Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcys

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcys

  1. tak tak bajerant jesteś dobry przyznaje :gwizdanie:
  2. juz jest po filmie jesli o to Ci chodzi ale film bedzie dobry 12 odc. oczywiscie wojenny a no widzisz .... będę pamiętał .... dzisiaj oglądałem Pancernych i psa wspólnik idż spac bo może od jutra będziesz miał nieprzespane noce [br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 22:53_________________________________________________a robota czeka
  3. nie wiem jak ty ale ja widze datę spota który się juz odbył 21.02.2010 :doh1: poje****** mi się
  4. jest w podwieszeniu 21,03,2010
  5. od tygodnia. macie
  6. [br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 21:11_________________________________________________mam nadzieje że na spocie będzie większa frekwencja bo tu taki ruch, że nie wyrabiam z pisaniem
  7. zasypało Was. co tu taka cisza
  8. co ty gadasz 150 zł i po sprawie panowie przyszła na świat nowa członkini naszego klubu :> moja Oliwka urodziła się 09-03-2010 o godz. 19:45 wysoka na 52 waży 2770 pozdrawiam gratulacje dla małej i mamy.
  9. od rana... masakra [br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 20:35_________________________________________________marcys nie poznałem Cie dzisiaj jak żeś tym T4 podjechał następnym razem się poprawie i obiecuje poprawe, a zresztą jak miałeś mnie poznać
  10. co tam pany kiedy następny spocik.spadam zaraz do skarbówki,kupiłem punciaka i spóźniłem się jeden dzień żeby zapłacić 2% i grozi mi grzywna od 140 do 2600, poprostu brak słów.pozdro[br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 13:16_________________________________________________wstawać śpiochy, po wizycie w skarbówce osiwiałem.siedziałem pod ścianą dwie babki przepytywały mnie 20 min,stytuacja finansowa w domu rodziców, skąd moja żona która ma 25 lat miała kase na otwarcie hurtowni........itp,ale cóż skąd ja to moge wiedzieć
  11. panowie to jaka decyzja bo niewiem o której wyjechać z poznania
  12. 100 lat chłopaku,jutro zadzwonie.[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 21:16_________________________________________________panowie dacie się namówić na wcześniejszą porę np 14:30
  13. mi też teoretycznie pasuje, a co byście powiedzieli jak by się odbył troche wcześniej [br]Dopisany: 15 Luty 2010, 21:35_________________________________________________HUBI wielkie dzięki za wczorajszą pomoc panowie i jak z tym spotem a mianowicie z godziną, może ciutke wcześniej
  14. nooooo. kiedy spocik
  15. u mnie wygląda tak, w piątek lece do poznania a w niedziele wracam więc,raczej sobota u mnie odpada,pozdro
  16. czołem po długiej nieobecności ale robota robota robota
  17. Rzuciłeś kubkiem 18,37 zł w nike21's! Rzuciłeś kubkiem 18,37 zł w nike21's!
  18. Rzuciłeś kubkiem 8,30 zł w nike21's!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.