Treść opublikowana przez musti
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
162 lub 176 zależy którędy byś jechał W weekend jadę na działkę jak ktoś chętny to pisać dzwonić
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Będę na działce w ten weekend od piątku , ale nie dam rady wybrać się z Wami na gokarty niestety Jak coś to zapraszam do siebie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzięki że przyjechaliście w końcu na grilla Zapraszam częściej
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
luźna guma Drinki balety kobiety lecimy z programem Jak ktoś ma dobrą music to zgrać na pendrive i brać pójdzie w eter
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siemankooooo Niebawem długi weekend i balety Jędrula od jutra
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jeżeli nie pojadę nad morze i się do końca nie rozchoruje to będę dzwonił bo na razie to mam nos czerwony jak nienormalny :/ Jędrek za mało alkoholu !!! Jak coś to dzwoń pisz , ewentualnie zgaduj się z Bartkiem i wpadajcie
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Chłopaki z kujawsko-pomorskiego mają przyjechać
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
spadaj
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siemanko Długi weekend niebawem. Jadę na działkę. Ktoś chętny na grilla ??? Jak coś to zapraszam
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Długi weekend niebawem Lecę na działkę Chętni ???
-
Spotkania na drodze
sqizzy
-
SPOTY RADOMSKIE
Siemanko Wybiera się ktoś na AUTO MOTO SHOW SKARYSZEW ? Planuję wyskoczyć tam na niedzielę
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Spot w tym tygodniu robimy ?
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
10min roboty to co Ty chcesz przez weekend tam robić PATRYK lecimy do Bongoda na broo ?
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
w sensie maka? bo na działkę chyba jeszcze nie czas na działce to ja byłem w majówkę i tydzień temu więc dla chcącego nie ma problemu bongod ja na browar moge wpaść
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Można spać też a audi wedle czyjegoś uznania Kąpiel jak najbardziej wskazana w upalne dni Niedaleko bo ok 5.5km od działki jest fajne jeziorko gdzie woda jest mega przezroczysta Spot w tym tyg?
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
jestem za Tu foto jeziorka tego obok mojej działki W następnym roku planuję budowę domku to będzie można normalnie pojechać bo póki co tylko namiot
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
3 lub 4 jeziora do wyboru więc idziemy na rybki Najlepiej z soboty na niedzielę
-
Spotkania na drodze
Moja B5Pozdrawiam Aaaa teraz wszystko się przypomniało felga zrobiła duże wrażenie jakoś tam wygląda strucel hehe pozdrawiam
-
Spotkania na drodze
Moja B5 Pozdrawiam
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
To zbieramy ekipę i lecimy jednym autem Kiedy ? Aby pogoda była i trochę cieplej
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Ja nie widzę problemu by robić. Bierzemy namioty niech się cieplej zrobi wędki i lecimy. Jakieś pytania ? Są chętni ?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
W majówkę to zlot bmw był w Toruniu ? Byłem na działce to same bmki leciały
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Spot w tym tygodniu >? Gokarty otworzyli w mieście , kiedy ruszamy ?
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Lecimy na gokarty w sobotę ?