Treść opublikowana przez musti
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Spoty Olsztyńskie
Siemanko A u Was ciągle ich przybywa : http://moto.wp.pl/kat,121,title,Nowe-Superby-z-wideoradarami,wid,12685621,wiadomosc.html?ticaid=1aed4&_ticrsn=3- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Parafisko gratki- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co dokładnie potrzebujesz Fly ?- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- [ALL B6] Osłona silnika i skrzyni
Trza było do mnie walić o plastiki pierdoło- [ALL B6] Osłona silnika i skrzyni
O koledze zapomniałeś :gwizdanie: W każdym razie gdyby ktoś potrzebował różne pierdoły typu osłony pod silnik skrzynię spinki montażowe , dywaniki welurowe gumowe , nadkola to zapraszam na PW- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum Info o zlotach czytaj tutaj : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=93.0- [ALL B6] Osłona silnika i skrzyni
Cena spinek u mnie : 50zł Bieniek i jak te osłony co zakupiłeś ? chodzi mi o jakość wykonania- [ALL] Czy tylko volvo potrafi bić rekord Guinnessa?
Już pobity http://moto.wp.pl/kat,89554,title,Rekordowa-Mazda-MX5,wid,12682255,wiadomosc.html- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko- Spotkania na drodze
Czwartek godz: 19:20 widziany w Wawce na al.krakowskij spotkany ciemno-zielony avant B5 numery PKL 52L* Pozdrawiam kierownika- [B5 AJM] zdzira na 19kach
Gratki za robote i dzieki za opis- [ALL] Klubowa karta zniżkowa na paliwo na orlenie
Jakby coś to i do mnie podeślij- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj- [B5 AJM] zdzira na 19kach
dzięki za tydzień lece do Gdańska po felgi oraz na wypoczynek weekendowy nad morzem także po powrocie opisik się przyda- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wpadaj karetkowozem to sie dogadamy stoi już parówka na lawetce i dokańcza swój końcowy żywioł- [B5 AJM] zdzira na 19kach
rozumiem bez pośpiechu , ale przydał by się - Spoty Olsztyńskie