Treść opublikowana przez domelq
-
[ALL] A4 Problem z klimą
Otóż to, najpierw szukamy i czytamy. A jak nie ma to pytamy
-
[B5 AFN] Mody niskobudżetowe
za 200 PLN może futerko z owcy na kierownice i gałkę zmiany biegów z autem w bursztynie -
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
12 L to na wolnych obrotach
-
[ALL B5] Które lampki waszym zdaniem?? white lub black??
Jak masz ciemny to bierz te lampy ciemne
-
[ALL B5] tylne głośniki-demontaż
Ja też spotkałem 16
-
[ALL B5] 205/65 r 16 da rade?
Nikt nie powiedział że na takich oponach nie da się jeździć. Tylko będzie duże przekłamanie co w konsekwencji spowoduje złe wskazania licznika, gorsze hamowanie i osiągi samochodu, wieksze spalanie. Ale jeździć się da, tylko przy dużym przekłamaniu nie będziesz wiedział ile dokładnie jedziesz Na tej oponie mam większe spalanie... To na mniejszej powinienem zejść poniżej 5,5 ON :gwizdanie: Pytanie odnosnie przekłamania licznika Zawyża czy zaniża??
-
[ALL B5] Jakiej pojemności akumulator do A4 diesel 110KM
Spotkaliście się kiedyś z akumulatorem firmy URSUS ???
-
Wasze składki OC/AC/NW
Sprawdź na poczcie, jak taniej to chyba tylko u nich może być
-
[ALL B7] Wymiana klocków hamulcowych przód
JHak jest dobry sprzedający to po VIN Ci powie, które do Ciebie pasują
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
Moja zmiana w sobotę była słuszna, rano u mnie -12 stopni. Letnia opona to by chyba "struchlała"
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Zakopianka jest specifyczna i nigdy nie zaliczam jej do kategorii "trasa", jeżdżę nią 2 x dziennie Także przy braku spokojnej jazdy przy tym silniku to całkiem ładny wynik
-
[B5 AFB] Ile kosztuje wymiana rozrządu ?
Jak dobrze poszukasz to w 3000 PLN się zmieścisz
-
[B5 AFN] Spalanie na luzie i inne dane poszukuję
Spalanie na luzie, to już było poruszane ~ 0,5 l/h
-
Szyba, kamyk, gwiadka....
boberek :oklaski: :oklaski: :oklaski: Dobrze dziadowi zrobiłeś, najpierw "gówniaż" a potem "kolega"... Naciągacz jakiś...
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
TO u Ciebie nie ma jeszcze poniżej 5 stopni?? Szczęściarz
-
[ALL B5] Avant - zaczepy rolety
?? Przecie kaseta rolety jest za siedzeniami... Opisz to dokładniej
-
[ALL B5] Jakiej pojemności akumulator do A4 diesel 110KM
Może tutaj coś znajdziez -> http://www.akumulatorybosch.pl/wyszukiwarka.asp?idmodelu=10101&typ=1.9+TDI&pojemnosc=&rok=
-
[ALL B7] Wymiana klocków hamulcowych przód
Bez problemu wymienisz sam
-
[B5 AFN] Jasno niebieski dymek przy ok. 2000 obrotów
było o tym pełno... Ale tak w skrócie, jak masz niebieski dymek to nie ciekawie, masz zmartwienie... A przyczyn może być wiele
-
[ALL B6] 195 czy 205 na 15"?
195/65/15
-
[B5 ADR] Renowacja felg
Myślę, ze jak znajdziesz kogoś kto pracuje na odlewni to Ci to wypiaskują bez problemu, ja tak zrobiłem. Kosztowało mnie to 0,7 l dobrej czystej. Pamiętaj, że musisz od razu po wypiaskowaniu je psiknąć podkładem (najlepiej jakims polimerowym) bo inaczej będą Ci na nowo rdzewiały
-
DVD - warto zobaczyć -
sector nie powielajmy wątków
-
[B5 AFN] Jak sprawdzic jaki mam rodzaj klocków hamulcowych ?
Myślę, że jak będziesz kupowal i podasz numer VIN to dobry sprzedawca dobierze Ci odpowiednie klocki
-
[B5 AFB] Problem z uruchomieniem silnika po wyjęciu akumulatora
Nie odpala tzn. co? W ogóle nie m reakcji czy kręci a nie zaskakuje??
-
Szyba, kamyk, gwiadka....
Nic mu nie udowodnisz