Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domelq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domelq

  1. To, że silnik "sprawuje się ok" to nie znaczy, że wszystko jest z nim OK. Tym bardziej, że wyskakuje Ci błąd.
  2. Ja swoje dałem do piaskowania. Co prawda efektu jeszcze nie widziałem, ale myślę, że nie będzie źle. Co rodzaju lakieru to są różne szkoły. Ja będę swoje malował lakierem na bazie polimerów, ale jaki skutek to będzie miało to Ci mogę dopiero po zimie odpisać
  3. Widać Ci linie papilarne?? Ale na pewno to jest pod lakierem? Moze na lakierze juz ktos odcisnął?
  4. domelq odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Cieżko stwierdzić, wygląda realistycznie. Ale myślę, że normalnie to ten gościu nie mógłby podejść do tego kamyczka ze wzflędu na jego temperaturę. Ja pracuje przy piecach odlewniczych, średnia temperatura pracy 1300 stopni, i postać można przy nich można, ale podejść do okna wsadowego na odlewgłość 30 cm to ciężka sprawa.
  5. Jak sprawdzałem miesiąc temu to najtaniej było na poczcie
  6. Na tarczach możesz przejechać i 200000 km pod warunkiem, że nie będziesz hamował. Tylko sposób i częstość naszego hamowania wpływa na żywotność tarczy, oczywiście pomijam jakość tarczy. Na pewno to nie zależy od przejechanych kilometrów
  7. Co nie tak z tymi Sonarami?
  8. Moim zdaniem też nie powinno się automatycznie przedłużać, tym bardziej, że nie zapłaciłeś za nie
  9. Zamontuj HID lub jakieś lepsze H7. Pamiętak, że tra dyskoteka nie tylko działa na Twoje bezpieczeństwo, ale także na bezpieczeństwo innych
  10. Nie wiem czy przypadkiem nie ma takich informacji w zwykłej książce obsługi do danego modelu
  11. POdstawą przy takim zabiegu jest ustawienie zbieżności
  12. Nigdy w życiu same maskownice. Kręcimy tapicerkę w drzwiach
  13. się zgniotło troszeczkę
  14. Klasyka, bez szaleństwa :gwizdanie:
  15. domelq odpowiedział(a) na Wąski temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie ma jak kompetencja i odpowiedzialność naszych Władz Państwowych. Oni pewnie zrzucą winę na tych co ściagają te pliki, że to ONI wykradli te dane z serwerów policji Jeszcze raz wielkie :oklaski: za profesjonalizm.
  16. domelq odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Moim zdaniem takie rozwiązanie u nas nie bardzo się sprawdzi. Już dzisiaj przecie nieraz stoją znaki z informacją "startujesz na zielonym - jedziesz 60 km/h - na następnych światłach masz zielone" i co? Nic albo grzeją ile fabryka dała, albo jadą lewym pasem prędkością patrolową. Jak zmieni się mentalność kierowców i kultura jazdy to i takie urządzenia nie będą potrzebne. Ale oczywiście wielki + za innowację, pomysł i pracę dla inżynierów :oklaski:
  17. Wjedź na kanał i luknij, może masz gdzieś wgnieciony bak lub zassany
  18. Niekiepskie. Ale czy nie będzie za bardzo waliło po oczach
  19. domelq odpowiedział(a) na piter26 temat w 1.9TDI
    Ja bym wolał swoją regenerować, tym bardziej jeśli bym na niej jeździł dłuższy już czas. Wiesz co masz
  20. Pytanie do osób co już korzystają Czy owy emulator ma jakieś ograniczenia? np.: - ilość katalogów - ilość utworów w katalogu - ilość podkatalogów (chodzi mi o to, który rząd podkatalogów zmieniarka czyta) np.: -I katalog główny -II podkatalog -III podkatalog -IV podkatalog -V podkatalog - itd.
  21. ja bym raczej postawił na głośniki Próbowałeś ustawiać różne poziomy basów i sopranów?? A poza tym sprecyzuj skąd te dziwne dźwięki są. Czy z głośników czy u urządzenia tj. radia?
  22. domelq odpowiedział(a) na piter26 temat w Audi A4 B5
    thx, stara zasada, najpierw
  23. domelq odpowiedział(a) na piter26 temat w Audi A4 B5
    Odnośnie podgrzewania lusterek Czy podgrzewane lusterka były montowane we wszystkich B5? Z powodu tego, iż nie ma włącznika a jest lato nie bardzo mogę stwierdzić czy owe podgrzewanie posiadam.
  24. Górale mówią, że: "W internecie pisze, że bedzie płona zima"
  25. http://www.allegro.pl/item404965684_audi_concert_chorus_nowy_procesor_naprawa.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.