Treść opublikowana przez domelq
-
[ALL] Dziwne znaczki w Wordzie ??
Te znaczki oznaczają spację lub ENtrer Nic one nie przeszkadzają, po prostu to jest taki podgląd formatowania tekstu. Aby Ci to znikło wyciśnij na pasku u góry przycisk, który u Ciebie oznacza Enter (ta złamana strzałka)
-
[B5 AFN] Czy to normalne działanie ABS ?
to jest oznaka prawodłowego działania systemu ABS
-
wymiana radia pomocy
Najpierw przekoduj sobiie to radio co masz w aucie. Ustaw nowy kod. Więc potem będziesz mógł je odpinać nie mając obaw, że się nie uruchomi. Nie wiem czy ty tak masz, ale czasami jest możliwość wogóle zlikwidowania kodu i wówczas także nie ma problemu.
-
[B5 ARM] numery (kody) katalogowe części
Poszukaj oprogramowania ETKA, tam znajdziesz
-
[B6 AKE] Bajer czy kicz - polerowane listwy wewnętrzne
Zgodzę się z kolegami. Po samym wypolerowaniu, każdy (najmniejsza forma tłuszczu) odcisk będzie widoczny, przez co będziesz miał wrażenie, że są non stop brudne...
-
[B6 AWX] Instrukcja obsługi NAVI PLUS RNS 4.1
spoko, tylko chwila cierpliwosci, jestem teraz na wakacjach. Jak wroce to rozesle
-
Moja Hanka
No to fajnie, ale jakbysmy mogli ją obejrzec to byłby super. Także jakieś foto byś wrzucił.
-
Ekologiczne auto
To sobie chłopaki będą pedałować
-
ile to może kosztować?
YATES W to, że ta składka (ojciec+syn) będzie ponad 50% wyższa to nikt chyba nie wątpił. Jak zarejestruje tylko na ojca a on i tak będzie jeździł tym autem, to co wtedy jak zrobi stłuczkę? Przecie tacie też zabiorą (czy tam pomniejszą) zniżkę. A jakby zarejstrował tylko na siebie to by więcej zapłacił. A znizki lecą. Chyba nikt nie zakłada wsiadając do auta, ze za chwilkę będzie miał stłuczkę.
-
[B5 AJM] Regenerowane turbo czy nowe ?
To wszyscy wiedzą, że na tanie to stac tylko bogatych !!!
-
[B6 AVF] Gdzie można kupić zapinki do żarówek mijania ?
Szkoda czasu na szukanie. Jak Ci się nie uda dorobić to wtedy można tracić czas, jeździć i szukać
-
[B6 AMM] Radio i głośniki
Bez urazy, nikt nie twierdzi, że jesteś idiotą. Lażdemu się zapomni. Nawet zawodowiec coś może przeoczyć.
-
[B5 ADR] HELP !!! 195/65/16 czy 205/60/15 ???
Nie ma za co. Po to jest to forum
-
[ALL] Żadna nowość....
Oni dobre rzeczy odkrywają, tylko jak już eszyscy o tym wiedzą. W sumie to nie którzy chcieliby, żeby tak nie było to im przecierają oczy
-
[ALL B5] chromowane listwy
Wiem, że ori ciężko dostać. Ale już na forum się dzielili uwagami na temat jakiś zamieników docinanych z metra z Allegro i sobie chwalili.
-
[B5 AVV] Nowy akumulator - gdzie kupić ?
Też jestem za BOSCH. Tylko poszukaj bo tam są jakieś klasy tych akumulatorów. Jakbym wymieniał to pewnie bym wziął jakiegoś BOSCHa. Ja obecnie mam akumulator URSUS Nie wiem co to za cudo (jak kupiłem autko to taki był). Ale na razie nie narzekam, oczywiście wszystko wyjdzie po zimie. Tak na boku spotkał się ktoś z takimi akumulatorami jak URSUS?
