Treść opublikowana przez musti
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Załatwiaj i jedziemy od czwartku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Możemy się zgadać i zobaczymy co i jak , ale myślę że tak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
My też lecimy w czwartek
-
Strefa motocyklistów
U mnie GSX-R też stoi grzecznie i czeka na wiosenne loty
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Audi A4 Klub Polska
- B7 Crew
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum Audi A4 Klub Polska
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum Audi A4 Klub Polska
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum Audi A4 Klub Polska
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum Audi A4 Klub Polska
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum Audi A4 Klub Polska
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum Audi A4 Klub Polska
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum Audi A4 Klub Polska
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ruszyły zapisy na Ogólnopolski Zlot Zimowy w Bukowinie Tatrzańskiej . Kto się wybiera ? Tylko na zlot czy na dłużej ? Przypominam, że jak co roku będę robił gadżety z logo forum np ( koszulki ze swoim nickiem i logo forumowym , polary , ręczniki i zestawy do saun ) . Proszę o wcześniejsze zgłaszanie się do mnie w celu zamówień !!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ruszyły zapisy na Ogólnopolski Zlot Zimowy w Bukowinie Tatrzańskiej . Kto się wybiera od nas ? Tylko na zlot czy na dłużej ? Przypominam, że jak co roku będę robił gadżety z logo forum np ( koszulki ze swoim nickiem i logo forumowym , polary , ręczniki i zestawy do saun ) . Proszę o wcześniejsze zgłaszanie się do mnie w celu zamówień !!!
-
XX Ogólnopolski Zlot i XIII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 29-31 Marca 2019
Piotrek + Kasia
-
XX Ogólnopolski Zlot i XIII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 29-31 Marca 2019
Musti + Beata
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Audi A4 Klub Polska
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Audi A4 Klub Polska
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Audi A4 Klub Polska
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Audi A4 Klub Polska
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Audi A4 Klub Polska
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Audi A4 Klub Polska Pozdrawiam Kujawy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Audi A4 Klub Polska
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na forum Audi A4 Klub Polska