Treść opublikowana przez domelq
-
[B5 AFN] Silnik bierze dużo oleju po regeneracji turbosprężarki i zmianie oleju na syntetyczny
A co powiecie o zalaniu półsyntetykiem MOTUL 6100 Synergie+ silnika AFN?
-
[B6 BDH] Czyszczenie klimatyzacji
Są różne teorie. jedna mówi, że powinno się jechać na jesień i przeczyścić przed zimą z kurzy itp. druga mówi, ża na wiosnę i przerzyścić ze szlamu (kurz + wilgoć) także jak chcesz jechać to jedź i nie czekaj
-
[ALL B5] Stukanie w przednim zawieszeniu
Nasza "bolączka" - wahacze
-
[ALL B5] Felgi od Mercedesa
Rdza rdzą. Lepiej, żeby nie były pokrzywione
-
[B5 ADP] Dziwny dźwiek podczas jazdy jakby bicie koła
łozysko albo piasta
-
[B5 ADR] Problem z głośnym hamulcem przednim
Obstawiam klocki
-
[ALL] ASR - kiedy włączony ?
Ja też uwazam, że ASR jest aktywny jak dioda się nie świeci
-
[ALL B5] O to moja AWDI mAlEnStWo
Masz kontrolę trakcji w roczniku 1995? A jesli już masz to którą?
-
[ALL B5] Felgi od Mercedesa
Ja też się zastanawiam... Gdzie to znalazłeś, że do Mercedesa są tańsze aż o połowę Ale ogólnie jak siadaja śruby to powinny podejść
-
[ALL] Niedziałające pokrętło / gałka w navigacji
Jak nie działa pokrętło to pewnie trzeba je wymienić
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
Dbają o własna gospodarkę. U nas też kiedyś chwalili poloneza :gwizdanie:
-
[B6 BDH] Czyszczenie klimatyzacji
Brzydki zapach nie zawsze musi oznaczać zagrrzybiony układ, może masz po prostu za mało czynnika w układzie 1. Jedź do speców. Wydasz 100, ale masz pewność, że wszystko dział OK 2. Czytaj pkt. 1 3. Czytaj pkt. 1 4. Zainwestuj z węglem aktywnym, ja zmieniam razem z olejem silnikowym czyli mniej więcej 1 w roku 5. Nie wiem. Myślę, że jak zmienisz wg pkt. 4 to nic nie będziesz musiał psikać Co tak się boisz tych grzybów?? W sanepidzie pracujesz?
-
[B5 AFB] Pasek rozrządu
Ja wymieniam po 90 tyś km
-
[B5 ADR] Dziwne huczenie
mi przy wyząbkowanych oponach huczało, ale dopiero przy predkości powyżej 90 km/h
-
[B6 AVF] Nagary po zmianie na MOTULA
rzadkim w sensie ze zbyt czesto nie jest uzywany czy rzadkim biorac pod uwage jego lepkosc? a może rzadkim bo rzadko go można spotkać w sklepie na półce
-
[ALL B5] Helix vs. PowerBass
O Helix DB 62.1 nic nie wiem a PowerBass S-6C ludzie mają i sobie go chwalą. Tak na marginesie idzie mi paczka ze stanów i PowerBass S-6C 1 lub 2 komplety będę miał na sprzedaż... :gwizdanie:
-
[ALL] kpl. 19" opon letnich do 2500zł > ktore polecacie?
Ja bym wolał się nie lansować amieć pewność, że jeżdżę bezpiecznie
-
[B5 ADR] Pytanie o klimatyzację
Wężyk to czujnik temperatury
-
[B5 ADR] Wymieniłem już 2 razy tarcze i dalej trzęsie przy hamowaniu
Sprawdź piasty, ja miałem taki efekt jak właśnie nawaliła mi piasta w jednym kole. Na poczatku myślałem, że to krzywa tarcza. Przetoczyłem, dalej to samo. Przetoczyłem drugi raz, nie pomogło. Założyłem nowe tarcze, dalej trzęsło. Okazło się, że to wina piasty
-
[B6 AVJ] Stukanie w silniku i przestał działać
raczej rozrząd
-
[B5 AHU] Koszt remontu silnika
Dopóki nie zdiagnozujesz usterki to szkoda gadać o kosztach. Mi kiedyś też chrupło i jak się okazało to korbowód się rozsypał na I cylindrze. I to by był mały problem (wymiana korbowadu i dalej jazda), ale zanim wyhamowałem i zgasiłem silnik to pociągnęło resztę. Ciśnienia nie było więc nie podawał dalej oleju. Raczej na 95% silnik przytarty i I cylinder tak zjechany przez części rozsypanego korbowodu, że nie wiem czy blok nie był nawet uszkodzony. Wolałem nie dłubać tylko sprzedałem auto. Mechanik ma czas to podłubie i sobie zrobi. Ale to nie było Audi tylko OPEL... Proponuję ustalić przycyznę a potem można o kosztach gadać...
-
[ALL B5]Opony zimowe - jak dobrać...
Tych nie znam, wię cna ich temat nic nie powiem Mogę śmiało polecić Goodyear Ultra Grip 7+
-
[B6 AVF] Nagary po zmianie na MOTULA
każdy z nas dba o swoje cacka i jak może to zaleje najlepszym olejem na jakiego go stać a przypadku to MOTUL
-
[ALL] Wygięta felga,ucieka powietrze - da się coś z tym zrobić ???
DOKŁADNIE BTW Polak lubi kombinacje alpejskie ( klepanie, klejenie, i drutowanie) może by poszło pokisliną :gwizdanie:
-
[ALL B5]Opony zimowe - jak dobrać...
albo, że snieg za mokry. Jak ktos nie umie pływac to powie, że woda za rzadka :gwizdanie: Na poważnie Radza28 bierz 195/65R15. Poczytaj jakie ludzie opony zakupują i zrób sobie statystykę, 75% forum na tym jeździ i nikt nie narzeka. Jakby było coś lepsze to penie większość by jeździła na czymś innym niz 195