Treść opublikowana przez domelq
-
[B5 1Z] Ile paliwa jest po zapaleniu się kontrolki ?
Różnie to bywa Może tak dużo spala, moze jest lekko zassany i objetość u Ciebie jest troszke mniejsza a moze masz jakąś małą dziurkę
-
[B5 1Z] Ile paliwa jest po zapaleniu się kontrolki ?
Moim zdaniem 62
-
Wasze składki OC/AC/NW
PZU OC 20% - 862 PLN mini AC 0% - 280 PLN (zniżki, które tutaj rosną mozna przenieść na pełne AC) PZU - jedyny ubezpieczyciel, który zaproponował mini AC (kradzież, dewastacja, dzikie zwierzęta)
-
[B5 AHU] Jak wymienić wężyk spryskiwacza w avancie - TYŁ!
Ale jaki masz problem?? Jesli Ci nie działa spryskiwacz tylnej szyby to wcale nie musisz mieć zacisniętego wężyka, tylko: ---> http://www.a4-klub.pl/smf/a4_avant_19_tdi_avg_tylny_spryskiwacz-t2593.0.html
-
[B5 AFN] Szarpie autem przy ruszaniu
Zdecydowanie należy zacząć od sprzęgła szukać przyczyny
-
[B5 AFN] Problem z klimatyzacją.
Ja miałem identyczne objawy w SKODA OCTAVIA 1,9 TDI. Moze nie leciało gorace powietrze , ale nawet nie było chłodnego. Działo sie to latem przy sporych upałach, więc do środka leciało powietrze o temperaturze prawie otoczenia. Okazało sie, że musiałem doładowac klimę i problem sie rozwiązał. Odnośnie klimy. Czy jest jakis sposób sprawdzenia zawartości gazu oprócz metody spuszczenia całkowitego?
-
Co wybrac?
FABIA zawsze tutaj znajdziesz jakąś pomoc odnośnie silnika Nie wiem jak teraz, ale miałem astre z 1995 (330 000 km), miała rewelacyjne obicia i pokrowce. Prawie zero zniszczenia!!!! Teść jeździ Octavią z 2003 i już są małe wytarcia. Ale jeśli chodzi o zawieszenie i silnik - SKODA
-
[ALL B5] wyjęcie czujnika ABS
Wygląda jakby opis czynności. Wówczas przdałyoby sie kilka fotek i wstawic do działu - "Warsztat - Zrób to sam"
-
[B5 AFN] czy te fele są w dobrej cenie i czy będą pasowały
Bardzo ładne. Klasyk-nic dodac nic ująć
-
[B5 AFN] Czy ta A4 wygląda ładnie i co można powiedzieć o osobie która to zrobiła???
Te skrzela by jeszcze przeszły, ale przód wiocha jak nie wiem co
-
[ALL B5] Gdzie kupić nową turbinę ?
Jeśli masz pewnośc że to nowe i pasujące to całkiem atrakcyjna oferta. Dobrze jakby była na nią też gwarancja. Ja regenerowałem do astry to zapłaciłem 900 PLN. Zrobili super i dali gwarancję. W serwisie mi krzyknęli 6500 PLN
-
64-bitowe systemy operacyjne...
AutoCAD będzie działał bez problemu-sprawdzone. Z MathCAD'em może być jakieś spowolnienie albo cosik. W końcu to pragram w którym działa prawie sam solver a ten juz musi być napisany na odpowiedni system
-
[ALL] Dwie NOKIE na symbianie - pytanie ??
Śmiało, wszystko powinno być O.K.
-
[ALL] Uszkodzony wirnik turbosprężarki od silnika AVF
Pracuję troszkę przy turbosprężarkach przy ich produkcji. Jestem odlewnikiem i siedzę i sie męczę, żeby to wszystko wygladało tak jak należy. Wiem jakie są wymogi dotyczące produkcji itp. a także późniejszej eksploatacji. Ale to co Ty adaho pokazałeś to mistrzostwo świata. Mógłbyś tą suszarkę wykorzystać jako maszynke do krojenia surówek lukaszr napisz ile było kilometrów zrobionych na tej turbosprężarce. Wytrzymałość zmęczeniowa jest bardzo ważna, tym bardziej jak dochodzą efekty cieplne. Mogło Ci tam cos wpaść, zresztą jak przypuszczasz. Widziałem śmigło samolotu o średnicy 1200 mm po zderzeniu z wroną. Trudno było uwierzyć jakie zniszczenia taka wrona mogła zrobić.
-
[B5 ADR] kod do radia
Róznie to bywa. Mi raz bez problemu kalkulator łykał numery seryjne i podawał kody a innym razem "kicha". Ale zamiast wydawać 40 PLN warto najpierw spróbować
-
[B5 AFN] Poszykiwany specjalista we Wrocławiu
Hejka Zgadz sie nie dajcie sie nabijac w "bambuko". Takie odgrzybienie, ze niby on cos tam wstrzyknie to sami sobie mozecie zrobić. Kupujecie spray WURTHa (przykład -> http://www.allegro.pl/item390389859_wurth_serwisowy_odgrzybiacz_klimatyzacji_rabat_.html) i 15 minut robótki i macie to samo za 40PLN za co gość kasuje Was co najmniej 140 PLN. Powiem Wam szczerze, ze w sobote wybieram sie do wujka mojego, który ma mały serwis regeneracji klimatyzacji. Mowil mi wczoraj, ze ma jakas nowa metode. Takze po sobocie moge Wam opisac na czym to polega i wowczas moze nie dacie sie naciagnac. Ale mysle, ze jak macie troszke czasu to mozna to zrobic samemu dokladnie: http://www.a4-klub.pl/smf/warsztat_zrob_to_sam/a4_b5_odgrzybianie_klimatyzacji-t10719.0.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie omieszkam kiedyś skorzystać. Pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam małe pytanko odnosnie SPOTÓW. Spotykacie sie co tydzień, czy raz w miesiacu??
-
Czy ktoś ma dorby pomysł na zabezpiecznie halogenów przed kradzieżą?
Taki naród, nie ma mocnych. Jak się buraki uprą to Ci całą maskownicę w zderzaku upier... niczą. Pewnie zeby na złość zrobić. mcm00 niezłe masz oko z tą wiatrówką. Chyba, że gość miał niekiepsko szeroka d*pę . I dobrze, należało się
-
[B5 ADR] Najwyższa predkosc
Chyba masz cos nie tak, 160 km/h to ja bez problemu bujałem Astrę I 1.7 TD (65KM) z przebiegiem 290000 km...
-
[B5 AKN] Demontaż plastiku
Wielkie dzieki, bede walczył z tym w sobote
-
[B5 AFN] Woda na dywaniku kierowcy
Nie wiem czy o tym samym piszemy, ale może być coś tam źle spasowane. Ja mam teraz taki problem, że jak włącze spryskiwacz tylnej szybyto mi leje się na wycieraczkę od strony kierowcy. Więc pewnie jest tam jakieś połączenie lub mam przewód przecięty. Czeka mnie inspekcja Aha, tak odnośnie. jak tam można się dostać? Od strony silnika, od kokpitu, czy muszę skożystać z kanału?? Pozdrawiam[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2008, 12:42 _________________________________________________Jeszcze jedno. Sorry, ale jest "nowy" Czy pod pojećiem ECU macie na mysli jakiś komputer??
-
[B5 AFN] Problem z lampką w bagażniku
Myślę, że jedynną inną drogą jest rozebranie tapicerki
-
[B5 AKN] Demontaż plastiku
Jakbyś czasami się za to dobierał to daj znać, bo muszę te plastiki wymienić. Z tego co widziałem to sprzedają to zawsze z całymi bokami. Być może są one w komplecie nierozłączne.
-
[B5 AEB] Tapicerka bagażnika,gdzie kupić?
Ja chętnie bym kupił same plastiki, za które zaczepia się roleta w bagażniku bo jakiś poprzedni właściciel mojego auta nie umiał normalnie zahaczać rolety i połamał uchwyty