Treść opublikowana przez musti
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Prosze : Szkoda padaczki , ale za to jest parówka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Buba Dziki Warszawskie Jakie gorące przywitanie... Siema Laski
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Ze stresowaliście tylko chłopaka
-
[ALL] H7 STROBO w światłach drogowych ???
U mnie błąd spalonej żarówki wywala a stroboskopy są
-
Obudowa głośnika tył
Potrzebuję numer obudowy głośnika tylnych prawych drzwi
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Spokojnie śnieg będzie sypie już znów więc będą narty sanki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema.Do roboty bydlaki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ogry pracują jeszcze lub wracają do domu więc chwilowy nastrój ciszy nastał
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Jarek zerknij czy przelew doszedł
-
[B6 AWX] Alufelgi 17''
Ten koleś ma dobre felgi kilku znajomych brało od niego i nie narzekają Wybór należy do Ciebie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A skąd masz ku***a kabel ? Kabel jakiś tam mam ale czyj to nie wiem xD haha jutro oddam Moskalowi więc loozik a jak uporasz się z kompem to logi by się przydały no chyba że zgłoszę się do wyżej wymienionych osób przez Poziomkę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siema Słuchajcie potrzebuję zrobić logi zna się ktoś na tym i miałby kiedy chwilę czasu ? Pilna sprawa jest / Z góry dzieki
-
[B6 AWX] - Sprzedane
Klapa od schowka jest w bagażniku zaczepy urwane i dlatego otwarty ciągle jest :gwizdanie:
-
[B6 AVJ] A4 1.8 T Poznan doktor-felga.com
Ładne cacko felga również ładnie kontrastuje z autem może swap na 300 kucy ?
-
[B6 AWX] - Sprzedane
Idzie lato a więc czas na jakieś zmiany i upiększanie niuni Przyśnił mi się pewien projekt , ale o radę zapytam się fach-menów i bardzo proszę o rozsądne komentarze i opinie.Mianowicie są dwie opcje : 1.OPCJA SERYJNA Jest jak jest i nic nie będzie grzebane . 2.SEN NA JAWIE Tak miało by wyglądać już po modach Wyżywajcie się OGRY !!!
-
[B6 AWX] A oto moja śliczna 1.9 TDI - 18", LAMPY LED, BIX, VIRUS. SPRZEDAM!!!!!
Polecam tą firmę ja kupowałem od nich felgi do B5 Alutec Cult Tomek jak auto się sprawuje po wirusie ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adaś jutro nie da rady bo robię do 22 na weekend się zgadamy najwyżej w WPR TEL <
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siemano dziewuchy PIXI kiedy demontaż listewek
-
[ALL B5] Parówa
przyjdzie czarna fela i ściema szyb to bedzie dopiero wyglądać Wiem wiem wtedy będzie miazga ale spokojnie na B6 też przyjdzie czas
-
[ALL B5] Parówa
nie miałeś wyjścia :polew: :polew: znowu bym cie ochlapał [br]Dopisany: 08 Luty 2010, 11:50_________________________________________________ ULICZNY DRAG
-
[ALL B5] Parówa
ha ha ha dobre było ciesz się że chciałem drugi raz nagrywać
-
Spotkania na drodze
hmm..a pamiętasz dalszy numer blaszek ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moskal sprzedaje drugie auto
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://otomoto.pl/audi-s4-duzo-mocniejsze-niz-rs4-C10859327.html kupować - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.