Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Daimos

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Daimos

  1. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=32218.msg2585326#new
  2. zacznij od sprawdzenie poziomu oleju w skrzyni, przebieg udokumentowany?
  3. Wiedzą co robią, ponieważ za Senną pójdzie kasa od sponsorów, a Heidfeld'owi muszą płacić pensje. W dodatku rozwój bolidu stoi od dobrych paru wyścigów z braku kasy, więc po co lepszy kierowca na obecną chwilę.
  4. widać brak Roberta, bolid mają bardziej konkurencyjny od zeszłorocznego a wyniki gorsze jutro start wyścigu będzie bardzo ciekawy
  5. http://www.f1.v10.pl/Dmuchane,dyfuzory,znowu,legalne,zespoly,doszly,do,porozumienia,63842.html :oklaski:
  6. o to właśnie chyba to i tera afera niby jest, że oburzenie znaczy się Afera jest ponieważ pomimo zakazu pozwolili w przypadku silników Renault na 50% otwarcie przepustnicy podczas hamowania silnikiem w porównaniu do 10% dla innych zespołów, następnie cofnięto decyzję dla Renault pozwalając im tylko na 10% otwarcie przepustnicy, a obecnie FIA od następnego wyścigu chce cofnąć całkowicie zakaz, ale tylko jeżeli wszystkie zespoły wyrażą na to zgodę... http://www.f1wm.pl/php/news_id-22762.html
  7. FIA zatwierdziła nowe silniki V6 1,6 turbo od 2014r. http://www.formula1.com/news/headlines/2011/6/12237.html http://www.youtube.com/watch?v=nNDrUIWp09g
  8. Chyba nie do końca masz rację Dlaczego Webber nie wygrywa? Przecież ma taki sam bolid. Przypomnij sobie, pierwsze zwycięstwo Vettela na Monzy. Wtedy jeździł w Toro Rosso. To był jeden z najsłabszych bolidów... Vettel pokazał wtedy klasę, fakt. Ale bardzo dużo mu pomogło w zwycięstwie zdobycie pole position, z tego co pamiętam było dość dużo wody na torze i kiepska widoczność. Obecnie jest nr 1 w zespole gdzie na pewno jest bardziej faworyzowany niż Webber.
  9. Vettel wygrał w swoim stylu, a raczej bez żadnego stylu. Bezkonkurencyjny samochód, w którym wystarczy nie popełniać głupich błędów i wygrywa się wyścigi. Gorzej gdyby ktoś zaczął go naciskać lub spadłby kilka pozycji w dół i musiał odrabiać straty.
  10. nie ma potrzeby, otwory są po to żeby poprzez specjalny trzpień montażowy stosowany w aso ustawić poprawnie sanki w przypadku ich montażu
  11. http://www.f1.v10.pl/Konferencja,prasowa,z,Daniele,Morellim,na,temat,Roberta,Kubicy,62433.html
  12. Przynajmniej na zdjęciach widać optymizm Kubicy :gwizdanie:
  13. taka moc była wtedy wykorzystywana tylko na kwalifikacje, silnik po kilku okrążeniach nadawał się do wymiany, a dzisiaj musi wystarczyć na 4 pełne weekendy wyścigowe, więc moc na pewno będzie ograniczona wytrzymałością jednostki
  14. olej do skrzyni z ASO to właśnie CASTROL TAF-X 75W90
  15. http://sokolimokiem.tv/?p=298#more-298 Niezły artykuł, niestety dużo w nim prawdy. W Renault widać brak Roberta, a jak już wróci to nie wiadomo w jakim stanie będzie zespół :gwizdanie:
  16. http://sport.onet.pl/f1/mikolaj-sokol-dla-onetpl-byc-moze-lopez-bedzie-mus,1,4339690,wiadomosc.html a ja myślę, że na razie za wcześnie na tego typu polemikę
  17. Całkowicie kolego przyznaje ci racje Jeżeli diesel to tylko z zasilaniem CR ale to już nie w B5 ;(
  18. 3 trening - pożar Heidfelda :gwizdanie:
  19. do sprawdzenia układ kierowniczy (drążki wymienione ale może być luz na przekładni) oraz stan amortyzatorów, sprawdź też tuleje tylnej belki oraz czy nie ma luzu na łożyskach w tylnych kołach
  20. http://www.f1wm.pl/php/news_id-21802.html
  21. http://www.f1.v10.pl/Robert,Kubica,wypowiedzi,wywiady,cytaty,59582.html
  22. wentylator obraca się cały czas, możesz sprawdzić sprzęgło wiskotyczne - na zimnym silniku wentylator powinien dać się zatrzymać, tylko nie próbuj tego wykonywać ręką
  23. http://www.formula1.pl/F1_news-11179-Sauber_zdyskwalifikowany.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.