Treść opublikowana przez domelq
-
[ALL B5] 205/65 r 16 da rade?
Ja mam w B5 215/55 R16 i wszystko OK
-
[B5 ABC] Prawe lusterko problem z grzaniem i inna wielkość
Lusterka są różna, tak już jest. Sprawdź matę w lusterku prawym, może sie przepaliła.
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
Ja tam nie wiem jak u Was z temperaturą. U mnie jak jeździłem na letnich i temperatura wahała się w okolicach 0 stopni to auto zaczynało "pływać". Drogi się trzymało, ale mieszanka gumy przestawała pracować
-
[B5 AEB] Regulacja świateł mijania - AEB/97/Avant
Nie masz regulacji. Włącznik to jedno, sprawdź czy masz przy lampach silniczki do regulacji wysokości i przewody...
-
[B5 1Z] Czy Wasze Audiczki mają już "świerszczyki" ??
Moja jak przejadę pare minut po bruku to coś zapiszczy itp. Al to chyba zależy kto i jak przed Tobą używał autka
-
[ALL B6] opony zimowe
205/55/16
-
[ALL] Dziwne pikanie z radia
Wyłącz opcję TP
-
[ALL B5] Poszukuję lakier do końcówki wydechu
Jabym proponował wypolerować
-
Bardzo dużo A4
ganiamy po forum i chwalimy swoje. Reklama...
-
[B6 AVF] 15" czy 16"zima - jakie??
do B6 proponuję 16"
-
[ALL] Jakie najbardziej ciche opony zimowe - Wasze typy ?
Wcześniej miałem good year UG 6 i byly syper ciche. W tym roku będę jeździł na UG 7+, więc się okaże
-
[ALL] Śruba do koła
U nas byś kupił cały zestaw (nasadka + 4 śruby) za 70 PLN. Ale taki żywot ...
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
W Niemczech to nie wiem, ale na pewno w Czeskich Karkonoszach i musisz mieć co najmniej 4 mm bieżnika. U mnie rano spypało sniegiem, więc to chyba już czas na zmianę...
-
[B5 AFN] Moje sliczne i kochane <3;p
Wrzuć troszkę fotek ze środka
-
[ALL B5] tylne głośniki-demontaż
Najpierw to musisz zlokalizowac przyczynę "charczenia". Być może charczy bo przewody się lekko poprzecierały, abo luty przy głośnikach popuszczały. Wcale nie musi być szczelony głośnik
-
[B5 AHU] Co powiecie na to ?
to chyba jest inna marka stylizowana na Audi
-
[B5] Spadanie z obrotów przy ruszaniu kierownicą
Tylko jak zmienisz rodzaj płynu to mogą być przecieki
-
zakup auta dla żony
Polo - prostota i przestronność
-
[B5 AFN]Centralny z pilota
To masz troszkę namieszane. Nie znam sie na tym za bardzo, ale może centralka Ci już siada?
-
[B5 AWT] Gdzie w avancie jest miejsce na gaśnicę ?
W B7 to masz miejsce przygotowane. Problem w tym, że my w B5 wogóle nie mamy miejsca przygotowanego do trzymania gaśnicy
-
[ALL B6] Tylko 1 klucz - co robić ???
Ja na własna ręke bym raczej takich rzeczy nie robił, no chyba, że masz praktykę
-
[ALL B5] tylne głośniki-demontaż
Ja też proponuję wymianę na nowe głośniczki
-
[B7 BRE] Co lepiej na zime?
Ja bym wziął stalówki. Chyba, że bym miał kaski na zbyciu to wtedy bym kombinował coś z ALU
-
[B5 AFN] Podgrzewane lusterka
Daj namiar, gdzie kupowaleś maty
-
[B5 1Z] problem a4 tdi
Jesli ściągasz nogę z gazu to pompa wtryskowa nie działa wówczas i nie ma co wtryskiwać. Spróbuj znaleźć zależność pomiędzy lecącymi obrotami a sposobem zdejmowania nogi z gazu