Treść opublikowana przez domelq
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
FEBI BILSTEIN zielony
-
[B5 AHU] zapowietrzone hamulce??
Proponuję odpowietrzyć układ
-
[B5 AHU] jakie koła
205/55R16 będzie git Obecnie mam 215/55R16, ale przy zmianie zakładam wlaśnie 205/55R16
-
Czy będzie jakiś klubowy kalendarz na 2009r. ?
No to jak widzisz, nie ma chyba za bardzo ludzi, którzy by mieli smykałkę...
-
[B6 AVF] Poszukuje dobrego mechanika od multitronica
tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/pomorskie-b39.0/
-
[ALL B6] Pakiet zewnetrzny s-line - numery części
Wyrazy współczucia co do wyboru ASO :gwizdanie:
-
[ALL B5] Popielniczka - problem
Wystarczy samą popielniczkę
-
[B5 AFN] Zanika elektryka, światła kierunki wycieraczki
albo to co u góry, albo sprawdź jeszcze akumulator
-
[B5 AFN] Problem z klimatronikiem - stała temperatura
Napisz troszke jasniej bo ja nie bardzo czaję
-
Czy będzie jakiś klubowy kalendarz na 2009r. ?
Jeśli uważasz, że to dobry pomysł to może Ty się tym zajmiesz
-
[B5 AFN] Rozlane lusterko wsteczne
Kupić nie musisz a juz na pewno nie w ASO
-
Audi Symphony by Matsushita
Specjalne klucze, tzw. wyjmaki. Ale proponuje użyc opcji Są opisane sposoby jak wyciągnąć zwykłymi spinkami do włosów lub pilnikiem do paznokci
-
[B6 AVF] które felgi waszym zdaniem?
Do czarnego lakierku to opcja nr 3
-
[B6 AVF] Problem z wycieraczkami ?
Jak dojdziesz jak rozkręcic obudowę kolumny i masz pewność, że to manetka to wówczas tylko przepinasz kostke i skręcasz kolumnę z nową manetką.
-
[B6 AVF] Problem z wycieraczkami ?
Jak masz chwilę wolnego to bez problemu sam wymienisz taką manetkę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Aż taka oszczędność to wręcz oszustwo. Ja mam doczynienia z odlewami motoryzacyjnymi. Standardem jest odlewanie jakiegoś korpusu, następnie wymiana w formie, jednej wkładki (matrycy), na której jest nazwa części i odlewanie dalej. Myślę, że to wpadka na całego. Nawet przy najgorszej, najsłabszej marce samochodu, aż takiej fuszery nie powinno być. Na miejscu klienta czułbym się co najmniej okłamany i oszukany.
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Jestem Piotrkowianienm. co prawda mieszkam teraz gdzie indziej, ale bywam na weekendy w Piotrkowie średnio co 2-3 tygodnie. Jakbym akurat był w Piotrkowie to chetnie bym podjechał
-
[B6 AVF] Problem z wycieraczkami ?
Dla mnie też to nie jest normalne zjawisko
-
[B5 AJM] ET55 i co sadzicie o cenie i wyborze
Moim zdaniem musisz sprawdzić. ET 55 może obcierać.
-
[B5 AFN] Stuknięcie przy puszczaniu hamulca
Ja też mam te stuknięcia, ale tylko przy skręconych kołach
-
[ALL B5] Co to za przycisk przy sterowaniu szybami?
Otóż to, to jest blokada otwierania szyb w tylnych drzwiach
-
[ALL B5]Problem z kierunkowskazami
Lub pada Ci włącznik kierunkowskazów
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
Ja ganiam jeszcze na letnich. jesli nie dajdzie jakis zimowy kataklizm to zmieniam dopiero za 2 tygonie
-
[B5 ADR] Jak sprawdzić czy mam podgrzewane lusterka ?
hmmm,,, włącznik?? Może to była jakaś "samoróbka"
-
[ALL B5] Prosze pomóżcie wybrać buty
Ja pod kątem zimy tak wspomniałem. Ale jeśli o lato o większy promień niż 15" to jak najbardziej zmieniać