Treść opublikowana przez domelq
-
[ALL B5] Elektryczne lusterka - grzeja od razu po przekręceniu stacyjki
To być może dlatego moich jeszcze nie rozkminiłem dlaczego nie grzeją a w kodach wyposażenia ogrzewanie jest a być może mam po prostu coś popsute...
-
[B5 AFN] Rozrząd, postrzepione brzegi paska- proszę o opinie fachowców >>foto<<
Auto jest z Włoch więc raczej nie sprawdzi. Auto jest z Włoch więc raczej nie sprawdzi. Słyszałem, że Włoskie pochodzenia nie figurują w naszych bazach, ale... ...właśnie ja też mam z Włoch i historia była w bazie, więc warto spróbować
-
[B5 AFN] Rozrząd, postrzepione brzegi paska- proszę o opinie fachowców >>foto<<
Co do hostorii auta to poszukaj na forum, są ludzie, którzy za nie wielką opłatą Ci to sprawdzą. Trzeba tylko Z napisem na pasku to bym... :gwizdanie: się tym nie sugerował. Każdy z nas to przeżył, wydał troszkę pieniążków na swoją bryczkę i tu nagle trzeba wydać jeszcze na jakieś dodatkowe wymiany itp.??? Ja (i jak doczytałem to inni też) wyznaję zasadę: Nie ma regóły, jest tylko jedna zasada. Kupiłem auto od kogoś nieznajomego - wymieniam, rozrząd, filtry i olej. Oczywiście to kosztuje, ale wiem na czym stoję Jak poszukasz na forum to znajdziesz wątek o kosztach, które trzeba ponieść na skutek zbagatelizowania sprawy wymiany rozrządu.
-
[B6 AWX] Instrukcja obsługi NAVI PLUS RNS 4.1
Witam Ssorki za opóźnienie, ale miałem wydłużone wakacje Plik jest tutaj. Kliknijcie, że jesteście "free user" (chyba, że ktoś ma konto), później poczekać ten czas, który się odlicza i potem klikniecie w okno ściągania. Plik ma 23 MB, więc ściągnięcie go bez problemów. http://rapidshare.com/files/50233522/pl_instrukcja_rnse.pdf.html
-
[B5 ALL] Concert - nie działa regulacja głośności
O ile się nie mylę to ten gość z allegro to użtkownik naszego forum
-
[B5 AWT] Gdzie w avancie jest miejsce na gaśnicę ?
Niestety, mam ten sam problem... Na razie gaśnica leży pod fotelem i się tłucze na ostrych zakrętach... Chętnie bym ją gdzieś zamontował w odpowiednim i przeznaczonym dla niej miejscu
-
[B5 AFN] Kierownica drży podczas szybkiej jazdy
Przerabiałem ten temta. Miałem ząbkowaną oponę i to powodowało wibrację. U mnie opona zząbkowana najprawdopodbniej od nagłego hamowania
-
[ALL B5] Montaż niestandardowego radia i wymiana panelu
dłubania pełno, weź urlop :gwizdanie:
-
[ALL B5] Fotele sportowe
Ja takich używam i jest super. Polecam
-
[B5] Montaż trójramiennej S4 na miejsce czteroramiennej
Zmiana super Od razu inaczej wygląda, 3 ramienia nadają charakterku
-
[ALL B5] Co to za przyciski ? GPS ?
mała navi
-
[TDI] przebieg w waszym traktorku
...ksiązki serwisowej nawet nie chciałem oglądać... :gwizdanie: wpis sprawdzony w ASO
-
[TDI] przebieg w waszym traktorku
ja swój przebieg znam, bo mam ostatni wpis z serwisu ASO na 3 tygodnie przed zakupem auta
-
[TDI] przebieg w waszym traktorku
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t15435.0.html;highlight=jaki+olej
-
[B5 AFN] nowe amorki a wygladaja w % na zuzyte
:polew: A im więcej przejedziemy kilometrów tym silnik jest sprawniejszy... Co do amortyzatorów też tak miałem. Co pomiar to inaczej, co gorzej wartości pomiarów układały się w totalną amplitudę
-
[TDI] przebieg w waszym traktorku
Moja ma ponad 210 kkm, ale również oceniam ją na dobry stan. Jak najbardziej przebieg ma niewielki wpływ na żywotność. Tylko jakość i charakter jazdy włąściciela. Auto może mieć 120 kkm i co z tego i cały czas ciągnie jakieś przyczepy itp.
-
[ALL B5] Domykanie lusterek ??
Ja mam na myśli sytuację kiedy mam już silniczki. Lusterka mogę sobie złożyć przyciskiem przy klamce. A teraz jest temat, aby wpiąc się w instalacje tak, aby przy włączeniu/uzbrojeniu alarmu lusterka się same składały.
-
[ALL B5] Czy To jest radio Concert Cd ?
Małe pytanko do znających temat. Czy to radio na zdięciu na 1 poście, Audi Concert, obsługuje 4 kanały, czy tez trzeba stosować wzmacniacz??
-
[ALL B5] Domykanie lusterek ??
przydatne tak!! Ale nic mi na ten temat nie wiadomo, wiec tylko sledze ten watek czy ktos juz tego tematu nie gryzl i czegos nie podpowie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
można się czegos nauczyć, właśnie nigdy nie mogłem rozponać kto tankuje gaz. Ale już na pewno nigdy się nie pomylę :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spuścić po kiju :gwizdanie:
-
Przepisanie znizek oc na dziecko
O tym niesłyszałem najprościej chyba będzie jak sprzedasz dziecku i zonie auto jednocześnie
-
[B6 AWX] Jaka powinna być kierownica ?
ooo, o tzw. kompetach kierownicy z gałakmi biegów to nie wiedziałem Ja w swoim A4 mam trójramienną kierownice od S4, więc myślałem, że ktoś kombinował. Jak dorwałem pełną listę wyposażenia to się okazało, że ktoś miał takie życzenie i mu taką wstawili... Także nie zawsze inna kierownica oznacza wymianę w czasie użytkowania...
-
[B5 AFN] Dziwne drgania nadwozia
Ja miałem identyczne odczucia kiedyś. Zbieżnośc i inne ustawienia geometrii kół były O.K. Prozblem był w samej oponie, była zząbkowana. Jak się przejechało po niej ręką to było czyć nierówną powierzchnię. Po zmianie opon wszystko powróciło do normy...
-
[B5 AFN] Migające kontrolki deski rozdzielczej (problemy z rozruchem)
Proponuję sprawdzić stan akumulatora i przy okazji sprawdzić sprawnośc układu ładowania... A czy przy okazji nie szwankuje CI np. centralny??