Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sebulba

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sebulba

  1. sebulba odpowiedział(a) na dlugi temat w 1.9TDI
    Niektórzy z naszych zaufanych sprzedawców z forum sprzedaje też na alledrogo oleje.
  2. 1,9 piękna pszczoła
  3. Ja pamiętam urywki jak mnie wojsko do szpitala wiozło nyską bo miałem atak astmy.
  4. Ostatnio były 2 sztuki na aledrogo i poszły jak świeże bułki gość pisał że przywiózł z Niemiec. Poszukaj używanego wału to może ktoś sprzeda same przeguby.
  5. Ktoś może oddawał Master Sport do reklamacji ?
  6. Powiem że mnie też czeka geometria i zbieżność kół po wymianie wszystkich tulei i drążka z tyłu. a robi się to śrubami mimośrodowymi. Są tam dwie śruby na jedną stronę :
  7. sebulba odpowiedział(a) na sebulba temat w Audi A4 B5
    A czy ktoś mający Etkę może sprawdzić jaki to uszczelniacz i ewentualnie poda jego numer. Bardzo pomocne by było wklejka z Etki jak to wszystko jest poskładane:
  8. sebulba opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Ma problem z tylnym napędem a mianowicie zauważyłem ochlapane olejem miejsce na połączeniu wału z tylnym mostem miej więcej w tym miejscu (zdjęcie podglądowe) Czy jest tam jakiś uszczelniacz i jak się to tego dobrać ? Jakim olejem uzupełnić braki jeżeli takowe będą ? Dodam że jest to Audi A4 1,9 TDI Quatro 2000r kombi Za ewentualną pomoc dziękuje z góry:
  9. A ja powiem że mam założone Gerlinga na przodzie wraz z klockami i nie narzekam dodam jeszcze że na rancie tarczy jest wybite TRW chyba licencja
  10. No to ja odświeżę temat padł mi czujnik ABS tylny w moim audi 1,9 TDI Quatro 2000R odczytane numery to 8DO 927 807 F, można go zastąpić jakimś innym albo może w innych modelach on występuje np. A6 Proszę o pomoc ktoś może sprawdzić na Etca
  11. Czym się sugerować przy zakupie Lemfordera żeby nie kupić badziewia bo ceny są różne na alledrogo?
  12. Jeżeli go już nie uszkodziłem bo jeżdżę z takim problemem ok 30000tyś ale silnik pracuje prawidłowo wiec może nie. Byłem z tym u mechanika jak to się pojawiło i powiedział że to może być (tak jak ktoś tu pisał) robię mały przebieg na nie rozgrzanym silniku i czasami się tak dzieje. Jeżeli to uszczelka to powinienem splanować głowicę i sprawdzić ją czy nie ma pęknięć przed jej założeniem?
  13. Witam To ja się podepnę żeby nie zakładać nowego wątku mam te same objawy co kolega opisuje, dodam że na korku też jest trochę tej mazi i dolewam 1litr płynu co jakieś 3000tyś. Zauważyłem też delikatny nalot po płynie na złączeniu chłodnicy (aluminium z plastikiem). Jaka może być przyczyna tego ubytku w układzie chłodzenia czy uszczelka pod głowicą? a może chłodnica?
  14. Witam wszystkich audi maniaków.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.