Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domelq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domelq

  1. Oryginał albo bardzo zbliżony Febi. Na pewno wybór tylko pomiędzy tymi 2 pozycjami i nic innego
  2. i dlatego sobie właśnie te zapodam
  3. troszeczkę. Temat wałkowany
  4. Ja mam nie ori i kierunki mi działają. Jedno mrugnięcie przy uzbrojeniu i dwa przy rozbrojeniu
  5. To niech już "góra" zadecyduje :gwizdanie: Można zawsze wstawić foty ze spotów
  6. nie ma sztywnego zlecenia co do obrotów, tylko sa widełki. Twoje obroty się mieszczą, więc jest OK
  7. jakość X-treme Power super, ale żywotność nie najlepsza
  8. Co do opon NEXEN to niewiele wiem. Bardzo negatywnych opini nie słyszałem, ale wszystko zależy od modelu opony. Jeśli masz felgę o promieniu 16" to załóż goodyeary ug7+ o rozmiarze 16". Te opony cieszą się bardzo dobra opinią
  9. Wszystko masz tak jak powinno być fabrycznie...
  10. domelq odpowiedział(a) na seban111 temat w Audi A4 B5
    Otóż to, przy każdym przeglądzie powinni Ci sprawdzić ich stan
  11. Jak dużo jeździsz to Ci sie opłaca założyć LPG, ale musisz to sobie sam przeliczyć ile kilometrów rocznie, itp. Tu masz mały kalkulator - http://instalacje-gazowe-do-aut.pl/index.php/kalkulator-oplacalnosci-instalacji-lpg/ I troche teorii - http://www.infor.pl/temat-dnia-finanse/71000,Kiedy-oplaca-sie-instalowanie-LPG.html , http://www.instalacje-gazowe.endi.pl/
  12. Sprawdź stan naładowania akumulatora i stan połączenia czujników ABSu
  13. domelq odpowiedział(a) na DareQ temat w 1.9TDI
    Raczej nie ryzykuj jazdą tylko jak najszybciej zdiagnozuj Może to być rolka, ale nie fajnie by było jakby coś z wałkiem rozrządu się zaczynało dziać. Kiedyś w OPLU ,miałem takie same objawy, w konsekwencji po przejechaniu 80 km rozleciał sie korbowód - po prostu sie zużył
  14. Nie zawsze jest to obsługiwane przez alarm (centralkę)
  15. Sedan a Avant w B5 to prawie to samo. W B6 jest więcej miejsca niż w B5. W B7 nie wiem
  16. średnio to 3,5 litra
  17. miałem taki objaw, to sonda lambda
  18. Zastosować można a czasami nawet trzeba, ale z ilością i częstotliwościa stosowania to bym uważał
  19. domelq odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Potwierdzam, przynajmniej taki problem miał mój szwagier i tak go poinformowali w ASO
  20. Tylko może być problem z terminem jakbyśmy chcieli przed styczniem... Ale już po Nowym Roku to pewnie wydrukują
  21. Wystarczy i będzie git
  22. Jak spadnie snieg i temp bedzie na minusie, to tez bedziesz smigał jak na letnich bo masz indeks predkosci do 240? Na dachu Normalne,że nie Będzie indeks V-240 jak przebije barierkę i poleci w urwisko
  23. Będą O.K.
  24. zgrzej plastik, robią to goście co "spawają" zderzaki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.