Treść opublikowana przez konrad_A4
-
Piasta pompy wysokiego ciśnienia
A sprawdzałeś, czy sam rozrząd jest też dobrze ustawiony ? Zapala się czasami kontrolka podczas przyśpieszania ? Osobiście bym to poprawił - skok tłoczka w pompie musi być zgrany z czasem w którym następują wtryski, jest taka zależność, ale tak jak jest napisane w Elsie - drobne odchyłki mieszczą się w normie.
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
no juz nie przesadzaj
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Miałem taki przypadek w B8 bez servotronica w s-line (te mają inną charakterystykę wspomagania) na biegu jałowym był opór, a po podwyższeniu obrotów wspomaganie wracało - winowajcą okazała się pompa
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Jesteś na 100% tego pewien. Jeśli tak to może wiesz skąd regulator PWM dostaje impulsy. z ABS'u, ale jaki to sygnał nie wiem, bo nie sprawdzalem
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
Pwm 12v
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
nie no na pewno nie da rady
-
Przerwa na zacisku nr 15 - sygnał niezrozumiały
z jakiego sterownika te błędy ? takie coś na start: 01314 - Ross-Tech Wiki 00576 - Ross-Tech Wiki
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
właśnie koloru nie byłem do końca pewien, bo wydawał mnie się czarny. to był ułamek sekundy - szczegółów nie byłem w stanie zarejstrować
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
końcówka rej była AC to tak skojarzyłem
-
Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
@zadra, Ty masz klubowe ramki pod rej. ? Jeśli tak to chyba zostałeś namierzony przeze mnie na Szafera/Romera jakoś wczoraj
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
mam moduł do ksena jak bys chciał - nówka sztuka w PL leży
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
przejdzie CAN w stan uśpienia to się wzmacniacz wyłączy
-
Turbinka nie ładuje
sprawdź podciśnienia
-
Gleba + 18" ?!?!?
Tyrestretch.com ť Search Results ť 7.5 215 40 R18
-
CMP-Sensor
zimny, wieksze opory - pewnie dlatego przeglądu ,czy miales na mysli rozrządu ?? nie ma na co czekac, tylko sprawdzic fazy rozrządu i ewentualnie poprawic ustawienie
-
CMP-Sensor
na 99% źle ustawiony rozrząd / synchronizacja wału z wałkiem się rozjeżdza podczas wzrostu prędkości obrotowej - CR'y trzeba bardzo dokładnie ustawiać, przerabiałem już to nie raz, nawet po garażowych mechaniorach, którzy brali się za rozrząd z tipp-ex special lockickg tool
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
spróbuj tutaj: Wizfon-4 :: Szczecin, glosniki, kable, przewody, anteny, mierniki, baterie, zasilacze ---------- Post dopisany at 07:52 ---------- Poprzedni post napisany at 07:50 ---------- jak jest na wtrysku to juz musi miec pompke w baku, sciagasz przewod z zasilania przy silniku, podajesz faze na pompke i gotowe
-
Brak mocy,szarpie BSS 2.0 TDI
już dwa razy mialem takie przypadki jak jakis magik zamienil powrót z zasilaniem na pompie w baku - może warto sprawdzić
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
:/ a moja A4 stała na górze, że też akurat nie zaglądnąłem na forum.. Przechodziłem obok z panną jak dwie ostatnie furki odjeżdżały.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
A ktoś wie co to za wczoraj był za spot na wałach przy zjeździe - stało A8 i chyba S6 [C4]?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
w zeszły weekend był bal w LuluClub, dziś zaś znów odkręcamy tym razem domowo, a co chętny na picie ?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
na cały taki package moja 30-ka, święta i nowy rok - w sumie miesiąc bez paru dni
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
to może i ja zawitam, z osowa daleko nie mam
-
ELSA - mam pytanko
A używasz autoryzowanej wersji poprzez serwer volkswagena?
-
Stan pompek
To, że napięcie dochodzi do świecy - nie znaczy, że ona 'grzeje'