Treść opublikowana przez domelq
-
Sposob na zlodzieja made in Poland (Yamaha R1)
Publikowac takie zdięcia publicznie, im więcej tym lepiej. Rozwieszac plakaty i bilbordy
-
[B5 AFN] moj ( ()()() ) bordo kombiak ;]
ładna wisienka. Felgi bym nawet zostawił, ale grilla orginalnego to bym wstawił. Taki ujdzie, ale jakbyś dodał do niego jeszcze kilka rzeczy.
-
BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE - "PUŁAPKI"
CHABÓWKA - cały odcinek dwupasmówki http://mapa.szukacz.pl/?&nc=191528&ec=567365&n=191390&e=567797&z=2m&t=WYBRANY PUNKT&pp=developer Proszę o uwagę!!! Te znaki z ograniczeniem naprawde są sensowne. Prosze się ich trzymać bo już mi się znudziło tłumaczyc żonie, że jestem później w domu bo znowu kogoś wyciągałem z rowu.
-
Szukam kwatery w Sarbinowie
Witam Macie jakąś kwaterę godną polecenia w Sarbinowie? Chciałem pojechac z żonką i troszkę dychnąć od codzienności.
-
[B5 AFN] Żaba
Fajna zabka. Właśnie jak taka żabe zobaczyłem na ulicy to wtedy zacząłem się kręcić koło A4 :>
-
[B5 AFN] Przedstawiam moje marzenie
Zielony - super kolor . Ogólnie ładnie się prezentuje. Czekamy na foto po zmianach. Ja też musze u siebie pomyśleć o pełnym FIS.
-
[B5 AFB] Potrzebuje nasadke do zabezpieczenia felg Zielona Góra
Ostatnio kupowałem nasadkę do swojej śruby i byłem w ASO. Gość wyciągnął komplet nasadek zabezpieczających, było ich około 30!!!! :gwizdanie: Dobrałem, zakupiłem (35 PLN) i mam swoją. Ale wiem jedno, że jak złapiesz gumę to nie licz na zatrzymanie drugiego Audi bo może nie mieć akurat takiej końcówki jak Ty
-
[B5 AHU] Które felgi wybrać???
Jesli chodzi o mnie to te pierwsze, orginalne Audi. Ale jak chcesz wstawić niski profil to pomyśl o 17"
-
Będe miał drugiego syna
Gratulacje :oklaski: Damian to dobre imię, wiem coś o tym
-
[B5 AAH] Kontolka AIRBAG
Zainwestuj w kabel (koszt ~ 90 - 140 PLN). Zwórci Ci sie przy 2 kasownaych błędach. Za skakowanie błędu 50 PLN to już ździerstwo
-
[B5 AKN] Pytanie, wyłączony klimatronik, brak powietrza...
Nie. Klima Ci działa tylko wtedy jak masz włączoną "gwiazdkę, śniezunkę". Jak to jest wyłączone to nie działa sprężarka i wtedy leci sam nadmuch
-
[B5 AFN] Gdzie była montowana oryginalna zmieniarka w avancie??
Ja się spotkałem z 3 miejscami: 1 - schowek po stronie pasażera 2 - bagażnik 3 - lewy schowek w bagażniku Ale nie dam Ci gwarancji czy to są oryginalne miejsca, być może ktoś w tych miejscach zamontował zmieniarkę na własną rękę.
-
[ALL] Nawigacja GPS TomTom Go 730 vs reszta świata.
Co do mapy i urządzenia to Ci nic nie powiem. Ale jako o firmie to opisuję poniżej: Mam w pracy TOMTOMa. Pewnego dnia jakiś gość go używał i myśląc że mały otwór na obudowie (mikrofon) to reset wcisnął tam coś cieniutkiego i owy mikrofon wbił sie do środka. Po konsultacji z polskim punktem serwisowym uznano, że muszę go odesłac do serwisu. W bardzo szybki i fajny sposób oni zamówili na ich koszt kuriera, który jeszcze w tym samym dniu podjechał zabrać przesyłkę. Przychodzę do pracy na drugi dzień rano, odbieram pocztę i a tam e-mail: godzina 05:25 - Urzadzenie TOMTOM o numerze ........ został przyjęty na serwis. Podpisano Szef Serwisu HOLLAND AMSTERDAM. OK, super posłali go do Hollandi. Pracuję, sprawdzam i mam wiadomość e-mail: godzina 14:30 - Urzadzenie TOMTOM o numerze ........ zostało naprawione i odesłane do klienta na adres ......... Co prawda doszedł do mnie na drugi dzień. Ale podsumowując, Cała operacja trwała 4 dni, urządzenie, które zostało popsute mechanicznie (gwarancja nie obejmuje) naprawili, i transport na ich koszt :oklaski: :oklaski: :oklaski: TAK TRZYMAĆ OBSŁUGA SERWISU w sklai 10 dostaje 10+
-
[B6 AKE] K&N jako zamiennik oryginalnego filtru powietrza.