-
[B6 BDG] Dziwne wskazania licznika
Też sprawdzałem w ASO, VAG'iem i nic nie wskazuje, że licznik był kręcony. A jeśli chodzi o problem 999999... to chyba trzeba podjechać do dobrego speca od "przekrętów" licznikowych i poprosić go o ustawienie takiej ilości kilometrów na liczniku jak Cię będzie satysfakcjonowała :polew: (Vagtacho ) VAGiem nie potwierdzisz prawdziwego przebiegu auta. Możesz , już troszkę o tym było [br] [br]Dopisany: 22 Sierpień 2008, 12:21 _________________________________________________[br][br]Wchodzę poczytać jakieś informację ze świata i od razu wpadam na temat :gwizdanie:http://www.onet.tv/28962,4451,1,3851913,1,1,0,0,wideo.html
-
[B6 AVF] Pomoc w doborze klocków i tarcz
a dlaczego do nacinanych nie warto waskipl Jestem odlewnikiem i jak miałem kupić tarcze to od razu zadzwoniłem do odlewni, które odlewają tarcze i podpytałem znajomych. W przypadku tarcz ATE (pomijając te sportowe), nacięcie ma za zadanie informować nas o stanie zużycia tarczy (informacja taka nawet jest podana na stronie producenta). Więc takie nacięcie nie ma wpływu na jakość pracy tarczy a poza tym to ładnie tylko wygląda (do czasu ztarcia) i szybciej klocki się zcierają. Oczywiście nie twierdzę, że 2x szybciej. Tarcze odlewane są z żeliwa szarego (super pojemność cieplna, dobra odporność na zużycie cierne i super tłumienie drgań - takie właściwości materiału). Być może w przypadku innych nacięć (inny producent tarcz) jest inaczej. W przypadku ATE klasycznych nacięcie to taka mała "użytkowa ściema". Sportowe tarcze są robione z innych stopów (często nadstopy - wyższa temperatura pracy, topienia i przemian, w której tworzą się lub zanikają odpowiednie właściwości stopu) i wtedy nacięcia lub otwory mają jakąś konkretną technologiczną funkcję. Dlatego, sam chciałem kupić nacinane, postanowiłem nie dopłacać i sam kupiłem nie nacinane ATE.
-
[B6 BDG] Dziwne wskazania licznika
ja nie mam pojęcia
-
[B6 AVF] Gdzie można kupić zapinki do żarówek mijania ?
w ASO to może Ci wygną taki drucik i skasują 150 PLN :polew: Także lepiej weź i sam wygnij, a jak Ci nie wyjdzie to poszukasz na szrotach
-
[B5 AVV] Nowy akumulator - gdzie kupić ?
Myślę, że możesz śmiało odpuścić sobie ASO i kupić gdzie indziej. Jak poszukasz to znajdziesz opinie użytkowników różnych modeli. Proponuję podjechać do jakiegoś serwisu czy warsztatu i sprawdzić czy naprawdę ten akumulator już do niczego się nie nadaje.
-
[ALL B5] chromowane listwy
Ja proponuję tylko obramówki . Widziałem z boczną listwą i nie bardzo mi to przypadło do gustu
-
[B6 AVF] Pomoc w doborze klocków i tarcz
Ja proponuje ATE Wiem tylko, że nie warto dokładać do nacinanych, poza efektem wizualnym to nic to nacięcie nie daje. Chyba, że zainwestujesz w jakieś sportowe tarcze
-
[B6 AMM] Radio i głośniki
Racja proton2. Zacznijmy od spraw podstawowych, najpierw pokręć potencjometrem
-
[B6 BDG] Dziwne wskazania licznika
Ja się spotkałem z wyświetleniem typu: 99999..... Ale w moim przypadku Wasze przypuszczenia się potwierdzają, gość co kombinował przy liczniku troszkę "przedobrzył" lub po prostu się nie znał na robocie :gwizdanie: