Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

konrad_A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez konrad_A4

  1. no chyba, ze sie cos teraz zmienilo, ale jeszcze jak pol roku temu pracowalem w UK w serwisie to na MOT'ach jedyna opcja sprawdzenia spalin byl pomiar zadymienia, a kat przy tym raczej nie ma nic wspolnego
  2. to ja moge zawitac swoim siwkiem
  3. no i po wszytskim nastawy podstawowe plus ustawienie lamp
  4. albo woda na wtyczkach pod ECU
  5. nie w AWX/AVF
  6. po co robic loterie ? ten blad ma sie do pierwszego wtrysku, tak samo jak do 3 pozostalych, to jest jedno wspolne zasilanie
  7. A tam, miernik w łape i sprawdz ktora ma przebicie do masy
  8. troche szukania nie zaszkodzi ? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=106037.0;highlight=bpw+wa%B3ki http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=142515.0;highlight=bpw+wa%B3ki
  9. da sie napewno, walki stoja, a obracasz samymi kolkami, tylko pytanie czy pozniej nie bedzie za ciasno na blokery
  10. po ustawieniu i 2 obortach walu bez cofania blokady ci wchodza bez problemu ? jak tak, to moze do korekty synchro zablokuj same walki, poluzuj śruby na fasolkach i dygnij walem (tyle, ze nie pamietam w ktora sktrone + w ktora -) choc moze nie jest to najlepsza metoda. osobiscie robilem tak jak jest wg elsy, czyli naciaganiem kolka od wydechowego i blokowaniu. moge cos ci podeslac, ale to dopiero we wtorek
  11. jest jeszcze cos takiego jak dobra wola producenta
  12. VIN przypisany tez jest w sterowniku silnika i zestawie wskaznikow [immo], ale nie musi on sie pokrywac z prawda
  13. bo wlasnie w tym momencie masz punkt zal/wyl czujnika polozenia pedału sprzegla. postaram ci sie wyjasnic na przykladzie - jedziesz na 3 biegu powiedzmy ~3000obr, sciagasz noge z gazu z predkoscia swiatla - czy masz szarpniecie ? nie, bo ecu odcina dawke w sposob łagodny. ale gdy wciśniesz pedał sprzęgła dawka obcinana jest natychmiastowo. Inaczej mialbys problem z podwieszajacymi sie obrotami. spróbuj sobie delikatnie wcisnąć sprzęgło w punkcie którym łapie czujnik podczas jazdy i szybko odpuść pedał przyspieszenia
  14. a o czujniku położenia pedału sprzęgła F36 i jego funkcji panowie słyszeli ?
  15. http://www.bora-forum.de/index.php?showtopic=216
  16. kółko alternatora do sprawdzenia
  17. jak masz podwyższone obroty to spróbuj pociągnąć pedał przyspieszenia ręką do góry
  18. no mi wyglada na to, ze zabiles sobie kata, nowy pewno by rozwiazal sprawe, jego sprawnosc mozesz sobie sprawdzic w BS blok 34 o ile dobrze pamietam - trza trzymac na obrotach i rozgrzac kata by wykonac test sprawnosci
  19. raczej nie ja, a serwis , tyle, ze to oryginal - koszt takiego to ponad 25kPLN ale masz racje, widzialem na digital-kaos jak ktos instalowal VAS-PC na laptopie
  20. ale jako co? 5054A to tylko wtyczka na BT ja osobiscie pracuje na VAS 6150 https://erwin.volkswagen.de/workshop/englisch/index.htm?/workshop/englisch/docs_ase/h162810.htm opartego na Toghbook'u Panasonic'a CF-52 http://www.toughbook.eu/products-and-services/semi-ruggedized/cf-52 co prawda jeszzce go nie upuscilem, ale cholerstwo jest podobno wytrzymale
  21. tak a pisales ze po VINie wychodzi Ci AWX, pewnie masz jakiegos szczepa
  22. jezeli ktos ma mozliwosc i alternator ma na zewnatrz to najlepiej jest strzelic u kogos z pneumata

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.