Treść opublikowana przez domelq
-
[B6 AVF] Dziwne dźwięki po wyłączeniu radia
Smoczyca w Twoim przypadku może byc coś trzepnięte z elektromagnesem w radiu. Niektórych płyt nie ma siły pociągnąć i wpadją w wibracje. Z tąd może być stukanie i brak odczytu. Stąd moje pytania: 1. Czy "pukająca" płyta ma jakieś obtarcia na obrzeżach, uszkodzenia? 2. Czy tylko nie czyta Ci płyt np. "nie oryginalnych" lub nagrywanych? Czy jest jakaś zależność?
-
[B5 ADR] Nowe AluFelgi
Numer 1
-
[ALL B5] Nieprzyjemny zapach przy włączonej klimatyzacji.
Co do Wrocławia to bardzo sobie chwalą http://www.a4-klub.pl/smf/wroclaw_klimatyzacje-t38057.0.html. Chętnie bym się tam wybrał, ale troszke za daleko
-
Audi Q7 vs FIAT 500 - Rozmiar jednak ma znaczenie
Uważam, że taki słaby wynik jest też uwzględniony tym, że FIAT cały mu wjeżdża pod spód. Pewnie inna byłaby reakcja jakby Q7 się zdeżył z autem mniej więcej tych samych gabarytów (wysokości)
-
Audi Q7 vs FIAT 500 - Rozmiar jednak ma znaczenie
Proszę przeczytać http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news/audi-q7-kontra-fiat-500,1153716 a później obejrzeć http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news/audi-q7-kontra-fiat-500/wideo/zobacz-zderzenie-na-filmie,2716448 I co Wy na to? Czyżby konstruktorzy troszkę się pospieszyli i nie dopracowali konstrukcji Q7?
-
[ALL B5] Nieprzyjemny zapach przy włączonej klimatyzacji.
Wiem, że takie "zagrzybiałe" instalacje to mozna tylko jakimiś specjalnymi środkami potraktować (np. azot). A w OCTAVII miałem taki straszny smród skarpetami i nie bardzo mi chciało chłodzić. Jak nabiłem to mi minęło. Teraz też mam w mojej A4 podobny problem. Chodzić chłodzi i nie za bardzo śmierdzi, ale jak włącze sam nadmuch (bez klimy) to jest mało przyjemne. W sobotę mam w planie odgrzybić, przeczyścić, nabić klimę oraz zamontować nowy filtr przeciw pyłkowy z węglem aktywnym. Mam nadzieję, że to przyniesie skutek...
-
[ALL] Które felgi do mojego sreberka B6 - proszę pomóżcie w wyborze
Ja bym zamontował numer 2. Ale najbardziej mi się podobają zaproponowane przez ykk
-
[ALL] Gdzie "niepelne" AC
Temat ubezpieczycieli a szczególnie AC był ostatnio poruszany Ale ja ostatnio szukałem czegoś takiego jak MINI CASCO. Jak się okazało, tylko PZU mi to zaproponowało. Może nie wszystkich oferty przejżałem, ale staralem się łyknąć wszystkich.
-
[B5 AHH]Wyzerowanie wskazań zegarka / licznika
Myślę, że powinieneś jak najbardziej zacząć od bezpieczników
-
[B5 AHU] Dołożenie pilota do seryjnego centralnego zamka - jak i co ?
Jesli można to tez poproszę o tą instrukcję.
-
[ALL] Dobra rada - nie używajcie klimatyzacji jeżeli nie działa jej wentylator
Tez fakt. Na pewno znajdzie się kilku chętnych, aby to przetestować na własnej skórze
-
[ALL] Instrukcja Audi Concert I
Panowie, dostaliscie cos na ten temat, czy cisza... Ja tez chętnie bym taką dorwał
-
[B5 AFN] Zmiana radia a ori kostki
YATES możesz podpowiedzieć jaki adaptor (ewentualnie jakiś link)? Ja do tej pory myślałem, że jedynym rozwiązaniem dla Audi Concert i 4 głosników jest wzmacniacz...
-
z gps-em dojedziesz szybciej...
Są goście Zresztą trzeba uważać, mój znajomy, zawodowy kierowca, ostatnio miał prawie czołówkę (na szczęście było tylko otarcie). Na drodze dwupasmowej w Myślenicach (kierunek do Zakopanego) gość wyskoczył mu z przeciwka jadąc po prąd (http://mapa.szukacz.pl/?&n=218366&e=568354&z=2m&t=WYBRANY PUNKT&pp=developer). Gość się tłumaczył, że jechał pod prąd bo GPS mu powiedział "skręć w lewo". Także trasę trzeba zweryfikować. Przez debila, jakby był większy ruch, mogłoby sie poturbować kilkanaście osób jadących autobusem
-
jak wyciagnac firmowe radio
Nie pamietam dokładnie, ale też chyba za pomocą wyjmaków. Tylko nie pamiętam czy nie ma tam przypadkiem 4 uchwytów...
-
[B5 AVV] Moja Perełka A4 1.8 125KM
Pstryknij środek i daj jakiś opis
-
Uwaga
niektóre majtki ściągają się same
-
[B5 AFN] Brak świateł stopu
zacznij od zarówek i bezpieczników
-
[B5 AFN] Wymiana łożysk tylnych
Proponuję SKF
-
[B5 AFN] Pompka centralnego zamka
pietruszek miałem ten sam problem z zamykaniem (uzbraja alarm a nie zamyka centralnego) i otwieraniem auta z pilota z alarmem (rozbraja i otwiera). U mnie prlbem lezał w centralce alarmu, zużyła się . Gdzieś już elektronika siadała
-
Ciekawe co im zrobią ?
Prawo z założenia ma być równe dla wszystkich
-
[ALL B5] Czy można od nowa położyć lakier bezbarwny ?
Nie musisz malowac od nowa, zmatowisz czy tam zedrzesz troszeczkę i położysz nowy. Ale tak jak podpowiadał mcm00, to juz musi fachowiec a nie byle lakiernik Ci zrobić
-
[ALL] Dobra rada - nie używajcie klimatyzacji jeżeli nie działa jej wentylator
To chyba oczywiste, że nie chłodzimy jak śmigło domówiło posłuszeństwa. Ale dzieki za przestrogę może to innych troszke powstrzyma.
-
[ALL] Odciśnięte ręce pod lakierem
Oczywiście musi się zawodowy lakiernik wypowiedzieć, ale myślę, że bez poprawki lakierniczej to się nie obędzie
-
Uwaga
A ja myslałem, że kochanka to sama ściąga majtki :wallbash: