Treść opublikowana przez domelq
-
[B5 AFN] jakie głosniki(średnica) do mojej Niuni?
przód wsadź sobie POWRBASS 16 cm
-
[ALL B5] Głośny szum powietrza przy prędkości 140 km/h
Masz nieszczelne drzwi
-
[ALL B5] pęknięty blok silnika
Jest jeszcze jedna szansa na naprawę, ale na pewno nie na dłuższą metę. Jest na rynku coś na zasadzie szpachli - kleju. Kiedyś sprzedawała to firma, która się nazywała NAPRAW ODLEW. Ale dzisiaj nie wie czy ona jeszcze tym handluje, ale inne to mają w swojej ofercie.
-
[B5 AJM] Czy po wymianie tarczy hamulcowych trzeba jechać na komputer???
Reklamacja i niech naprawiaja dziady. Przecie to Twoje bezpieczeństwo
-
[B5 AFN] Wlałem benzynę do diesla
dolej z 20 L ON i o nic się nie martw
-
[B5 ADR] Kilka opinii na temat lotki na tylną klape
Tak jest O.K., ale nic większego
-
Gdzie oddać do naprawy bezgotówkowej z AC w PZU??
W PZU dostaniesz listę zakładów, z którymi PZU ma podpisaną umowę
-
[ALL] I czego wymagać od zwykłego obywatela ?
Jest gość i jeszcze dobrowolnie wpłaci 100 PLN na cele charytatywne Mnie jak policja złapie to zobowiążę się wpłacić na cele charytatywne 50 PLN (zarabiam na pewno mniej niż 50% poseł K.) i będzie O.K. :polew: :gwizdanie:
-
[b5] Jaki wpływ ma na olej czas.
Ja bym nie szczędził tylko wymieniał
-
[ALL B5] Waszym zdaniem lepiej założyć GY UG7+ 205/55/16 na alu, na których jeżdzę
Kupuj 195/65/15
-
[B5 AEB] pisk sprzęgła?
Czy to na pewno sprzęgło, może jakiś pasek się ślizga np. na napinaczu
-
[ALL B5] migacze boczne - beda ok?
Widzialem ladniejsze To podaj linka do jakiejś fotki
-
[B5 AJM] Alarm - brak pilota
Z tego co wiem to się da, ale to też czasami kosztuje. Nie lepiej kupić cały nowy alarm z otwieraniem centralnego z pilota??. Nie są to aż takie duże koszty
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Podaj adres tej bacówki, w którym to miejscu, albo wrzuć jakąś fotkę z www.maps.google.pl
-
[B5 AWT] Gdzie w avancie jest miejsce na gaśnicę ?
... takie automatyczne zabezpieczenie
-
[ALL] Kłopoty z wypłatą AC
To już musisz pytac u danego ubezpieczyciela
-
[B5 AFN] Ściąga mi autko w prawo
Jesli sa kierunkowe to masz oznaczenie na oponie, w która strone ma się obracać bądź oznaczenie strony wewnętrznej i zewnętrznej (inside, outside itp.)
-
Czy będzie jakiś klubowy kalendarz na 2009r. ?
Też uważam, że jak w styczniu a nawet w lutym go sie druknie to nic się nie stanie. Tym bardziej, że wówczas ceny już nawet mogą być niższe. Co do wyglądu: Mozna wybrac 12 nawiększy okręgów spotowych w Polsce i na dany miesiąc wstawić te fotki jako główne a przy okazji jakieś lepsze furki naszych użytkowników z danego województwa na danym miesiącu. Myślę, że w Krakowie nie trzeba robić kampani. Wystarczy jedno słówko i odliczają się wszyscy i wtedy by nawet 36 kart zabrakło
-
[ALL B5] Problem z podłokietnikiem
Widziałem zawiasy w różnych kolorach juz do kupienia, także możesz dołożyć ze 2 PLN i pominąć ten etap roboty
-
[B5 AFN] Co wybrać??? TomTom ONE v3 czy FreeBird Lark 35.4
Jak w temacie: Co wybrać??? TomTom ONE v3 czy FreeBird Lark 35.4??? Oto mój dylemat i proszę Was o poradę. Urządzenie będzie używane w Polsce i Austrii, ale w sumie to tylko kwestia mapy. Czytałem o każdym z nich, na tomiast przy decyzji nadal mam wątpliwości co lepsze.
-
[B5 ADR] Obniżenie zawieszenia - co radzicie ?
Ja również bym go lekko obniżył, ale dopiero na wiosnę
-
[ALL B5] Pytanie dotyczące nowych felg
Ja mam 215/55/R16 i jest całkiem całkiem, aczkolwiek ze względu na cene oponki na wiosnę zmieniam na 205. Poza tym na mojej feldze robi się mała bańka i strasznie mnie to drażni. 205 powinna leżeć z eleganckim kancikiem
-
[ALL B5] Problem z podłokietnikiem
Srubki (4 mm) dobrze siedzą?? Nie oblozywują się?? W sumie nie powinny. W końcu jak dasz wkręty w plastik to trzyma. A przecie nie rzuca się tym podłokietnikiem jak workiem ziemniaków :gwizdanie:
-
[ALL B5] Nowe LEDy do tyłu
Również je widziałem na granatowym i wygląd super, co do świecenia to nie widziałem ich w akcji. Ale rzeczywiście, jak szukasz LED to te odpadają.
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Biorąc pod uwagę koszty wysyłki w sklepach internetowych to nie przepłaciłeś