - mam
Na pewno się przyda, czekamy
-
[B5 AFN] Kto mi okleji słupek pod wskaźnik (Rzeszów) ???
Słupek ładnutki, zrobiłeś go sam czy kupowałes gotowy?
-
[ALL B5] Podgrzewanie płynu chłodzącego - 3 świece TDI
Z tego co ja wiem to 49 - temp cieczy chłodz. 51 - temp bloku silnika Ale podobno różne są sterowania i wówczas inne kody
-
[ALL B5] Zgrzyt z rozrusznika po odpaleniu silnika
Ja nrównież proponuję na wstępie rozkręcić i przesmarować. Często pomaga a jak nie to będziesz dalje ponosił koszty
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Rozmawiałem ze szwagrem (pracował w wydziale drogownictwa w Urzędzie Miasta Zakopanego) odnośnie przejazdu do Zakopanego. Chodzi o to, żeby jakoś nam zorganizować przejazd, poblokować ulice na 15 minut itp., co by kilkadziesiąt autek przejechało w jednym "sznurze". Ogólnie lipa bo w Zakopcu rządzą drogami 3 instytucje (miato, starostwo, województwo) i dogadać się z nimi to podobno trzeba by z pół roku poświęcić, także mała lipa... ... ...
-
[B5 AJM] Ciężko odpala rano
z rozladowaniem to sprawdź napięcie akumulatora a z dymem to jaki tam masz kolor?
-
[B5 AFN] Nie działaja kierunkowskazy,awaryjne.
przekaźnik najprawdopodobniej coś z włącznikiem
-
[B5 1Z] Kontrolka ładowania
jakie masz napięcie na akumulatorze?
-
[B5 ABC] Czyszczenie przepustnicy.
To jest rada
-
[ALL B5] Amortyzatory i sprężyny tył - wymiana
1. Trzeba zfdiagnozowac jaka jest przyczyna, nie musisz wymieniać calego kompletu 2,3. Jak jeździsz na zwykłym zawieszeniu to również proponuję BILSTEIN 4. Ceny różne, uderz do chłopaków z forum co handlują częściami http://www.a4-klub.pl/smf/rabaty_promocje-b25.0/