Treść opublikowana przez sebulba
-
[B6 AVF] Zakup oleju na allegro
Niektórzy z naszych zaufanych sprzedawców z forum sprzedaje też na alledrogo oleje.
-
[ALL B5] 1.9 czy 2.5?
1,9 piękna pszczoła
-
Kto z was pamięta Stan Wojenny?
Ja pamiętam urywki jak mnie wojsko do szpitala wiozło nyską bo miałem atak astmy.
-
[B5 ACK] Tylne przguby w quattro czy ktos wymieniał?????
Ostatnio były 2 sztuki na aledrogo i poszły jak świeże bułki gość pisał że przywiózł z Niemiec. Poszukaj używanego wału to może ktoś sprzeda same przeguby.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Ktoś może oddawał Master Sport do reklamacji ?
-
[B5 ABC] Wymiana wahaczy, ustawianie geometrii kół
Powiem że mnie też czeka geometria i zbieżność kół po wymianie wszystkich tulei i drążka z tyłu. a robi się to śrubami mimośrodowymi. Są tam dwie śruby na jedną stronę :
-
[B5 AJM] Wyciek oleju
A czy ktoś mający Etkę może sprawdzić jaki to uszczelniacz i ewentualnie poda jego numer. Bardzo pomocne by było wklejka z Etki jak to wszystko jest poskładane:
-
[B5 AJM] Wyciek oleju
Ma problem z tylnym napędem a mianowicie zauważyłem ochlapane olejem miejsce na połączeniu wału z tylnym mostem miej więcej w tym miejscu (zdjęcie podglądowe) Czy jest tam jakiś uszczelniacz i jak się to tego dobrać ? Jakim olejem uzupełnić braki jeżeli takowe będą ? Dodam że jest to Audi A4 1,9 TDI Quatro 2000r kombi Za ewentualną pomoc dziękuje z góry:
-
[ALL B5] Pytanie o klocki hamulcowe firmy Gerling
A ja powiem że mam założone Gerlinga na przodzie wraz z klockami i nie narzekam dodam jeszcze że na rancie tarczy jest wybite TRW chyba licencja
-
[B5 AEB] Dobór czujnika ABS quattro tył
No to ja odświeżę temat padł mi czujnik ABS tylny w moim audi 1,9 TDI Quatro 2000R odczytane numery to 8DO 927 807 F, można go zastąpić jakimś innym albo może w innych modelach on występuje np. A6 Proszę o pomoc ktoś może sprawdzić na Etca
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Czym się sugerować przy zakupie Lemfordera żeby nie kupić badziewia bo ceny są różne na alledrogo?
-
[ALL B6] brudny bagnet oleju
Jeżeli go już nie uszkodziłem bo jeżdżę z takim problemem ok 30000tyś ale silnik pracuje prawidłowo wiec może nie. Byłem z tym u mechanika jak to się pojawiło i powiedział że to może być (tak jak ktoś tu pisał) robię mały przebieg na nie rozgrzanym silniku i czasami się tak dzieje. Jeżeli to uszczelka to powinienem splanować głowicę i sprawdzić ją czy nie ma pęknięć przed jej założeniem?
-
[ALL B6] brudny bagnet oleju
Witam To ja się podepnę żeby nie zakładać nowego wątku mam te same objawy co kolega opisuje, dodam że na korku też jest trochę tej mazi i dolewam 1litr płynu co jakieś 3000tyś. Zauważyłem też delikatny nalot po płynie na złączeniu chłodnicy (aluminium z plastikiem). Jaka może być przyczyna tego ubytku w układzie chłodzenia czy uszczelka pod głowicą? a może chłodnica?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich audi maniaków.