Treść opublikowana przez domelq
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Tomaszowa Pani jeszcze nie wie, że jedzie, ale zrobię tak, że będzie dobrze.. Ania właśnie przegląda ze mną wątek o Bukowinie... :> Moja U . wie ..ucieszyła sie ...tylko oby nie zraziła się do Klubu :gwizdanie: Może nie będzie aż tak źle... Zawsze możesz przesłonić jej oczy pięknymi widokami...
-
[B5 AKN] ubezpieczenie oc i ac w Mbank
Ja jakoś mam tam konto, więc jak ubezpieczałem to sie do nich zgłosiłem i dla mnie nie były ani trochę atrakcyjne... Ale od czerwca to mogło się troszkę zmienić...
-
[ALL B5] Ospoilerowanie RS i felga 16-nastka - czy to ma sens??
Laminat sobie odpuść. Jest mało wytrzymały i do tego mało odporny na zmiany temperatury. Jak Ci w zimę popęka na nim lakier to będzie to wyglądało jak byś miał cały zderzak szpachlowany. A jak spojlerujesz tak autko to kółko 16" to minimum
-
[B5 AFN] Wytarte boczki siedzeń
Ja mam to samo. Pozostał tylko tapicer, ale na razie nie znalazłem takiego, który by mi zaproponował odpowiedniej jakości materiał. Znaleźli chłopaki jakiegoś koło Warszawy, jak poszukasz po forum to znajdziesz namiary. Ale to chyba troszkę za daleko Ciebie...
-
[B5 AFN] Co to za rura z tyłu silnika ?
Z tym ori to różnie bywa, nie zawsze zamiennik jest gorszy jakościowo. Z mechanika to juz bym uważał... edmondo daj znać jak pojeździsz jak się sprawuje rurka
-
[ALL B5] Lambo doors - co sadzicie??
Przód ładny, tył nic specjalnego, drzwi odpadają - takie tylko w 2 lub 3 drzwiówkach
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Jak przeczyta w jakich okolicznościach się spotkamy to na pewno będzie zadowolona z wyjazdu
-
[ALL] Jaką kupić golarkę elektryczną??
Nie wiem jak teraz, ale dawniej BRAUNa mogleś zwrócić do 30 dni. Czyli szlo przetestować i jak Ci nie pasiła to kupowałeś coś innego...
-
[ALL B5] Zestaw kluczy w koło zapasowe
Tak, był. Dokładnie jak opisujesz. W tylnym kole w obudowie steropianowej zamykanej plastikowym deklem i skręcone śrubą
-
[B5 AEB] Jaka powinna być długość wycieraczek oryginalnie ?
Ja też mam od A6 i jest gitarka a oryginalna długość to 530 mm
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Ale jak będziecie szukali tej stodoły to pamiętajcie, że na podhalu się inaczej pewne rzeczy nazywają Język polski - język góralski podwórko - obora (czytaj łobora) obora - boisko stodoła - sopa :polew:
-
[B5 APT] Czujnk czy termostat
Dla mnie wyglada na termostat. Jak nie pomoże to podmienisz czujnik, z nim juz nie ma takiej papraniny jak w przypadku termostatu
-
[ALL B6] Skąd ciepło?
Może masz na wyposażeniu webasto
-
[ALL B5] podłokietnik do Audi z passata , pasuje ?
Ksztalt to nic, po prostu inaczej wygląda. Rozstaw nóżek sprawdź, ale powinien pasować
-
[B5 AFN] Problem po wymianie płynu chłodzącego
Jak wszystko było wcześniej git i tylko wymieniałeś płyn to wystaczy odpowietrzyc ten układ
-
[B6 AVF] Problem z temperaturą
Najprawdopodobniej termostat. Może też być czujnik temperatury, ale wtedy wskaźnik raczej by skakał. Oczywiście jest też duże prawdopodobieństwo, że było już coś dłubane i układ jest zapowietrzony. Zrób pomiary temperatury na klimatroniku.
-
[B5 1Z] Problem z elektryką
Posłuchaj kolegów, przerabiałem to samo. Dosłownie napiećie było za niskie i resztą zajął się elektryk
-
[ALL B5] Podwójny wydech w B5
Moim zdaniem to w dieslu nie bardzo podejdą 2 rury
-
[B5 AJM] Dziwny smar na korku od wlewu oleju
Miałem to samo jak żona jeździła do pracy (5 km). Jak ja pojexdziłem troszkę więcej to zjawisko to zanikło
-
[B5 AFN] Dodatkowe podświetlenie nóg + podświetlenie drzwiowe
Masz oświetlenie drzwi? Bo kabiny na pewno, pewnie wypadalo by sie wpiąc w tą istniejącą instalację
-
[ALL B6] szum w głosnikach
Może coś z kablami nie tak. Zmieniałeś także kable?
-
[B5 AFN] Klimatronik - śnieżka na wyświetlaczu znika po włączeniu
raczej jest za zimno i klima z automatu nie chce się włączyć
-
[B5 AHL] Po wymianie rozrzadu delikatnie szarpie, PROBLEM
Jak jeszcze mocy nie ma to chyba będzie przestawiony rozrząd
-
[all b5] nagły brak hamulcy! pomocy
pewnie pekniety przewód, koszt zalezy od miejsca uszkodzenia
-
[B5 AFN] Dodatkowe podświetlenie nóg + podświetlenie drzwiowe
U mnie również jest seryjne podświetlenie nóg