Treść opublikowana przez domelq
-
[ALL B6] Jakie roznice miedzy opona 205/55/16 a 215/55/16
Trzeba by sobie wyliczyć: Przykład: Opona o rozmiarze 195/65R15 195 to szerokość opony w [mm] 65 to wskaźnik profilu opony (jest to % z szerokości) 65% ze 195mm to: 195 x 65% = 126,75 [mm] - jest to profil opony a więc wysokość w przypadku opony 195/65 - wysokość będzie 126,75 mm w przypadku opony 205/55 - wysokość będzie 112,75 mm w przypadku opony 215/55 - wysokość będzie 118,25 mm Najniższy profil będzie w przypadku 205/55 a najwyższy w przypadku 195/65. a więc średnica wewnętrzna opony w przypadku opony 195/65/15 - średnica wewnętrzna opony będzie 381 mm w przypadku opony 205/55/16 - średnica wewnętrzna opony będzie 406,4 mm w przypadku opony 215/55/16 - średnica wewnętrzna opony będzie 406,4 mm a więc średnica opony w przypadku opony 195/65/15 - średnica koła to 381+2*126,75 = 634,5 mm w przypadku opony 205/55/16 - średnica koła to 406,4+2*112,75 = 631,9 mm w przypadku opony 215/55/16 - średnica koła to 406,4+2*118,25 = 642,9 mm Opona 195/65/15 będzie nizsza o 8,4 mm od opony 215/55/16
-
[ALL B6] Jakie roznice miedzy opona 205/55/16 a 215/55/16
Opona będzie niższa. Profil 55 to jest oznaczenie procentowej wysokości profilu odnośnie szerokości, a więc jak zmienisz z 215 na 205 to opona będzie niższa
-
[ALL B5] Wnetrze carbon - pytanie o numer części
Problem z tym numerem bo nic podobnego nie mogę wyszukać. Najlepiej jakbys podjechał pod ASO i pokazał to goście Ci znajdą i będziesz miał numer. Dla zmył możesz powiedziec, że chcesz kupić, ale jest za drogo... :gwizdanie: :gwizdanie:
-
dobry kurier w polsce????
Ja w pracy używam Masterlinka i bez problemu dojeżdża po towar, ale może to ze względu na to że mam z nim umowę?? Trzeba by to sprawdzić...
-
Montaż Sterownika Centralnego Zamka z pilota
Poszukaj na forum, był gość co kupił kiedys zestaw od http://moto.allegro.pl/item449486326_audi_a3_a4_a6_c4_ster_c_zamka_z_domyk_szyb.html i dostał instrukcję, później jak ktoś chciał to ją rozsyłał do zainteresowanych
-
[B5 AJM] Co najlepiej dobrać na zime ?
Ja obstaję za 195/65R15
-
[B5 AFN] Jakie opony do oryginalnych felg?
Ja mam chyba ta samą felgę i mam założoną oponę 215/55 i spoko siedzi Co prawda opona troszkę jest bańkowata i 205 zdecydowanie lepiej wyglada wizualnie na tych felgach.
-
Car audio do Audi A4 B7
Dosłownie, ja bym to zostawił. Chyba, ze Ci mało to zainwestuj w zestaw BOSE
-
[ALL] wyjmowanie radia pomoże ktoś??
A u mnie pomimo próby wyciągnięcia za pomocą wyjmaków itp. NIC Poprzedni właściciel tak nakombinował przy tym radiu, że zatrzaski puszczają tylko z jednej strony... i zero koncepcji co dalej :gwizdanie:
-
[ALL] Co sądzicie o paskach rozrządu Gates?
Możesz zakładać aczkolwiek bywaja lepsze, jak np. Conti....
-
[B5 AAH] Jakie dekielki do A4 1995 -zobacz fotke
otóż to, dekli na allegro.pl pod dostatkiem
-
[ALL B6] Audi Chorus podłączenie AUX IN
Dokładnie, tak jak to pisze w opisie aukcji Poszukaj troszkę po forum. Sa opinie na temat tych przejściówek i opisy montażu, uwagi itp.
-
[B5 AFB] Wymiana zbiornika płynu do spryskiwaczy
hejka - koszt - raczej do 100 PLN kupisz używany w dobrym stanie - poszukaj na allegro.pl - raczej wymienisz ten zbiornik bez wiekszej demolki
-
[ALL] Jakie imie
Moja kotka czarno - biała nazywa się Mieczysława a kot czarno - biały nazywa się Zbigniew Czesław. Nie wiem czy to ładnie czy nie, ale reagują na te imiona
-
[B6 ALT] Co poradzić na wycierające się przełączniki szyb?
Ten typ tak ma. To jest część mechaniczna, więc czasami kończy się jego żywotność
-
[B5 AFN] "szeleszczenie" ze skrzyni...
Może też być łożysko od sprzęgła
-
[B5 AAH] Problem z tarczami:(:(
przełożysz
-
[ALL B5] Pytanie dotyczące BIOPaliwa
taaaa proszę Pana......c4 ma silnik opla :oklaski: HDI to ktos inny wymyślił, nie ja :gwizdanie:
-
[ALL B5] Pytanie dotyczące BIOPaliwa
a tak na marginesie kolega do najnowszego HDI zalał olej roślinny bo mu brakło pod marketem i szedł jak wściekły AFN wszystko strawi TaK HDI :polew: To był DTL, czyli Diesel Opla z 1995 roku :kox:
-
[ALL B5] Centralny zamek - pilot scyzoryk nie działa
Może coś z centralką
-
[B5 AJM] BOSE
Zależy co tam jest szczelone, ale ogólnie głośniki się naprawia
-
[ALL] Czy ktoś zna tą felgę?
oryginał to to nie jest
-
[B5] Kontrolki... (foto)
1. Klocki 2. Nie czaje
-
[ALL B5] Pytanie dotyczące BIOPaliwa
i co do ekonomii to mamy jasność, a co do słuszności zastosowania .... :gwizdanie:
-
Jak można dokumentnie spierdzielić robotę...
Klejenie progów na gazetę i szpachel to stare numery cwaników giełdowych :polew: