Treść opublikowana przez domelq
-
[80 B4 ABK] Moja Audika
Takie auta to trzymać jak najbardziej oryginału. Wyglądaja najlepiej, chyba, że już całe przerabiasz na jakąś wersję SPORT
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
siodła z weluru, ale boki ze skóry czemu nie
-
[B6 BFC] Jaki rower Giant czy Kross czy jakaś inna marka
Jak chcemy dobierac coś do A4 to proponuje Gary Fischer, Corratec, Specialized itp. :gwizdanie:
-
[B6 BFC] Jaki rower Giant czy Kross czy jakaś inna marka
Ja polecam UNIBIKE
-
[ALL B5] Emulator zmieniarki na MP3
Dobrze rozumiem, że zamiast zmieniarki podpinacie taki emulator?? Do niego odtwarzacz mp3 przez kable jack-jack?? Pendrive lub karte pamięci (czyli to ma juz w sobie odtwarzacz mp3)??
-
[B5 AFN] Jak sprawdzić rodzaj tarcz i klocków hamulcowych
upsss.... thx
-
[B6 BKE] Dziwna skrzynka pod podłokietnikiem
Po fotach z instrukcji wszystko jasne
-
[B5 AHU] Jak wymienić wężyk spryskiwacza w avancie - TYŁ!
przy prawej nodze kierowcy, pomiedzy pedałami a drzwiami masz maskownice, która jest przykręcona 2 śrubkami. Śrubek możesz nie widziec, gdyż najpewniej są zaślepione. Odślepisz podważając zaślepki płaski śrubokrętem. Tam będziesz miał pęk przewodów elektrycznych a pomiędzy nimi szlaufik rozłączony. żeby go złączyć to też się troszkę napociłem bo dość ciężko wchodziła jedna część w drugą.... ... a zresztą. Powyżej dałem Ci lnka, gdzie masz wszystko opisane ze zdięciami... Powodzenia
-
[B5 AFN] Jak sprawdzić rodzaj tarcz i klocków hamulcowych
wielkie dzięki za info, właśnie nie wiedziałem jak to sprawdzić nie ściągając kół. Co do silnika to mam AFN, ale bez LPG, chyba że znasz jakieś sposoby zapakowania gazu do ??
-
[ALL B5] opony 195/65/15 - czy jest sens zmieniać na szersze 15stki?
ja bym wolał poczekać, dołożyć i kupić 16". Jak sprzedasz 15", to może wcale tak dużo nie dołożysz
-
[ALL B5] Opony dunlop
Najlepiej sobie jeszcze zadzwoń i dopytaj, ale na 100% jak Ci powiedzą przez telefon to tak będzie
-
[B5 ARG] Rozrząd - podróbki zamienników ?
Śmiało, nie masz co sie martwić. czasami niby jeden producent a podwykonawców jednej części ma kilku i pewnie stąd te różnice
-
[ALL B5] Opony dunlop
Dobry sklep to ma super ceny. Wystarczy, że masz znajomego mechanika i niech Ci pokaże za jakie pieniądze kupuje części to sie można ostra zdziwić
-
[B6 BFC] Jaki rower Giant czy Kross czy jakaś inna marka
A więc wnioski: Poszukaj dobrej ramy , która się cieszy dobrą opinią w danym przedziale cenowym. Powiedzmy wybierz ze 3 sztuki, a następnie poszukaj kto daje lepszy osprzęt. I rowerek wybrany. [br]Dopisany: 10 Lipiec 2008, 14:40 _________________________________________________Sądząc, że jesteś użytkownikiem Audi A4, pozostaje Ci tylko jeszcze znaleźć bagażnik bazowy i uchwyty rowerowe i w drogę...
-
[B5 AFN] Jak sprawdzić rodzaj tarcz i klocków hamulcowych
Witam Mam mały problem Chcę kupic nowe tarcze i klocki hamulcowe do mojej Audi A4 1,9 TDI 110KM z 1998r. Czy po numerze VIN dojdę do takich rzeczy?? Najbardziej mnie interesuje czy: - Jaka jest średnica tarczy przedniej? - Jaka jest średnica tarczy tylnej? - Czy mam zamontowany czujnik zuzycia klocków? - Czy mam zamontowany czujnik zuzycia tarczy?
