Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domelq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domelq

  1. Ja właśnie tak myślę: Ogrzewanie lusterek włącza się przy przekręceniu stacyjki lub przy włączonym ogrzewaniu tylnej szyby (2 opcje), ale gdy temperatura powietrza spadnie poniżej jakiejś tam wartości jest tak jak mówiesz kolego. jest tam termostat A wiecie może na jaką temperaturę jest ustawiony tem termostat??
  2. Otóż to Furki są, tylko modelek brak, a może by tak klubowiczki popytać... :gwizdanie:
  3. Para się z nikąd nie bierze. Masz gdzieś lekko rozszczelniony reflektor. Postaw auto w ciepłym garażu albo na słonku, zdejmij pokrywy dostępu do żarówek i poczekaj i samo odparuje. Normalnie tez powinno odparować, tylko przy tej pogodzie to moze troszke potrwać. Poszukaj na forum bo już temat był wałkowany i podawali różne rozwiązania.
  4. Wiem wiem, drogą 200 PLN nie chodzi. Ale widzisz, że wszystkie próby naprawy to taka mała partyzantka
  5. STAR 266 pali średnio 30l / 100km Ja jeździłem po lesie i wyszło około 100, pamiętam dobrze bo przegrałem troszkę wódki [br]Dopisany: 06 Listopad 2008, 08:45_________________________________________________ moc, moment i spalanie to dla jakiego paliwa ? :gwizdanie: Jestem odlewnikiem i robiłem nie dawno projekt formy głowicy cylindra do czołgu Okazało się że silnik taki jest zbudowany z pojedynczych głowic a nie odlewany w całości. Wówczas można go montować w 6, 8, 10 i 12 cylindrowe jednostki. Wykorzystuje się te głowice do silników czołgowych lub agregatów prądotwórczych (szpitale, jednostki wojskowe itp.). Ze względu na specyfikę działania takich silników muszą one działać w każdych warunkach i dlatego mają działać na wszystkich dostępnych paliwach (jak to w warunkach bojowych), tj. ON, benzynka, paliwo lotnicze, olej rzepakowy itd., itp. Jest tak projektowane, że nawet jak dostanie sie tam troszkę cząstek stałych (piach) to i tak musi działać
  6. Ja właśnie tak myślę: Ogrzewanie lusterek włącza się przy przekręceniu stacyjki lub przy włączonym ogrzewaniu tylnej szyby (2 opcje), ale gdy temperatura powietrza spadnie poniżej jakiejś tam wartości
  7. Same światła OK, ale montowane fabrycznie. Takie dostawki troszkę obciachowe
  8. dzięki ale nie na tym to polega żeby przeglądać setki różnych odpowiedzi potrzebuje jedną konkretną gdybym chciał wszystkiego szukać brakło by mi na to czasu a jak Ci odpwowie 35 osób z różnymi propozycjami to czy będziesz miał konkretna jedną odpowiedź????? :gwizdanie:
  9. a podmieniałeś koła z lewej na prawą stronę (oczywiśnie jak nie masz kierunkowych opon)
  10. Suszarka i rozpuszczalnik w obydwu przypadkach powinny wystarczyć
  11. :shocked: Myslałem, że to pali ok 100 l/100 km :gwizdanie: 100/100 to pali STAR wojskowy, sam sprawdzałem i ... przegrałem zakład :gwizdanie:
  12. Spoko, od tego jest to forum...
  13. Czyli tak jak przypuszczałem, może jak jest pełny FIS to wówczas jest jakaś informacja. W mojej A4 nie ma żadnej.
  14. Musisz przeliczyć koszty, estetyke itp. Może rzeczywiście czasami lepiej kupić jakiś na www.allegro.pl
  15. Ja się nie tykam elektryki a tym bardziej alarmów. Można nieźle sobie namieszać, daj znać co tam macher Ci doradził
  16. domelq odpowiedział(a) na seban111 temat w Audi A4 B5
    Też metoda, ale jak miałbys patrzeć na stan naszych dróg i czekać, aż je naprawią to chyba byś nigdy nie zmienił tego zawieszenia
  17. Moim zdaniem śnieżynka to jest oznaka jakiejś niskiej temperatury, chociaż nie jestem pewien
  18. Najwyraźniej błąd blokował Ci syrenkę, ale na wszelki wypadek przetestuj to jeszcze dobrze
  19. domelq odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    a potem by Cię odwoziła na rehabilitację, tańcowała by Ci toples tylko Twoja "fujarka" by nie reagowała :wallbash: Poważnie Szczęście, żeś cały i zdrowy
  20. czytam, czytam, czytam.... i kumam Ty poczytaj Wszyscy są za tym, żebys to Ty się tym zajął
  21. Patrzcie jak kolega grzes1150 już umywa ręce od kalendarzy :gwizdanie: Ja myśłałem, że to właśnie on będzie tym co to wszystko zorganizuje :gwizdanie:
  22. mi sie bardzo ten pomysl podoba:) tylko mam pytanko, to co powyzej po plusie to - toples? :gwizdanie: albo chociaz bikini? :gwizdanie: Sok ze 100 procentowej nagości :kox: Dla kolegów z obrączkami mogą być wersje ocenzurowane Jakoś to w domu przemycimy :gwizdanie:
  23. Da się Ale proponuję podjechać z tym do jakiegoś szpeca. Chyba, że nie obca Ci elektronika
  24. Kobiety też tutaj bywają A kobiecie możesz powiedzieć, że to koledzy z wojska :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.