Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

musti

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez musti

  1. 17 kwietnia o 12 w Częstochowie
  2. Grzesiek folia doszła jutro testy
  3. Pany niech się robi ciepło i grilla palimy Jędrula , Bart i reszta świata
  4. Siemanko
  5. Chwilowo nie mają tej folii czekam jak przyjdzie to Ci dam info
  6. Grzesiek fajne eventy Wybiera się ktoś na rozpoczęcie sezonu i święcenie do Częstochowy ?
  7. Przemo na airze dasz radę
  8. No to zbierzcie się kiedy przy weekendzie i zapraszam do siebie na grilla O info pytajcie Jędrka lub Buła87
  9. Niebawem sezon się zacznie i palimy grilla
  10. Choć pogoda nie rozpieszcza to czas odkopać ją
  11. tą od Oxford-a ? Grzesiek nie Ta z Oxforda to taka ala nakładka jakby Dojdzie mi to cyknę foto
  12. Łukasz dojdziemy do wprawy Łukasz też ekipa od Ciebie Zamówiłem sobie taką folię na szybkę kasku co mają na tych wyścigach że zrywają gdy jest brudna i jadą dalej widzieli bajer ??? Kto nie widział niech zobaczy ten filmik poniżej od 1:50min widać Ciekawe czy zda egzamin
  13. Sebek słabo szukałeś Łukasz to ekipa od Ciebie kojarzysz ich czy latasz z nimi ? http://motormania.com.pl/newsy/kraj/fireblady-z-minska-maz-znowu-atakuja-podsumowanie-sezonu-2015/ Dla tych co nie widzieli jeszcze lub w ramach przypomnienia
  14. Gitarka Wpadnij kiedy na kawę jakbyś śmigał zapraszam Z wawy A2 do mnie to chwila max 15min Moją F4i widziałeś pewnie w postach wcześniej
  15. Pokaż foto Latamy tym samym sprzętem widzę
  16. Sebek co to za Honda ?
  17. Impregnacja kombinezonu zrobiona
  18. Strój musi być przede wszystkim dopasowany do sylwetki a nie worek
  19. Widzę latamy tym samym sprzętem Berik za***isty kumpel ma takiego samego tylko biało - czarny
  20. Znalezione gdzieś w sieci Auto Moto Show Skaryszew 2015 Szukam ciekawej felgi na sezon minimum 18" 8.5J
  21. Pany wrzućcie na luz LwG
  22. Sprzedam aku POWERBAT CBTX12-BS nowy - 89zł
  23. Sebek mam aku do sprzedania nówkę jak coś tomaszstn odezwij się na PW w sprawie ubioru
  24. Stronę wcześniej opisywałem jak u siebie robiłem rozrząd itd wydałem ok 750zł mowa o samych częściach Cenią się u Was dobrze za robotę
  25. Drogie tam u Was te przeglądy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.