Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domelq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domelq

  1. przed chwila znalazłem identyczny wpis O wyciąganiu radia było sporo i to o każdym modelu. O ściąganiu tapicerki, aby dobrać się do głośników też doczytasz. A rozrebać wypada bo może nie masz tam głośnika wcale , lub jest spalony, lub po prostu jakiś kabelek się rozłączył.
  2. Całą klamkę z obudową bez problemu powinieneś wyrwać do 50 PLN
  3. O wyciąganiu radia było sporo i to o każdym modelu. O ściąganiu tapicerki, aby dobrać się do głośników też doczytasz. A rozrebać wypada bo może nie masz tam głośnika wcale , lub jest spalony, lub po prostu jakiś kabelek się rozłączył.
  4. Ja również proponuję zarejstrować na tatę i na siebie. Najważniejsze to budować kapitał na przyszłość. Czas leci a zniżki rosną :gwizdanie:
  5. Ja regenerowałem od OPLA we Wrocławiu (TURBOJULITA) i wszystko OK . Koszt 800 PLN. Może dlatego, że za nową mi krzyknęli 2400 PLN a w ASO 6000 PLN. Ale jakbym miał zamiar pojeździc troszkę kilometrów A4 to zainwestowałbym te 1800 i wziął nową.
  6. Ja bym samemu próbował, ale jestem laikiem w tych sprawach :gwizdanie:. Zrobić by się zrobiło tylko po co ma auto stać rozkręcone miesiąc czasu jak może zrobić to ktoś w jeden dzień . A poza tym to nawet nie wiem czy jak wstawie taki licznik do mojej to czy mi obsłuży pewne funkcje na liczniku. Bo jak nie to chyba taka zamiana nie ma za bardzo sensu
  7. Jeśli by licznik wyświetlił mi kilka ciekawych informacji ( nie wiem czy w przypadku mojego modelu to możliwe) to byłbym 3 osobą z okolic Krakowa zainteresowany taką opcją
  8. Są dwie opcje NUMER CZĘŚCI NAZWA CZĘŚCI 0 38 145 255 D F 8E-3-440 000 0 38 145 255 B F 8E-3-440 001
  9. Drewno to drewno. A czy w lesie wszystkie drzewa wyglądają tak samo?
  10. no fakt, fujara z niego, że dał się złapać jak rozwijał taką prędkość Ale z drugiej strony to lepiej, że go łyknęli - bezpieczniej na drodze to bezpieczniejszy ja i moja rodzina
  11. domelq odpowiedział(a) na janSerce temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Czekamy na fotki z zewnątrz i wewnątrz
  12. i czytaj http://www.a4-klub.pl/smf/malopolskie-b34.0/
  13. Niesmaczne, ale prawdziwe
  14. Myślę, że to wszystko załatwia http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/b5_wymiana_filtra_kabinowego-t7839.0.html;highlight=wymiana+filtra
  15. to było pezwrabiane parę dni temu :gwizdanie: Chyba nawet jest to w zrób to sam
  16. Powiem tylko tyle, że: W przypadku ATE (oprócz tarcz sportowych - wysoka półka) rowek nie daje nic. Stacie rowka informuje tylko użytkownika o tym, że tarcza jest przytarta!!! Więc po co przepłacać??? Wiem to od producenta tarcz ATE!!! Poza tym pisze to na stronie www ATE
  17. Rozumiem, że światło nie zapala Ci się tylko jak otwierasz drzwi? A takto świeci. Moze masz padnięty ten włącznik, albo cos z połączeniem z kablami.
  18. Bezpiecznik numer 26 (30A). U góry masz ułożone małe bezpieczniki poziomo a poniżej pionowo. To patrzysz na te pionowe Nr 26 to jest w pierwszej kolumnie od lewej, trzeci od góry
  19. Ta bardzodobra cena, wszędzie w Krakowie gdzie szukałem to trzeba dac za taką usluge minimum 150 PLN
  20. "Problem polega na tym że nie mam kluczyków żeby wymontowac radio" żaden problem, na forum innych rozwiązań. Ludzie opisują jak to spinką do włosów lub pilnikiem do paznokci działają, lub zainwestuj w wyjmaki. Koszt to około 10 PLN, na allegro jest tego pełno
  21. Bo ten wzmacniacz, który mu kazałeś zabrac to był wzmacniacz od tych głośników w półce oraz od tego głośnika, który zabrał. :oklaski: Także kazałeś mu wymontować, a teraz musisz sobie kupić wzmacniacz :gwizdanie:
  22. Tabletkę ?? Pierwszy raz o czyms takim słyszę. Spytaj tego kumpla co Ci je dał :gwizdanie: i podziel się później informacją
  23. Na 100% napisał to wieloletni użytkownik VW GOLFa II. Szacunek :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.