Treść opublikowana przez konrad_A4
-
[B6 AVF] Turbo swiszczy, normalne ?
a co robią na MOT ? Tylko pomiar zadymienia w ppm'ach, także brak kata nie robi tu wielkiej różnicy
-
[ALL] Co my tunerzy wiemy o tuningu 2.5TDI V6 ....
zabezpieczenie słowne ma przyrost mocy i momentu obrotowego zależy od rzeczywistych parametrów danego egzemplarza, jego sprawności oraz posiadanego indywidualnego potencjału. wyjdzie ile wyjdzie i klientom mówi, ze silnik żużel i więcej nie wyjdzie
-
[INNE] Pompa wspomagania passat 2.0Tdi
jak to passat b6 to plynu nie dolejesz, bo to ma wspomaganie elektrycze musisz zapiac vaga z canem i sprawdzic bledy
-
[B7 BPW] Dziwny dzwięk pracy silnika po zmianie pompy oleju 2.0 Tdi 140 km mp3
a czy ten dźwięk, który tu opisujesz znika jak podwyższasz obroty?
-
[INNE] VW POLO mojej Siostry - proszę o pomoc w rozszyfrowaniu kodu silnika po VIN
Brand: V Vehicle ID no.: WVWZZZ6NZWY271085 Country code: DEU Model year: 1998 Description: Polo 1.9 D L247 D 5G Region: 146 Sales model: 6N10D4 Production date: 1998-04-17 Dealership number: 75876 Engine code: AEF Delivery date: 1998-05-13 Leasing: Gearbox code: DCH Type approval number: exterior (body/roof) B4/B4 candyweiss/candyweiss interior DR flanellgrau/mistral/flanellgrau
-
[B7 BPW] Filtr czastek stałych-problem
G450 moze sie zrypac na 2 sposoby, sygnal z czujnika moze byc poza zakresem tolerancji, niezrozumialy dla ecu, albo co najczesniej sie zdarza dawac niewlasciwe informacje dla ecu, ktory zas zle wylicza stopien napelnienia filtra
-
[B7 BPW] Filtr czastek stałych-problem
ustalcie jeszcze o jakim czujniku mowa,czy jeden z 3 czujnikow temperatury, czy jak przypuszczam o co chodzi rob555 czujnik roznicy cisnien G450
-
[B5 AKN] Brakujący element
http://www.a4-klub.pl/smf/b7_bpw_czy_ktos_wie_co_to_jest-t131936.0.html
-
[B5 AJM] Jakim momentem dokręcić korek spustowy oleju w misce olejowej.
mysle, ze mniejszy naklad czasu i pracy mialbys przy uzyciu tego zestawu http://racingcult.de/Lagerbock/TIME%20SERT/index.htm robilem juz parenascie misek alu. - szybko, łatwo i szczelnie
-
[B5 AJM] Montaż koła dwumasowego
mnie sie wydaje, ze 60Nm + 1/4 obrotu to duzo wiecej niz 90Nm
-
[B7 BPW] Przypadek: czerwona kontrolka niskie ciśnienie oleju w silniku
mialem gitow z taxowki z blizniaczym motorem BSS zrobili ponad 20 mil z palaca sie kontrolka oleju - bo czemu nie.. motor przezyl , turbo nie. oczywiscie naped pompy byl skonczony
-
[B7 BPW] Czy ktoś wie co to jest?
miejsce na spec narzedzie
-
[B5 AFN] Zgasł, nie zapla, kręci, tak jak by brak ropy... / ROZWIĄZANE
patrzac wstecz na historie ktore miales z rozrzadem, na twoim miejscu zajrzalbym tam jeszcze raz
-
[ALL B7] Niepokojąca kontrolka
http://img356.imageshack.us/img356/3807/dpfdd0.jpg
-
[ALL B7] Niepokojąca kontrolka
~50kmh 3-ci bieg i tak ze 15 min po jakies luźniej drodze, jak masz tempomat to jeszcze wygodniej, jak nie to lekki 'gazik' zadnego 'pałowania', to nie pomaga przy wypalaniu DPF'a
-
[ALL B7] Poznacie po obudowie czy to BLB czy tez inny motor?
przeciez juz napisano co to za silnik Mea culpa
-
[ALL B7] Poznacie po obudowie czy to BLB czy tez inny motor?
silnik napewno z DPF, bo widac osprzet
-
[ALL B7] Poznacie po obudowie czy to BLB czy tez inny motor?
BLB to to nie jest
-
[B6 AVJ] Usunięcie EGR , SAI .Pytanie do znawców 1.8T
ma, ale wewnetrzny Mylisz się, lub mylisz nazewnictwo. nie myle sie, jezeli chodzi o istote sprawy mylic moglbym sie nazywajac to recylkulacja, bo w zasadzie jest to zaciagniecie gazow spalinowych z powrotem Filozofować nie trzeba, 1.8T nie posiada EGR-a, Basta! zadna filozofia, czysta teoria http://www.127th.com/audi/aw/SAE-Audi.pdf koniec kropka.
-
[B6 AVJ] Usunięcie EGR , SAI .Pytanie do znawców 1.8T
ma, ale wewnetrzny Mylisz się, lub mylisz nazewnictwo. nie myle sie, jezeli chodzi o istote sprawy mylic moglbym sie nazywajac to recylkulacja, bo w zasadzie jest to zaciagniecie gazow spalinowych z powrotem
-
[B6 AVJ] Usunięcie EGR , SAI .Pytanie do znawców 1.8T
ma, ale wewnetrzny
-
[ALL B7] 1.9 TDI BRB bez DPF-a?
no taki ze mnie poliglota :> wygladalo mi to na niemiecki, ale fakt auto masz z Belgii
-
[ALL B7] 1.9 TDI BRB bez DPF-a?
IFRIT masz kod 7GN czyli Emission standard, EU4, DPF preparation pozatym niemiec u ciebie lal pierw CASTROL 505.01 , a pozniej ELF EXCELLIUM DID 5W40 czyli olej do pompo 'nielonglajfowy'
-
[B7 BPW] Wytarty wałek rozrządu "FOTKI"
problem znany w VWG
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
no a sprawdzales u siebie ? ten filtr z fotki jest z 3.0 V6 ,a z tego co etka pokazuje tam jest regulator na listwie, pozatym widac ze dwa przewody zasuwaja do przodu auta zas. i powr.