-
[B6 BFC] Jaki rower Giant czy Kross czy jakaś inna marka
Wszyscy dobrze wiemy że SCOTT to cos znaczy, ale własnie jego cena . Do zwykłej jazdy to nie wiem czy warto inwestowac w taki sprzęt. Myślę, że do 1500 naprawdę znajdziesz cos odpowiedniego. Później trzeba to odpowiednio konserwować i wszystko będzie OK. Bo nawet najlepszy sprzęt jak nieprzesmaruje się przynjamniej raz na rok to i SCOTT w końcu zacznie skrzypieć i piszczeć . Ja od roku uzywam UNIBIKE'a, przez zimę (listopad-kwiecień) zrobiłem nim 2400 km (w błocie, śniegu i deszczu). Na wiosne przesmarowałem co trzeba i brykam dalej.
-
[B5 AFN] Jakie letnie oponki
Ja osobiście też wole "niby gorsze", ale sprawdzonej marki. Trzeba poczytać opinie ludzi i bedzie wiadomo czy warto sie pchac w dany model
-
[B6 BFC] Jaki rower Giant czy Kross czy jakaś inna marka
Ja dobrze przeszukałem rynek rok temu i... Znalazłem polską firmę, która robi ramy i wkłada dobrej klasy osprzęt do tego. Co więcej, jak kupisz rower w granicach 1000-1500 PLN to będzie to rama zrobiona w Chinach a ewentualnie gdzieś tu w Europie dołożony osprzęt. Firma ta to UNIBIKE (http://www.unibike.pl). Gorąco polecam. W danej cenie nie znajdziesz lepiej wyposażonego roweru. Na ramę i tak dostaniesz tyle samo gwarancji co gdzie indziej, to czemu nie dostac lepszego osprzętu. Oczywiście możesz dostać wieczystą gwarancję, ale wtedy musisz kupić rower klasy GARY FISCHER. Jak przeszukasz fora rowerowe to nie znajdziesz negatywnej opini na temat UNIBIKE. W każdym bądź razie ja kupiłem http://www.unibike.pl/vipergts.html i jestem bardzo zadowolony. Gorąco POLECAM!!!
-
[ALL] Pasek rozrządu
Taki kraj, kazdy chce sprzedać auto i żeby jego następca był w 150% zadowolony to wymieniają
-
[B5 AHU] Jak wymienić wężyk spryskiwacza w avancie - TYŁ!
Powodzenia To naprawde mało roboty, tylko 2 śrubki odkręcić
-
[B5 1Z] Ile paliwa jest po zapaleniu się kontrolki ?
KOmp kompem, ja tez podaje dane z tankowania. Zawsze sobie wyliczam lejąc pod korek...
-
[B5 1Z] Ile paliwa jest po zapaleniu się kontrolki ?
Ja swoim też wiem, że 70 km muszę przejechać. Muszę kiedyś zaladowac 5L karnistra do bagażnika i pojechac na żywioł. Odnosnie jechania na końcówce paliwa. Czy istnieje jakieś niebezpieczeństwo takiej jazdy, aż auto stanie?? Czy bez problemu dolewam ropke i jade dalej??
-
Wygrywasz w totka i co?...
mała chatka, A4 AVANT i fundusz i giełda (ale nie akcje tylko towary) - to powinno starczyc na wymianę autka co jakies 4 latka
-
[ALL] Pasek rozrządu
Nie powiem że tak jest na 100%, ale chyba jak nie rozkręcisz to nie bardzo się dowiesz
-
[B5 1Z] Ile paliwa jest po zapaleniu się kontrolki ?
Może mu tyle pali jego 90 PS. Mój 110 PS jakbym tylko tak jeździł sobie po trasie to pewnie z klima tez bym się zmiescił w 5, góra 5,5 . Nie wiem za bardzo jak jest zbudowany bak w A4 i system powiadamiania o rezerwie, ale może Ci sie pływak gdzieś zawiesił itp. Proponuje nie siac jeszcze strachu i sprawdzić jeszcze raz. Jak sie powtórzy to wtedy juz bym sie martwił.