Pierwszy raz słysze o takim filtrze tzn. wielorazowego użytku. Troszkę sceptycznie do tego podchodzę, filtr to filtr. Mikro pory i niby jak to sięczyści, płuka pod wodą? Ale chętnie się cos więcej dowiem
-
[B5 ADP] Otwór w oparciu z tyłu
arson15 jskieś fotki jabys dał radę. Chętnie bym luknął jak to teraz wygląda. To może w B4 bym się na coś takiego targnął
-
Sprawdzone kwatery - Zakopane - co polecacie ?
Z racji, że jestem z okolic Zakopanego to Ci odpowiem tak: Ja co do Zakopanego to bym się nie pchał. Korki, kolejki, tłumy ludzi = zero odpoczunku (chyba, że chcesz się bawić na całego). Co więcej, odradzam poruszanie sie po Zakopcu samochodem w sezonie = korki itp. w ostatni weekend podróż z Białego Dunajca do Zakopanego samochodem (tj. około 10 km) trwała 1h, nie licząc już poruszania się po mieście. Ale jak juz chcesz to moge Ci zaproponować noclegi u mojego kumpla w Zakopanem. W centrum, wszędzie bliziutko. Stronki www jeszcze nie ma bo dopiero w tym roku w maju uruchomił wynajmowanie pokoików. Wiem, że na bank pokoje są z łazienkami i TV. Adres: Bartłomiej Wójcikiewicz ul. Nowotarska 63a 34-500 Zakopane tel.: 660 713 082, 785 534 268 Pomysl sobie o spaniu w okolicy np. Kościelisko, Poronin, Ząb, Białka Tatrzańska, Biały Dunajec. Np. w Białym Dunajcu. Spokojnie, cisza. Knajpy są, super żarcie. Wsiądziesz w pociąg i za 15 minutek zajedziesz do Zakopanego lub busikiem, który nie jedzie głównymi drogami i w Zakopanym przy korkach jest w 40 minut. Co ważne w knajpach dużo niższe ceny. Aha i za nocleg taniej zapłacisz. W zakopcu teraz to chyba musisz liczyć nawet 50 PLN za nockę od osoby dorosłej. Na wioskach możesz zapłacic 30 PLN to wydaje mi się, że jest różnica. Pozdrawiam
-
[B5 AJL] Wskażnik temperatury oleju - drgania
Dosłownie. Pierwsze co sprawdź to jakoś połączenia przewodu z czujnikiem
-
[B5 AFN] Pokrywa silnika
Tak, napewno nie będzie pasował
-
[B5 AJM] Tylna wycieraczka
Do wymiany silniczek
-
Mój VW GOLF MK 1 Carbio
Jak to nie?? Jak piekna dama chce sie przejechac w piękne mroźne niedzielne popołudnie po okolicy? Dla babeczek wszystko
-
[B5 AVV] Brak wspomagania
Prawie na 100% pompa
-
[B5 AFN] Kontrolka światel przeciwmgielnych
Powinno wszystko działać OK. Moze cos źle podpiąłeś?? Przepatrz jeszcze raz wtyczki czy są na swoich miejscach
-
Mój VW GOLF MK 1 Carbio
Każdy na ulicy się za tym obejrzy. Nie ma jak klasyka i kolor niekiepski. Ciakw jestem jak w zimę w kabinie jest?? Da się nagrzać albo czy da się kokpi odparować podczas deszczu??
-
[B5 AFN] Czy trzeba będzie ustawiać zbieżniść po wymianie wahaczy dolnych prostych?
Ja bym ustawił. Lepiej teraz niz później a koszt niewielki. Trochę mozna iść w koszty jak się okaże, że Ci gumy ździera
-
[B5 AHU] Jak to widzicie dodatkowe światełka led
Jak dla mnie to troszkę za dużo tych światełek. Efekt LED spoko, można by je zastosować jako postojówki