Treść opublikowana przez domelq
-
Klucz udarowy do odkręcania śrub - jaki wybrać, czym się kierować przy kupnie ?
W opisach kluczy masz, że cisnienie robocze wynosi 6,3 bar. Także kompresor powinien tyle zapewnić
-
[ALL] Pomoc w interpretacji znacznika (datownika) na odlewie głowicy silnika
Z wykształcenia jak i zawodu jestem odlewnikiem. Po pierwsze nie ma czegoś takiego jak data odlania danego odlewu, są partie. Owszem z dokumentacji wiadomo kiedy taka partia została odlana, ale to jest tajne. Wyobrażasz sobie, żeby do każdego odlewu robili nową formę lub model??? To nie realne na produkcji. Owszem istnieja metody jednostkowej identyfikacji odlewu, ale co numerek znaczy to nigdy nie dojdziesz. Sposób oznaczania może byc narzucony przez odlewnię (producenta odlewu) a nie koniecznie przez producenta auta. Numery te służą tylko i wyłącznie do identyfikacji odlewu na etapie rozmowy, zamówienie, reklamacji pomiędzy producentem odlewów a kupujacym odlewy. To bardziej służy do tego, iż przy wybrakowanym odlewie można dojść co było nie tak na etapie jego produkcji i dana przyczyne wyeliminować. Czasami bywa tak że dany odlew do jednego odbiorcy jest wykonywany w kilku zakładach w różnym czasie bądź równocześnie. Firma KulczykTradex nic Ci nie odpowie. To są handlowcy!!! Oni nie mają pojęcia o wytwarzaniu danego produktu. Moim Ty (czytaj konsument) zdaniem nie odczytasz daty produkcji po tych oznaczeniach. Może tak, powiedz co bys dokładnie chciał wyczytać z tych oznaczeń????
-
[B5 AEB] Podświetlenie prędkościomierza
najwyraźnie masz jakies zwarcie... Spróbuj wymienć te żarówki. Może to pomoże
-
[B5 1Z] Słabe podświetlenie radia. Jak sobie z Tym poradzić?
pokręć lewym pokrętłem od ustawienia zegarka na liczniku
-
[ALL] Modyfikator Plus
hmm... stosował juz to ktoś??
-
[ALL] Wygięta felga,ucieka powietrze - da się coś z tym zrobić ???
Prostowanie kosztuje do 200 PLN, za tą kase to kupisz nową felgę
-
[ALL] kpl. 19" opon letnich do 2500zł > ktore polecacie?
Myślę, że za tą kwotę to znajdziesz coś nowego i znanego a jak nie to dołóż 500 PLN i ciesz się pewnością. Co z tego że używane mają bieżnik 7 mm jak nie wiesz jak były eksploatowane i w jakim stanie jest guma :gwizdanie:
-
[ALL] Ogrzewanie - zagadka dla fachowca
Otóż to nigdzie indziej nawet nie szukaj.... bo jeszcze coś znajdziesz przez przypadek
-
Prosze o ocene:)
Jesli będzie korzystał z tej mocy co uzyskał to ciekawe ile wytrzymają te seryjne graty
-
[ALL B5]Opony zimowe - jak dobrać...
Proponuję na zimę rozmiar 195/65R15. Co do modelu to znajdziesz dużo informacji na forum NYNA tak już ten świat, każdy by chciał żądzić... Niech jeździ nawet 215, zobaczymy co zrobi jak będzie miał błoto pośniegowe, wtedy może pomyśli... :gwizdanie: Oczywiscie inna sprawa jak twierdzi, że są lepsze od 195
-
[B6 AVF] Nagary po zmianie na MOTULA
Po zalaniu dobrym syntetykiem jakiegoś tam oleju mogą powstac pewne nieszczelności...
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
otóż to, nie którzy myslą, że zimówki to tylko jak śnieg. A ja myślę, że duże znaczenie ma też temperatura. Ostatnio -3 ja jade na letnich i... tak jakbym pływał a auto drogi się trzyma. Wrażenie mało przyjemne no i szkoda gum
-
[ALL B6] 195 czy 205 na 15"?
Ale często śniegu nie ma a jest błoto poślizgowe. A to jest według mnie jeszcze gorsze niż ten śnieg. No i wtedy sprawdza się węższa opona. Otóż to. Samego sniegu jest nie wiele a jak jest to zaraz go usuną z głównych dróg. Jak jest błoto to już ciężej bo to raczej żadko sprzątają... Więc opona musi się i tutaj sprawdzić
-
[B5 1Z] Przy uruchamianiu zapala się wykrzyknik 3 razy i 3 razy pika dźwiek
Sprawdź stan naładowania akumulatora
-
[B5 AHU] Zgasło podświetlenie od regulacji ogrzewania
Może jakiś przewód się rozłączył lub przepalił
-
[ALL B5] 205/65 r 16 da rade?
Przelicznik rozmiarów znamy... Nie masz jakiegos przelicznika prędkości w zależności od rozmiaru opon?
-
[Pomoc] Umowa kupna/sprzedaży
Otóż to, brak kompetencji polskiego urzędnika. Trzeba byłop powiedzieć, że robiłeś ekspertyzę prawniczą i teraz ich obciążysz kosztami... ale by płakali Lepiej sie już z nimi nie użerać
-
[ALL B6] 195 czy 205 na 15"?
Goodyear UltraGrip 7+ 195/65/15
-
[Pomoc] Umowa kupna/sprzedaży
Co do rejestracji - co będzie jak kupisz wyrejstrowane auto?? Co do języka - język nie ma znaczenia Wniosek: NIEDOUCZONY RADCA PRAWNY. Kto pracuje w urzędzie jako prawnik?? Tylko nie udacznik. Reszta trzepie kasiore po kancelariach. I jeszcze żadnych podstaw prawnych nie podał?? To do obalenia jest jak nic
-
[B5 AHU] Zgasło podświetlenie od regulacji ogrzewania
A nadmuch dalej chodzi bez problemu?
-
[B5 AHH] Pisk pod maska
Miałem podobny pisk, dochodził za paska na naciągaczu
-
[B5 AEB] Problem z otwarciem tylnych drzwi od środka.
Poszukaj po forum, było tego pełno. Znajdziesz opis z fotkami jak to naprawić
-
[B5 ADR] Jakie ciśnienie w oponach ?
Miałem to samo przy 2,3, ale przy 2,2 spox
-
[ALL B7] Co myslicie o tych... - JESZCZE JEDNA OPCJA
Jesli Ci sie podobają a cena tez nie wygorowana to je bierz. Najwyżej jak znajdziesz inne to te puścisz dalej
-
[ALL B5] 205/65 r 16 da rade?
No właśnie myślę, że to przekłamanie to góra 2%. Więc jak mi wyswietla 100 km/h to jadę 102 km/h