Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domelq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domelq

  1. domelq odpowiedział(a) na mlodyy temat w 1.9TDI
    Dosłownie, jak wyzej. Pocić sie może w różnych miejscach co powodują różne przyczyny
  2. Mozliwość załączenia klimatyzacji ma związek z temperaturą zewnętrzną
  3. Pierwsze co to sprawdź czy śroby są dokręcone i jak coś to dokręć miskę. Zobacz czy cieknie całym obwodem czy też punktowo. Jak coś to spróbuj przysilikonować. Oczywiście olej to olej, penetrator z niego jest nie kiepski
  4. Ja równie proponuje jak wyżej, zacząć od sprawdzenia czujników
  5. Najczęściej bywa tak właśnie, że po wydłużeniu dolotu silnik nie pracuje tak jakbyśmy chcieli, po prostu nie idzie
  6. O, jaaaa. Na pewno warto, ale czasami nie mozna znaleźć tego co się chce Dzięki za info z linkami
  7. domelq odpowiedział(a) na Pio_p temat w Audi A4 B5
    żeby działał cały poprawbnie to musisz troszę podłubać, poszukaj na forum. O tych licznikach było juz pełno
  8. Nigdzie nie masz widocznych chlapnięć pod maską? Bo aż dziwnie nie naturalnie bierze ten olej...
  9. Wlepka koło koła zapasowego. Tam masz kody wyposazenia, symbol silnika i symbol skrzyni oraz inne dane Taka sama wlepka powinna byc w książce serwisowej
  10. Podpinając sie do tematu... Gdzie jest złącze diagnostyczne w VW POLO CLASSIC z 1996 roku?
  11. Tylko półsyntetyk. A co do producenta to już są różne wersje, poczytaj tutaj -> http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t15435.0.html;highlight=jaki+olej+do+diesla
  12. Widziałem kiedyś taki efekt jak goście zalali olej przeznaczony do maszyn budowlanych
  13. Od jakiego auta to Ci nie powiem, ale jedno jest pewne są produkcji włoskiej i z tego co wiem to były zakładane do wielu aut. Co do jakości to trudno stwierdzić, trzeba by dorwac kogoś kto takich używał, ale i to może mało pomóc bo model modelowi nie równy
  14. Wszystko zależy czy masz alarm fabryczny czy inny. Ja mam niefabryczny, więc mam go pod maską obok silnika
  15. Mam to samo. Byłem u szpeca i powiedział mi, że siada centralka
  16. Używam funkcji "auto" jak najbardziej, ale masz przecie opcje wyłączenia klimatyzacji. Oczywiście i tak musisz przejechać kilka km, aby leciało ciepłe powietrze
  17. chyba 20001 uzytkowników :gwizdanie: Wyobrażacie sobie jakby przynajmniej połowa z uzytkownikow forum jeździła na klubowych ramkach pod blachami :kox:
  18. również moim zdaniem masz auto pokradzieżowe, innej sytuacji nie znam kiedy VIN jest krótszy niż 17 znaków
  19. domelq odpowiedział(a) na markus_81 temat w Audi A4 B6
    Może to kwestia różnych interpretacji tłumaczenia
  20. Ogólnie chwilę zawsze musisz poczekać aż nagrzewnica się nadgrzeje, ale czy aż 10 km?? Muszę to sprawdzić u siebie, ale z 5 km to na pewno muszę przejechać. Tylko ja nie grzeję przez klimę, tylko przez sam nawiew
  21. domelq odpowiedział(a) na markus_81 temat w Audi A4 B6
    nie ma za co, po to jest stworzone forum
  22. tego ja juz Ci nie powiem, juz musi jakiś spec sie wypowiedzieć
  23. podejdą do B5 z systemem BOSCHa. Obecnie własnie mam zamontowane BOSCHa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.