Treść opublikowana przez domelq
-
[B5 AJL] a4
Te 4 KM dały takiego kopa, że auto tak śmiga iż nie ma szans mu teraz cyknąć fotek.... Czekamy na foty
-
[ALL B6] Zepsuta skrzynia czy sterownik ?
Chyba masz komputer do naprawy
-
[ALL B5] montaz duzej nawi, co potrzebne ?
Ty masz audi przed II liftem, więc troszkę jest dłubania. Po efekcie końcowym wygląda to mniej więcej tak jak w tej aukcji http://www.allegro.pl/item501563747_audi_a4_nawigacja_montaz_nawigacji_gdansk.html. Więc jak widzisz nie do końca jest to wszystko idealne, co innego jak już jest autko po II lifcie, tam już można zalożyć kosze 2 DIN i wtedy wszystko pasuje
-
[ALL B5] Jakie radio samochodowe?
jak nie ori to co?? najlepiej się takie prezentuje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja ochotę mam, ale dopiero co wróciłem z Krakowa z pracy... także innym razem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To widze, ze mieliscie wieczor z "jaka to melodia"
-
[ALL B5] Białe długie kierunki jak po lifcie do wersji przed z jakiego auta ?
radzisz22 mi sie widzą chyba samemu sobie takie zapodam
-
[ALL B5] Auid Navigation
Na moja wiedzę nie ma języka polskiego. Jesli chodzi o dużą nawigację to się da, ale trzeba troszkę przerobić - koszt 2000 - 2500 PLN
-
[B5 ADR] Temperatura chłodzenia
Sprawdź to dobrze. Może masz walnięty jeszcze czujnik temperatury... Sprawdź jeszcze VAGiem. Bo jak masz 100oC to troszkę dużo. Nie dobrze jak silnik się przegrzewa. Powiedz jeszcze przy jakiej jeździe (spokojna, ostra) masz taką temperaturę?
-
[ALL B5] Auid Navigation
Co rozumiesz pod pojeciem "przerobić"?
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
rozumiem, że uruchomiłeś klepsydrę
-
[ALL B5] Auid Navigation
Chyba u Ciebie nie ma języka polskiego, tzn. w małej NAVI
-
[ALL B5] Auid Navigation
Najprawdopodbniej masz tzw. malą nawigację, która sie wyświetla na zegarach
-
[B5 ADR] Spryskiwacz tylnej szyby
Spóbuj w miare mozliwości przepatrzeć szlaufy i ich łączenia. Może cos się rozczepiło lub jakiś po prostu się uszkodził, tzn, pękł
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cuber, Ty stracisz pół życia jak dla Ciebie poranek to 12:10 joke to odnośnie "poranka" czy "wspaniałego"??
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
ja po prostu lubię słuchać jak próbujecie zaciągać po góralsku :polew: Czyżby jakiś poliglota?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
do 14:00, potem godzinka dowcipów a o 15:00 to trzeba się już zacząć żegnać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bry
-
[B5 AFN] Czy można sprawdzić samemu czy jest czynnik w układzie klimy ??
Dokladnie, inaczej można niezłego syfa na drogach oddechowych się nabawić... Lepiej dla pewności pojechać i niech zrobią generalny porządek
-
[B5 AEB] Jakie ozdoby dla Audiany na wesele???
Dlaczego jemu ma byc lepiej niż nam :gwizdanie:
-
[ALL] Żarówki H7 przód - często się palą?
Cos z prądem nie tak. Niemozliwe, żeby tak paliło regularnie żarówki. Jak się nie znasz na elektryce to podjedź do sprawdzonego elektryka
-
[B6 AKE] Wałki - kupić nowe czy
Jak jest pewny szpec to wolałbym regenerować, chyba, że jest kasa to mozna kupić jakiegoś ORI
-
[ALL B6] Wymusił pierwszenstwo -kolizja
policjanci powiedzieli ze jadetylko do ubezpieczyciela sprawcy,podaje date godzine,miejsce zdarzenia,numer rejestracyjny moj i skad byla policja ktora interweniowala.... przepraszam ze utworzylem dwa te same tematy przez przypadek dosłownie, walisz z papierami do ubezpieczyciela sprawcy
-
Jaki kurier najtańszy do przesyłki 200x100x100 waga ~70 kg
Cena jest wysoka, bo przesyłka jest większa niż standardowe wymiary palety. Nie masz nikogo kto ma lub pracuje w firmie, która ma podpisana umowę. Wtedy przez nich wyszłoby dużo taniej. Ja kiedyś szukałem kuriera i najtaniej wyszedł http://www.masterlink.com.pl/index.htm, ale to była przesyłka o wymiarach standardowych
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: Każdy ma swoją dewizę w życiu