Treść opublikowana przez domelq
-
[B5 AVG] Pobieranie oleju
Takim zużyciem oleju to się wogóle nie przejmuj. Mam nadzieję, że nie zorientowałeś się o braku w pewnym momencie, tylko dolewałś co jakiś czas...
-
[ALL B6] Montaż zestawu głośnomówiącego nokia CK-7W
Dajcie znać jak się Wam sprawuje ten zestaw bo sie przymierzam do jego zakupu
-
[B5 ADR] Wyciekł cały olej z silnika.
i wpisywać na forum do Audi A4 Klub Polska > Forum Techniczne > Serwisy Samochodowe > Nie Polecane
-
[ALL B5] klimatyzacja - grzeje tylko z nawiewów środkowych
Z silniczkiem to Ci nie powiem jak jest. A jakbyś miał nagrzewnicę trzepniętą to bys miał wszędzie zimne powietrze. Może gdzieś kanały sa zapchane?? Czy intensywność nawiewów jest taka sama z bocznych jak i ze środkowych kratek??
-
[ALL B6] kierunkowskazy na blotniki w technice LED
Nie ciskaj się tak chłopcze, musisz szukać. Te co zaproponowałeś raczej nie będą pasowały
-
Narodowy Auto Test
Tak to jest z AS. Ostatnio był poruszany temat odnosnie testów opon zimowych. Dziwnie wygrały opony Continental , ale mniejsza z tym. Albo olewa się takie testy, albo przyjmuje zasady i bierze udział w takiej ankiecie
-
[ALL] Malowanie calego auta- mozna na inny kolor ???
Ja też lakiernikiem nie jestem, ale chyba będą musieli stary lakierek troszkę przytrzeć. Najlepiej podjedź do jakiegoś lakiernika i spytaj jakby to on widział zrobić.
-
Wzmacnaicz + radio
Zgadza się, zwrotnica rozwiązuje problem tylko czy zapewnia odpowiedniej jakości sygnał? Mogą być straty
-
Wzmacnaicz + radio
Wszystko spoko tylko wzmacniacz jest 2 kanałowy a radia 4 kanałowe i jak masz z przodu i z tyłu głośniki to te 4 kanały by Ci się przydały. Także szukaj wzmacniacza 4 kanałowego. Dobrze by było jakbyś sprawdził jaką moc mają Twoje głośniki o odpowiedniej mocy dobrać wzmacniacz (zaleca się, aby wzmacniacz miał trochę większą moc niż głośniki).
-
[ALL B6] Które fele wybrać ?
ja wiem, że rozmiar robi swoje, ale z tego co zaproponowałeś to ja jestem za tymi białymi
-
[ALL B6] co to jest?
Mała nawigacja
-
[B5 ADR] Wyciekł cały olej z silnika.
Niestety, jak nie masz zaufanego mechanika lub kogoś znajomoego to musisz zawsze bardzo krytycznie podejść do tego co on radzi
-
[ALL B6] kierunkowskazy na blotniki w technice LED
Wówczas będzie miał takiego małego amerykana
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Myślę, że jak dobrze poszukasz to znajdziesz podobne zabawy u nas w Polsce
-
[B5 ANB] zapala się kontrolka akumulatora
Dla mnie to coś nie tak z akumulatorem
-
[ALL] Forum uzytkownikow ekologicznych aut
Wczoraj byłem w serwisie Citroena. Stały oponki Michelin, które byłe reklamowane jako ekologiczne i poprawiające parametry auta. Na czym to polega?? Nikt mi nie umiał odpowiedzieć.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
AFN - na baku 1050-1100 km - spalanie ~ 5,6 - 5,7 l/100 Dane z dystrybutora
-
[B5 AHH] Wskaźnik poziomu paliwa
no tak, tylko ja mam 110 KM i Diesel. Cos za coś
-
[ALL] trwałość zawieszenia i koszty
Cały myk polega na tym, że te wyczynowe zawieszenia są spoko jak jest odpowiedni stan dróg. A u nas to róznie z tym bywa
-
[ALL] Śruba do koła
Dokupisz, ale podjedź autem bo ciężko z pamięci dobrać. Ja zgubiłem i jak podjechałem to gość podszedł do auta z walizką nasadek, było ich ponad 40 kształtów. Ja kupowałem w ASO Skody, koszt o niecałe 40 PLN.
-
[B6 AVF] Kopcenie auta
Mój też przydymi na zimnym silniku
-
[ALL B5] Potrzebne inf. o sygnałach prędkości, obrotów, temperatury itp.
Taki sprzęt w aucie bez FIS na pewno będzie ciekawym dodatkiem
-
[B5 AEB] Tłoczki do zacisków
Do niektórych zacisków możesz dokupić tzw. zestaw naprawczy. Widziałem takie, gdzie oprócz gum są również tłoczki.
-
[B5 AHH] Wskaźnik poziomu paliwa
Wiekszość pływaków, mierzy na zasadzie wysokości słupa cieczy. A bak niestety nie ma stałego przekroju na wysokości. Być może to jest to z tym związane. Ja na pierwszej połowie baku robię 700 km a na następnej 400. Taki juz los
-
[ALL B5] Jakie nakładki na lusterka ?
Potwierdzam, na fotce jest satyna