Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domelq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domelq

  1. Publikowac takie zdięcia publicznie, im więcej tym lepiej. Rozwieszac plakaty i bilbordy
  2. ładna wisienka. Felgi bym nawet zostawił, ale grilla orginalnego to bym wstawił. Taki ujdzie, ale jakbyś dodał do niego jeszcze kilka rzeczy.
  3. CHABÓWKA - cały odcinek dwupasmówki http://mapa.szukacz.pl/?&nc=191528&ec=567365&n=191390&e=567797&z=2m&t=WYBRANY PUNKT&pp=developer Proszę o uwagę!!! Te znaki z ograniczeniem naprawde są sensowne. Prosze się ich trzymać bo już mi się znudziło tłumaczyc żonie, że jestem później w domu bo znowu kogoś wyciągałem z rowu.
  4. Witam Macie jakąś kwaterę godną polecenia w Sarbinowie? Chciałem pojechac z żonką i troszkę dychnąć od codzienności.
  5. domelq odpowiedział(a) na freon temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Fajna zabka. Właśnie jak taka żabe zobaczyłem na ulicy to wtedy zacząłem się kręcić koło A4 :>
  6. Zielony - super kolor . Ogólnie ładnie się prezentuje. Czekamy na foto po zmianach. Ja też musze u siebie pomyśleć o pełnym FIS.
  7. Ostatnio kupowałem nasadkę do swojej śruby i byłem w ASO. Gość wyciągnął komplet nasadek zabezpieczających, było ich około 30!!!! :gwizdanie: Dobrałem, zakupiłem (35 PLN) i mam swoją. Ale wiem jedno, że jak złapiesz gumę to nie licz na zatrzymanie drugiego Audi bo może nie mieć akurat takiej końcówki jak Ty
  8. Jesli chodzi o mnie to te pierwsze, orginalne Audi. Ale jak chcesz wstawić niski profil to pomyśl o 17"
  9. Gratulacje :oklaski: Damian to dobre imię, wiem coś o tym
  10. Zainwestuj w kabel (koszt ~ 90 - 140 PLN). Zwórci Ci sie przy 2 kasownaych błędach. Za skakowanie błędu 50 PLN to już ździerstwo
  11. Nie. Klima Ci działa tylko wtedy jak masz włączoną "gwiazdkę, śniezunkę". Jak to jest wyłączone to nie działa sprężarka i wtedy leci sam nadmuch
  12. Ja się spotkałem z 3 miejscami: 1 - schowek po stronie pasażera 2 - bagażnik 3 - lewy schowek w bagażniku Ale nie dam Ci gwarancji czy to są oryginalne miejsca, być może ktoś w tych miejscach zamontował zmieniarkę na własną rękę.
  13. Co do mapy i urządzenia to Ci nic nie powiem. Ale jako o firmie to opisuję poniżej: Mam w pracy TOMTOMa. Pewnego dnia jakiś gość go używał i myśląc że mały otwór na obudowie (mikrofon) to reset wcisnął tam coś cieniutkiego i owy mikrofon wbił sie do środka. Po konsultacji z polskim punktem serwisowym uznano, że muszę go odesłac do serwisu. W bardzo szybki i fajny sposób oni zamówili na ich koszt kuriera, który jeszcze w tym samym dniu podjechał zabrać przesyłkę. Przychodzę do pracy na drugi dzień rano, odbieram pocztę i a tam e-mail: godzina 05:25 - Urzadzenie TOMTOM o numerze ........ został przyjęty na serwis. Podpisano Szef Serwisu HOLLAND AMSTERDAM. OK, super posłali go do Hollandi. Pracuję, sprawdzam i mam wiadomość e-mail: godzina 14:30 - Urzadzenie TOMTOM o numerze ........ zostało naprawione i odesłane do klienta na adres ......... Co prawda doszedł do mnie na drugi dzień. Ale podsumowując, Cała operacja trwała 4 dni, urządzenie, które zostało popsute mechanicznie (gwarancja nie obejmuje) naprawili, i transport na ich koszt :oklaski: :oklaski: :oklaski: TAK TRZYMAĆ OBSŁUGA SERWISU w sklai 10 dostaje 10+
  14. Pierwszy raz słysze o takim filtrze tzn. wielorazowego użytku. Troszkę sceptycznie do tego podchodzę, filtr to filtr. Mikro pory i niby jak to sięczyści, płuka pod wodą? Ale chętnie się cos więcej dowiem
  15. arson15 jskieś fotki jabys dał radę. Chętnie bym luknął jak to teraz wygląda. To może w B4 bym się na coś takiego targnął
  16. Z racji, że jestem z okolic Zakopanego to Ci odpowiem tak: Ja co do Zakopanego to bym się nie pchał. Korki, kolejki, tłumy ludzi = zero odpoczunku (chyba, że chcesz się bawić na całego). Co więcej, odradzam poruszanie sie po Zakopcu samochodem w sezonie = korki itp. w ostatni weekend podróż z Białego Dunajca do Zakopanego samochodem (tj. około 10 km) trwała 1h, nie licząc już poruszania się po mieście. Ale jak juz chcesz to moge Ci zaproponować noclegi u mojego kumpla w Zakopanem. W centrum, wszędzie bliziutko. Stronki www jeszcze nie ma bo dopiero w tym roku w maju uruchomił wynajmowanie pokoików. Wiem, że na bank pokoje są z łazienkami i TV. Adres: Bartłomiej Wójcikiewicz ul. Nowotarska 63a 34-500 Zakopane tel.: 660 713 082, 785 534 268 Pomysl sobie o spaniu w okolicy np. Kościelisko, Poronin, Ząb, Białka Tatrzańska, Biały Dunajec. Np. w Białym Dunajcu. Spokojnie, cisza. Knajpy są, super żarcie. Wsiądziesz w pociąg i za 15 minutek zajedziesz do Zakopanego lub busikiem, który nie jedzie głównymi drogami i w Zakopanym przy korkach jest w 40 minut. Co ważne w knajpach dużo niższe ceny. Aha i za nocleg taniej zapłacisz. W zakopcu teraz to chyba musisz liczyć nawet 50 PLN za nockę od osoby dorosłej. Na wioskach możesz zapłacic 30 PLN to wydaje mi się, że jest różnica. Pozdrawiam
  17. Dosłownie. Pierwsze co sprawdź to jakoś połączenia przewodu z czujnikiem
  18. domelq odpowiedział(a) na kojot_84 temat w 1.9TDI
    Tak, napewno nie będzie pasował
  19. Do wymiany silniczek
  20. Jak to nie?? Jak piekna dama chce sie przejechac w piękne mroźne niedzielne popołudnie po okolicy? Dla babeczek wszystko
  21. Prawie na 100% pompa
  22. Powinno wszystko działać OK. Moze cos źle podpiąłeś?? Przepatrz jeszcze raz wtyczki czy są na swoich miejscach
  23. Każdy na ulicy się za tym obejrzy. Nie ma jak klasyka i kolor niekiepski. Ciakw jestem jak w zimę w kabinie jest?? Da się nagrzać albo czy da się kokpi odparować podczas deszczu??
  24. Ja bym ustawił. Lepiej teraz niz później a koszt niewielki. Trochę mozna iść w koszty jak się okaże, że Ci gumy ździera
  25. Jak dla mnie to troszkę za dużo tych światełek. Efekt LED spoko, można by je zastosować jako postojówki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.