Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domelq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domelq

  1. Otóż to, najpierw szukamy i czytamy. A jak nie ma to pytamy
  2. za 200 PLN może futerko z owcy na kierownice i gałkę zmiany biegów z autem w bursztynie -
  3. 12 L to na wolnych obrotach
  4. Jak masz ciemny to bierz te lampy ciemne
  5. Nikt nie powiedział że na takich oponach nie da się jeździć. Tylko będzie duże przekłamanie co w konsekwencji spowoduje złe wskazania licznika, gorsze hamowanie i osiągi samochodu, wieksze spalanie. Ale jeździć się da, tylko przy dużym przekłamaniu nie będziesz wiedział ile dokładnie jedziesz Na tej oponie mam większe spalanie... To na mniejszej powinienem zejść poniżej 5,5 ON :gwizdanie: Pytanie odnosnie przekłamania licznika Zawyża czy zaniża??
  6. Spotkaliście się kiedyś z akumulatorem firmy URSUS ???
  7. Sprawdź na poczcie, jak taniej to chyba tylko u nich może być
  8. JHak jest dobry sprzedający to po VIN Ci powie, które do Ciebie pasują
  9. Moja zmiana w sobotę była słuszna, rano u mnie -12 stopni. Letnia opona to by chyba "struchlała"
  10. Zakopianka jest specifyczna i nigdy nie zaliczam jej do kategorii "trasa", jeżdżę nią 2 x dziennie Także przy braku spokojnej jazdy przy tym silniku to całkiem ładny wynik
  11. Jak dobrze poszukasz to w 3000 PLN się zmieścisz
  12. Spalanie na luzie, to już było poruszane ~ 0,5 l/h
  13. boberek :oklaski: :oklaski: :oklaski: Dobrze dziadowi zrobiłeś, najpierw "gówniaż" a potem "kolega"... Naciągacz jakiś...
  14. TO u Ciebie nie ma jeszcze poniżej 5 stopni?? Szczęściarz
  15. ?? Przecie kaseta rolety jest za siedzeniami... Opisz to dokładniej
  16. Może tutaj coś znajdziez -> http://www.akumulatorybosch.pl/wyszukiwarka.asp?idmodelu=10101&typ=1.9+TDI&pojemnosc=&rok=
  17. Bez problemu wymienisz sam
  18. było o tym pełno... Ale tak w skrócie, jak masz niebieski dymek to nie ciekawie, masz zmartwienie... A przyczyn może być wiele
  19. Myślę, ze jak znajdziesz kogoś kto pracuje na odlewni to Ci to wypiaskują bez problemu, ja tak zrobiłem. Kosztowało mnie to 0,7 l dobrej czystej. Pamiętaj, że musisz od razu po wypiaskowaniu je psiknąć podkładem (najlepiej jakims polimerowym) bo inaczej będą Ci na nowo rdzewiały
  20. domelq odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    sector nie powielajmy wątków
  21. Myślę, że jak będziesz kupowal i podasz numer VIN to dobry sprzedawca dobierze Ci odpowiednie klocki
  22. Nie odpala tzn. co? W ogóle nie m reakcji czy kręci a nie zaskakuje??
  23. Nic mu nie udowodnisz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.