Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domelq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domelq

  1. BHP w pracy to podstawa http://www.youtube.com/watch?v=zqC8nl--g9A&feature=related
  2. To myślę, że jak był zapis o ori w polisie to trzeba z nimi się skontaktować za pomocą prawnika. był taki dział, kto czym się zajmuje, może tam znajdziesz jakiegos prawnika i Ci pomoże. Bo jak był zapis w polisie i tak Cię zlewają to myślę, że musi sie z nimi skontaktować kotś konkretny kto będzie nawijal ich prawniczym językiem
  3. Ja bym wziął VALEO
  4. Dla mnie do B5 to co masz na kołach jest najfajniejsze. Chyba, że promień za mały
  5. Myślę, że jak powiesz, że uważasz iż na podstawie prawa, paragrafu ..., artykułu nr .... uważasz, że Twoje odwołanie zostało rozpatrzone pozytywnie - to się zajmą Twoją sprawą od razu i odpowiedx będziesz miał w 10 minut
  6. Opony Continental 205/55 R16 - cisnienei 2,4 atm - nie zaduże to ciśnienie? Skąd takie to ciśnienie?
  7. Trzeba kombinować na wszystkie strony
  8. Właśnie tak jest, że: 1. Bierzesz kasę, którą proponują 2. Naprawiasz w warsztacie zaproponowanym przez ubezpieczyciela i koszty Cię nie intersują Ale czy mozna wziąść kasę równą wycenie naprawy w warsztacie ubezpieczyciela to nie wiem... Trzeba by to z jakimś prawnikiem uzgodnić
  9. śmiało jedź, bez paniki, ale tak jak kolega wcześniej zaproponował, po jakimś czasie dolej ON
  10. Odciągnij napinacz, naciągnij pasek i popuść napinacz
  11. Proponuję je sprzedać za symboliczną 1 PLN
  12. Tutaj nie chodzi o to czy Ci sprawdzą, tylko czy jak będziesz potrzebował użyć to czy będziesz miał pod ręką :tongue4: mając kilogramową gaśnicę tak samo jakby nie miec żadnej Najlepiej miec pod reka woz strazacki.. Znam lepszy sposób, byłem świadkiem jak gościu płonącym Polonezem wjechał na stację benzynową BP (Kraków, al. 29-Listopada). Nie było że boli, od razu wszyscy co mieli pod ręką gaśnice to je odpalili włącznie z całą obsługą stacji. I auto ugaszone w 5 s.
  13. Możesz sprawdzić po kodach na wlepce serwisowej. Możesz ją znalźć w bagazniku koło koła zapasowego. Ja akurat na wlepce tego oznaczenia nie miałem, ale było wyróżnione na pełnej liście kodów wyposażenia. Ja miałem 6XE - Lusterko zewnętrzne elektryczne przestawiane, ogrzewane i składane
  14. Ja kiedyś miałem luzem od jakiegoś audi, ale mi nie podszedł do B5. Tylko nie wiem od którego to było. Owszem jakbyś sie uparł to byś go wstawił, ale byś musiał nowe śruby nawiercać itp.
  15. Na zimę to bym proponował kołpak nr 1, ale ja też psiknąłem lakierkiem gołą felgę stalówkę i jest git.[br]Dopisany: 30 Październik 2008, 10:32_________________________________________________ Są śliczne :polew: Ale nie wiem czy ich materiał wytrzma chociaż miesiąc bez paczenia się :gwizdanie:
  16. Brak odpowiedzi oznacza, że nie byłeś zbyt upierdliwy :gwizdanie:
  17. Tutaj nie chodzi o to czy Ci sprawdzą, tylko czy jak będziesz potrzebował użyć to czy będziesz miał pod ręką :tongue4:
  18. Nic nie musisz, najwyżej wymienisz silnik Chłopie nie gdybaj tylko zmieniaj
  19. Sól w zimę Ci sie szybciej dobierze do stalówek niż alusów
  20. domelq odpowiedział(a) na strzala_123 temat w Audi A4 B5
    Nie Jestem przeciw
  21. Pomyśl o 16" tym bardziej, że da się je wstawić bez szczególnych przeróbek -> http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t23961.0.html;highlight=bez+przeróbki+tapicerki
  22. Może z jakiegoś rozbitka kupić, poszukaj na www.allegro.pl Bo z mocnym porysowaniem to nie bardzo jest co zrobic
  23. Nie wiem jak to liczą. Ale jak kupowałem to zadzwoniłem do najbliższego oddziału PZU i mi przez telefon wyliczyli, tak proponuję zrobić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.