Treść opublikowana przez domelq
-
[B5 ADP] Otwór w oparciu z tyłu
Ja się nie spotkałem, żeby ktoś samemu rzeźbił w kanapie Ale jak uważasz, że tak się da to dawaj. I podepnij foto jak to wyszło
-
[B5 AHU] Czy program Vag służy tylko do sprawdzenia co jest nie tak ?
Vag to tylko program którym możesz nie tylko sprawdzić i usunąć błedy
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
kowol Czy on am już wtyczke od razu pod gniazdo zmieniarki czy trzeba mu jakieś przejściówki kombinować?? Ja tez mam radio concert I. Czy po prostu jak kupie to wpinam i od razu działa??
-
[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))
slaweq wielkie dzięki za foto. Teraz wiem, że mam ten uchwyt urwany i muszę go naprawić. Jeszcze raz wielkie thx za fotki
-
[B5 AHU] Jaki to model centralki ?
Myślę, że jak podasz symbol scalaka to ten kto zainteresowany powinien się orientowac czy mu się to przyda czy nie. Mi9 tez tak ciężko określić jaka to centralka. Trzeba szukać u jakiegoś elektronika samochodowego specjalizującego sie w A4
-
AWX A4 B6 dlaczego tak głośno w środku?
Tal będzie chyba najlepiej. Zweryfikuj z innya A4. Wtedy będziesz wiedział czy jest wszystko OK czy musisz dalej szukac przyczyny
-
[ALL] Pomocy usb mi szwankuje ;/
Spróbuj wgrać sterownik od odtwarzacza mp3
-
[ALL] Ubezpieczenie AC a zabezpieczenia samochodu
To zalezy od wartości auta. W PZU teraz jak masz auto do 40000 PLN to wystarczy, że masz 1 zabezpieczenie np. Immobilajzer. Wiem to bo byłem w sobotę u mechanika po zaświadczenie o posiadaniu takiego zabezpieczenia. Jak masz droższe auto to pewnie będą chcieli 2 zabezpieczenia, ale to wszystko zależy od firmy ubezpieczeniowej. Także proponuję chwilę poświęcić i sie rozglądnąć.
-
[B5 AFN] Jak sprawdzić rodzaj tarcz i klocków hamulcowych
No właśnie, da się to przeczytac z kodów. Tylko jedno małe "ale". Nie wszystkie kody masz na wlepce. W ASO z VINu by Ci dali wyciąg wszystkich kodów, ale w ASO sobie za to krzyczą .
-
Polskie Audi -!!
Ciekawe, gdzie go będą u nas testować :polew: , chyba nie na tych naszych dziurach
-
[ALL B5] OC + AC - pierwsze auto, "zielony"
Ja rozmawiałem w piątek i tak babeczka w PZU mi powiedziała a robiła wrażenie dobrze zorientowanej, teraz to już musze się też sam jeszcze raz dopytać. Jak coś to dajcie znać na forum
-
AWX A4 B6 dlaczego tak głośno w środku?
Ogólnie się okresla, że te silniki mają "słabą kulturę pracy". Po prostu są z natury głośne. Jak się wczesniej nasłuchałes japończyków to wówczas można odnieść takie wrażenie, ale po prostu juz tak jest
-
[ALL B5] OC + AC - pierwsze auto, "zielony"
Własnie, że nie prawda. Dowiadywałem się w piątek. Jesli weźmiesz w PZU tzw. "mini casco" (obejmuje kradzież, dewastacje i dzikie zwierzęta) to zbierają Ci się zniżki, które potem możesz wykorzystać przy AC
-
AWX A4 B6 dlaczego tak głośno w środku?
Ogólnie diesle są głośne. A może to właśnie ta klapa się poluzowała i tak "wali"
-
Profesor Geremek nie żyje...
Ktoś go tam na górze bardzo potrzebował
-
[B5 AJM] Gwarancja na turbosprężarkę
Cała regeneracja i transport wyniosły mnie coś do 1000 PLN. Dokładnie nie pamietam, robiłem to jakieś 1,5 roku temu
-
[B5 AJM] Gwarancja na turbosprężarkę
Ja swoją regenerowałem we Wrocławiu w TURBOJULITA http://www.turbojulita.p - wszystko OK i jeszcze coś urwałem. A regeneracja wygląda tak, że jak wysłałem w poniedziałek to dostałem z powrotem w czwartek
-
Koniec z jazda na światłach mijania przez cały rok
U nas na razie trzeba. Dopiero wniosek jest w sejmie a droga długa. Rozpatrzenie przez komisje itp. itp. itp. a potem głosowanie a potem podpis prezydenta a potem 30 dni mij a potem ukazuje się w Monitorze i wtedy już możesz wyłączyć. Ale myśle, że nie będzie to wcześniej niż 1 październik
-
Koniec z jazda na światłach mijania przez cały rok
Nie wiem czy go zatrzymali legalnie. W każdym bądź razie to go wkurzyli samym mandatem że stanął na głowie i dokonał swojego. Udowodnił, że to nie poprawia bezpieczeństwa (co do wyników to dla mnie są troszke wątpliwe ze wzgledu na sposób przeprowadzania tych badań) i doprowadził do głosowania w parlamencie i ... przeszło. Już nie muszą świecic w dzień światełek
-
[B5 AHU] Jaki to model centralki ?
Jakieś foto by się przydało to może coś więcej udałoby sie powiedzieć
-
[ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
Nie. Znalazłem jakieś linki do strony, gdzie to było moźliwe, ale serwis już nie działa. Pewnie ktoś go wstrzymał komu było nie na rękę, żeby on działał. Ale jak coś znajde to dam na pewno znać.
-
[B5 AAH] Kontolka AIRBAG
Poszukaj w instrukcji obsługi lub w książce jakiejś od A4. Na pewno będzie, który bezpiecznik jest za to odpowiedzialny. Sprawdź czy ten błąd się powtarza w takich samych sytuacjach. Ale jak na mój gust to też przetarta taśma
-
[B5 AJM] Gwarancja na turbosprężarkę
Ja po regeneracji dostałem 12 miesięcy gwarancji. Z tego co wiem to na nową tez chyba tyle dostaniesz
-
[B5 AFN] tarcie podczas skręcania
Może gdzies jakieś nadkole lekko się "osunęło" i kóleczko dotyka czasami Na pewno trzeba zacząc od oględzin gdzieś na kanale. Dobrze poszarpać tymi platikami
-
[B5 AEB] Co się znajduje pod pokrywą zaworów - czy to wałek rozrządu ?
Tylko jak chcesz zobaczyć jak się kręci ten wałek to marny pomysł . Lepiej uwierz, że on działa