Treść opublikowana przez konrad_A4
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
nie do konca P&P, lewa ci nie zaswieci. pisalem o tym wyżej.
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
jak to zrobić? rozumiem, że listwę trzeba wyjąć? ---------- Post dopisany at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ---------- jak to zrobić? rozumiem, że listwę trzeba wyjąć? Dokładnie. Ją ją wyciagnalem i wymieniłem styki. ---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:09 ---------- jak to zrobić? rozumiem, że listwę trzeba wyjąć? ---------- Post dopisany at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany at 13:24 ---------- jak to zrobić? rozumiem, że listwę trzeba wyjąć? Dokładnie. Ją ją wyciagnalem i wymieniłem styki.
-
[Seat ASV] Zatkany intercooler- możliwe to jest?
Gdzie, bo nie widze? Za kazdym razem jest tryb awaryjny. Poza tym, tez twierdze, ze to turbo i sprawdzilbym dokladnie prace kierownic, nie samej sztangi.
-
[Seat ASV] Zatkany intercooler- możliwe to jest?
wyciagnac pin z licznika jakims nawet vag commanderem i zaadoptowac drugi ster.
-
[Seat ASV] Zatkany intercooler- możliwe to jest?
a jak pociągniesz motor wyżej (tak, żeby nie załapał notlaufa), to turbina cos zapompuje ? był ten sam problem przed regeneracja turbo ?
-
Montaż Ledowego Podświetlenia Tablicy rejestracyjnej z A5/B8
Lampki pasuja P&P z wyjątkiem, że w po lewej stronie trzeba zamienić plus z minusem. Efekt poniżej:
-
Spotkania w Szkocji- Zapraszamy
Witam jako nowy rezydent Szkocji, kolego andr3i może jakiś spocik na Esplanade, do Aberdeen'u mam z 50km
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
A nie było tam czasem trzeba skodować pinu BOSE do masy?
-
[Seat ASV] Zatkany intercooler- możliwe to jest?
Pierwsza sprawa to jaki to dokładnie motor chodzi? Druga to przyjrzyjmy sie dokładnie klapie gaszacej przy egr, czy stoi w pełni otwarta (o ile ją masz).
-
[Seat ASV] Zatkany intercooler- możliwe to jest?
Nie tu bym szukał problemu. Na początek sprawdź egr.
-
Trochę inny sposób synchronizacji rozrządu
Osobiście wolałbym ruszyć wałem, ale to mechanikowi zaoferowały dodatkową trudność, a tak sprawę załatwił pewnie w 5 minut
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Toż to Volvo na pomorskiej ale od maszyn budowlanych mam tam kolesia
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
jaki uzyles kabel sygnalowy i czy polaczyles z tego kabla ekran do masy?
-
[B7 BLB] pompowtryski z outlander 2.0di-d do audi A4 2.0TDI ?????????
jak dobrze widze nr ze zdjecia: 03g130073g czyli: http://www.auto-parts.spb.ru/cat/au/au.mycat?SelPg&t=phNmT3ETZk8_E2ZP5EkOdpdSP2n1SrFMFQ5mT5PM5n_mU2SwRzVGTaY3R0imM2bGtyJ8J6J7Yeu8e2wtPHcGzIJFoRODF1cj44Ofzhd1LT3cxWMEivATM0IThg5ec2JCusqKJf/uvWU0e8/iJlPdbtKbEGP2QgAfdU9gOt__QC9GTry4bd8k2nEJ2cTJt/YcKISqppsVYJ8FrHE94ys233EQ1VI=
-
[B7 BPW] Problem po wymianie rozrzadu:(((
Chyba cała idea wymiany rozrządu polega na zapobieganiu sytuacji która nieszczęśliwie Cię spotkała. Jest ustalony czas/przebieg po którym powinno się wymienić elementy rozrządu i nie zrozum mnie źle, ale opinia, że pasek wygląda ok wywiera lekki uśmiech na mej twarzy. Poza tym obstawiam pękniętą szpilkę od napinacza paska którą wg mojego zdania co niektórzy mechanicy dokręcają ją dodając "od siebie" extra moment dla pewności.
-
[B5 AFN] Prośba o pomoc w ustawieniu rozrządu
Każdy robi jak uważa, ja osobiście zawsze zbijam kółko chociażby dla poprawności ustawień wału, wałka i pompy wzgledem siebie, poprawności napięcia napinacza a także o wiele łatwiejszym umiejscowieniu nowego paska razem z kołem na stożkowy czop wałka. Poza tym taka metoda opisana jest w instrukcjach serwisowych, więc nie jest to wyssane z palca by dokładać sobie ekstra roboty.
-
[B5 AFN] Prośba o pomoc w ustawieniu rozrządu
mam te same zdanie j/w
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
tyle, że ta blaszka trzyma za kołnierz żarnika
-
Wymiana soczewki z odbłyśnikiem bixenon Valeo na soczewki z Audi A4 B8
tylko trzeba rowek reznąć w kołnierzu żarnika
-
[B5 AFN] Prośba o pomoc w ustawieniu rozrządu
na pewno na blokadach
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
- Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział
slogan bardziej pod zakład pogrzebowy- Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
No w sumie to wszystkie glosniki graja tylko tyl prawy nie gra czyli jednak wzmacniacz uwalony do glowy dostane z tym BOSE kupilem jako sprawne i w ogole och i ach mialo byc a teraz tylko sie nonstop wkurzam... a Ty chciałbyś poprzestać na pierwszym Stage'u ? No właśnie, że nie bo mam już graty żeby zrobić wszystko wiem, że gdybym nie robił pełnego moda mógłbym wykorzystać wolne przednie kanały...czy co miałeś na myśli? no właśnie taka opcja przeszła mi przez myśl. to może w takim razie jakiś sprawny elektronik mógłby ogarnąć sam wzmacniacz?- Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
No w sumie to wszystkie glosniki graja tylko tyl prawy nie gra czyli jednak wzmacniacz uwalony do glowy dostane z tym BOSE kupilem jako sprawne i w ogole och i ach mialo byc a teraz tylko sie nonstop wkurzam... a Ty chciałbyś poprzestać na pierwszym Stage'u ?- [INNE 8P] Szarpanie, EGR i notlauf
Podbicie obrotów wynika z zapotrzebowania na prąd i tym samym niskiej efektywności (jeśli mogę to tak nazwać) akumulatora. Bordnetz wysyła wtedy sygnał do sterownika silnika o zwieszenie prędkości obrotowej podczas biegu jałowego. Co do wentylatorów to sprawdź jeśli masz możliwość wjechania na kanał/podniesienia pojazdu - główną wtyczkę od wentylatorów. Wtyczka jest 4 pinowa dwa grube plus(30) i minus(31), zacisk (15) i sygnałowy sterownik silnika -> sterownik w wentylatorze. Często bywa w tym typie, ze do wtyczki wdaje się wilgoć i to zaburza prace wentylatora. Z tym, że bardziej przy tej usterce dodatkowym objawem mógłaby okazać się praca went. na wyłączonym już zapłonie, ale sprawdzić nie zaszkodzi. - Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział