Treść opublikowana przez konrad_A4
-
Ibis white A5 8T sportback 3.0TDI S-Tronic 315PS 632Nm
No i musowo "Dewasto"
-
Ibis white A5 8T sportback 3.0TDI S-Tronic 315PS 632Nm
keyless bedzie rezany ?
-
Ibis white A5 8T sportback 3.0TDI S-Tronic 315PS 632Nm
No to teraz pytanie, czym Aga będzie teraz latała ?
-
Problem z obniżeniem lusterka podczas cofania w Audi A4 B8
jeśli jest opcja pamięci lustra to może warto spróbować tak: przełącznik lustra ustawiony w pozycje do ustawiania prawego lustra, włączony wsteczny bieg i jak lustro pójdzie do góry (jak opisywano wyżej) to skorygować je "joystickiem" w dół jak być powinno. Po przejechaniu do przodu >~15kmh lustro powinno wrócić w swe domyślne położenie, następnie sprawdzić, czy pamięta ustawienie po włączeniu ponownie wstecznego.
-
pomoc w rozkodowaniu błędu A4 B8
rozrząd do skorygowania, ustawienia tylko na blokadach
-
2.0 TFSI B8 problemy z odpalaniem
może już któryś wtrysk nie trzyma, można najprościej to sprawdzić monitorując ciśnienie na listwie po zgaszeniu - najlepiej na zimno
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
- Błąd P054400
jeszcze raz sprawdź błędy- [B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
sprawdz, czy na tym serwomotorku pojawia sie napiecie, gdy naciskasz przycisk (zamek musi byc wtedy zamkniety), jesli tak to odpowiedz masz jasna.- Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
to jest jakby do sterowania audiopilotem [ON/OFF] z poziomu radia- Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/59353-all-b6b7-etap-stage-pierwszy-i-drugi-zmiany-wzmacniacza-na-bose/?p=1978894- Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
ja mialem 4,5 plus kawałek wiazki od wtyczki wzmaka i było na styk- [B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
a no racja to malnij tak jak w nowszych audianach np. A5 w Black Edition- [B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
machnij plastidipem na początek, choć to wyjdzie w macie, ale zawsze można zerwać- Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
taka oto czerwonka z klubową wklepą została ustrzelona na Matejki- 30.03.2014 Spot Waly Chrobrego-szczecin Fot. By MartineZ
kozacki filmik- [B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
kiera miut malyna, a młoda już wie?- kodowanie wtrysków w audi 2.0tdi CR CAGA
nie wiem o jakim syfie piszesz w misce olejowej, jakbym znalazł żużel w misce to od razu odpuściłbym sobie ten silnik- kodowanie wtrysków w audi 2.0tdi CR CAGA
no albo kompresja- [B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
bedzie tts pikowana Lubię to- [B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
do mega koxu brakuje jeszcze kiery - wiadomo jakiej- Panowie z zachodniopomorskiego - proszę o pomoc!
Owszem, ale to też nie jest regułą. Prywaciarz - może okazać się małym handlarzyną, który ma mini komis przy swoim warsztacie - taki przykład sam nie raz doświadczyłem osobiście - a niemiaszki potrafią czasami więcej kłamać niż turki z komisów. Tak czy inaczej warto jest bujnąć się po Niemcach - z tym, że dobrze jest mieć parę alternatyw przygotowanych przed wyjazdem po konkretne auto.- Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
nie przypominam sobie, by ktoś tu montował wzmaka za schowkiem. BT to tak, niektórzy tak robili Ale i tak nie ma tam zbyt dużo miejsca o wentylacji nie wspominając- [B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Taka sytuacja:- Piasta pompy wysokiego ciśnienia
Zdaj relacje po ustawieniu rozrządu - Błąd P054400