Treść opublikowana przez domelq
-
[B6 AMM] Radio i głośniki
przed chwila znalazłem identyczny wpis O wyciąganiu radia było sporo i to o każdym modelu. O ściąganiu tapicerki, aby dobrać się do głośników też doczytasz. A rozrebać wypada bo może nie masz tam głośnika wcale , lub jest spalony, lub po prostu jakiś kabelek się rozłączył.
-
[ALL B5] jak wymontować plastik wokół klamki
Całą klamkę z obudową bez problemu powinieneś wyrwać do 50 PLN
-
[B6 AMM] Radio i głośniki - gra tylko jeden
O wyciąganiu radia było sporo i to o każdym modelu. O ściąganiu tapicerki, aby dobrać się do głośników też doczytasz. A rozrebać wypada bo może nie masz tam głośnika wcale , lub jest spalony, lub po prostu jakiś kabelek się rozłączył.
-
ile to może kosztować?
Ja również proponuję zarejstrować na tatę i na siebie. Najważniejsze to budować kapitał na przyszłość. Czas leci a zniżki rosną :gwizdanie:
-
[B6 AWX] Instrukcja obsługi NAVI PLUS RNS 4.1
napisz maila na prv
-
[B5 AJM] Regenerowane turbo czy nowe ?
Ja regenerowałem od OPLA we Wrocławiu (TURBOJULITA) i wszystko OK . Koszt 800 PLN. Może dlatego, że za nową mi krzyknęli 2400 PLN a w ASO 6000 PLN. Ale jakbym miał zamiar pojeździc troszkę kilometrów A4 to zainwestowałbym te 1800 i wziął nową.
-
[B5 ADR] HELP !!! 195/65/16 czy 205/60/15 ???
195/65/15
-
[ALL B5] Zegary Od A6 w A4 B5
Ja bym samemu próbował, ale jestem laikiem w tych sprawach :gwizdanie:. Zrobić by się zrobiło tylko po co ma auto stać rozkręcone miesiąc czasu jak może zrobić to ktoś w jeden dzień . A poza tym to nawet nie wiem czy jak wstawie taki licznik do mojej to czy mi obsłuży pewne funkcje na liczniku. Bo jak nie to chyba taka zamiana nie ma za bardzo sensu
-
[ALL B5] Zegary Od A6 w A4 B5
Jeśli by licznik wyświetlił mi kilka ciekawych informacji ( nie wiem czy w przypadku mojego modelu to możliwe) to byłbym 3 osobą z okolic Krakowa zainteresowany taką opcją
-
[B6 AVF] Prosba do osób mających ETKĘ - koło pasowe alternatora
Są dwie opcje NUMER CZĘŚCI NAZWA CZĘŚCI 0 38 145 255 D F 8E-3-440 000 0 38 145 255 B F 8E-3-440 001
-
[ALL B5] Wykończenie wnętrza w "drewnie"
Drewno to drewno. A czy w lesie wszystkie drzewa wyglądają tak samo?
-
[ALL] KOZAK :))))
no fakt, fujara z niego, że dał się złapać jak rozwijał taką prędkość Ale z drugiej strony to lepiej, że go łyknęli - bezpieczniej na drodze to bezpieczniejszy ja i moja rodzina
-
Nowy nabytek
Czekamy na fotki z zewnątrz i wewnątrz
-
[ALL] WYMIANA ŁOŻYSK
i czytaj http://www.a4-klub.pl/smf/malopolskie-b34.0/
-
oby to nikt z naszych :/
Niesmaczne, ale prawdziwe
-
[B5 AFN] Jak znaleźć filtr przeciwpyłkowy ?
Myślę, że to wszystko załatwia http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/b5_wymiana_filtra_kabinowego-t7839.0.html;highlight=wymiana+filtra
-
[B5 ADR] Sterowanie centralnym i alarmem z pilota
to było pezwrabiane parę dni temu :gwizdanie: Chyba nawet jest to w zrób to sam
-
[B5 AEB] Ile kilometrow na tarczach
Powiem tylko tyle, że: W przypadku ATE (oprócz tarcz sportowych - wysoka półka) rowek nie daje nic. Stacie rowka informuje tylko użytkownika o tym, że tarcza jest przytarta!!! Więc po co przepłacać??? Wiem to od producenta tarcz ATE!!! Poza tym pisze to na stronie www ATE
-
[B5 ADP] Nie zapala się światło przy otwartych drzwiach
Rozumiem, że światło nie zapala Ci się tylko jak otwierasz drzwi? A takto świeci. Moze masz padnięty ten włącznik, albo cos z połączeniem z kablami.
-
[ALL B5] Padło sterowanie oraz podgrzewanie lusterek
Bezpiecznik numer 26 (30A). U góry masz ułożone małe bezpieczniki poziomo a poniżej pionowo. To patrzysz na te pionowe Nr 26 to jest w pierwszej kolumnie od lewej, trzeci od góry
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Ta bardzodobra cena, wszędzie w Krakowie gdzie szukałem to trzeba dac za taką usluge minimum 150 PLN
-
[B5 AVV] Głośniki nie grają
"Problem polega na tym że nie mam kluczyków żeby wymontowac radio" żaden problem, na forum innych rozwiązań. Ludzie opisują jak to spinką do włosów lub pilnikiem do paznokci działają, lub zainwestuj w wyjmaki. Koszt to około 10 PLN, na allegro jest tego pełno
-
[B5 AVV] Głośniki nie grają
Bo ten wzmacniacz, który mu kazałeś zabrac to był wzmacniacz od tych głośników w półce oraz od tego głośnika, który zabrał. :oklaski: Także kazałeś mu wymontować, a teraz musisz sobie kupić wzmacniacz :gwizdanie:
-
[ALL B5] Nieprzyjemny zapach przy włączonej klimatyzacji.
Tabletkę ?? Pierwszy raz o czyms takim słyszę. Spytaj tego kumpla co Ci je dał :gwizdanie: i podziel się później informacją
-
przejażdżka Passatem
Na 100% napisał to wieloletni użytkownik VW GOLFa II. Szacunek :polew: