Treść opublikowana przez konrad_A4
-
Nawigacja Nokia N73 + Moduł GPS LD-3W (lubModuł GPS LD-1W)
jakie nadajniki masz na mysli ? http://www.tomtom.com/products/product.php?ID=278&Category=2&Lid=9 troche informacji [ Dodano: 21-03-2007, 22:38 ] nie zapomnij jeszcze o karcie pam.
-
Nawigacja Nokia N73 + Moduł GPS LD-3W (lubModuł GPS LD-1W)
jak widac na zalaczonym obrazku: http://allegro.pl/item159454451_nokia_e50_tomtom_navigator_6_okazja_.html
-
Nawigacja Nokia N73 + Moduł GPS LD-3W (lubModuł GPS LD-1W)
Wszystko oparte jest na technologii Bluetooth. Żeby poszła Automapa potrzebne jest PDA (palmtop) z Windows Mobile. TomTom tylko jest na Symbiana. Do PDA weszła ostatnio nowa mapa - Autopilot. Zasade działania to ja znam Chodziło mi o to czy to działa jk należy, czy tnie, jest niedokładne i wogóle śmierdoli.. testowalem na 6630 - dzialalo ok, ale jak dla mnie za maly wyswietlacz
-
Podpiecie głośników orginalnych tył
prosta sprawa http://allegro.pl/item172326049_audi_kostka_do_podlaczenia_glosnikow_zlacze.html
-
Jak zrobić mp3 w aucie? kabelek do schowka ?
tez wyglada na ciekawa opcje: http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=150084295025
-
[Avant] oryginalny subwoofer
dzieki za przyklady [ Dodano: 12-03-2007, 13:38 ] :biggrin: :biggrin: :biggrin: Myk polega na tym, że to nie ma głowy urywać. Zestaw jest tak zestrojony, zeby harmonijnie się wszystko zgrywało. Ja też mam pewne uwagi co do brzmienia tego głośnika, ale jak sobie pokombinowałem z ustawieniami i głośnością, to doszedłem do wniosku, że to właśnie tak ma być. Jak chcesz, coby Ci majtkami ruszało, a basiory grzywkę na czoło zwiewały, to odrębny wzmacniacz i nowa tyba/skrzynia basowa. Rozwiązanie Bartass'a tez wygląda sensownie. grzywki nie mam, a majty wolalbym zostawic w spokoju .. problem u mnie polega na tym ze tego basu prawie w ogoole nie ma - byc moze 7 lat temu to lepiej gralo z masazu plecow w aucie juz dawno wyroslem, chcialbym tylko poprawic nieco brzmienie i tyle.
-
[Avant] oryginalny subwoofer
to jest pojcie wzgledne .. dla jednego bedzie ok, a dla drugiego niewystarczajaco dla mnie jednak ten bas wogole nie dochodzi do przedniego rzedu - takze jest zdecydowanie za slaby jak bede mial chwile wolnego czasu to zrzuce lewa burte i ocenie sytuacje organoleptycznie @lukantos jak mnie sie raczej dobrze zdaje to tez znalazlem napis NOKIA gdzies w rejonie pod miejscem na zmieniarke [ Dodano: 11-03-2007, 22:32 ] tzn. masz na mysli wywalenie oryg. pudla NOKII spod tapicerki i wmontowaniu czegos nowego ? moze masz jakies foto takiego lub podobnego projektu, chcialbym najlepiej wszystko pozostawic undercover
-
[Avant] oryginalny subwoofer
ostatnio odkrylem fakt iz w moim avancie posiadam oryg. sub - do tej pory myslalem ze jest on montowany tylko z system BOSE .. no i sie zdziwilem :eek: jednakze dzwiek ten jest na tyle slaby, ze dopiero po wsadzeniu glowy do bagaznika mozna uslyszec jakiekolwiek niskie tony - i teraz wpadlem na taki pomysl, aczkolwiek bycmoze juz ktos z Was przechodzil przez ten temat - zmiany glosnika + dadaniu wzmacniacza czy to ma jakikolwiek sens i czy przyniesie wystarzcajaco pozytywny efekt w oryginalnej obudowie? (zalezaloby mi raczej na pustej przestrzeni bagaznika) ewentualnie moze ktos przy okazji posiada rozpiske pinologii na kostce PzDr
-
[B6 2.0] Co powiecie o moim nowym nabytku - A4
po to zeby angol mogl rozroznic przod auta od tylu @pisky widze ze masz private plate'y :twisted: byly w pakiecie z autem przy zakupie ?