Treść opublikowana przez r7adek
-
Panel klimatyzacji B7 do B6 rozwiazanie z grzana tylna szyba
Kurcze i będzie problem, bo teraz nie wiem z jakim numerem miałem klimatronic, ponieważ z dwa razy już zmieniałem. Jest jakaś alternatywa żeby znaleźć jaki fabrycznie był klimatronic, w celu odpowiedniej zmiany pinów w czujniku nasłonecznienia?
-
Panel klimatyzacji B7 do B6 rozwiazanie z grzana tylna szyba
Jak byś miał chwilę i znalazł, byłbym wdzięczny.
-
Panel klimatyzacji B7 do B6 rozwiazanie z grzana tylna szyba
Aha, no nic będę przeglądał ten temat jeszcze raz, bo nie kojarzę aby ktoś tu pisał, które zamienić.
-
Panel klimatyzacji B7 do B6 rozwiazanie z grzana tylna szyba
To spoko, mój z lipca 2003. Dzięki.
-
Panel klimatyzacji B7 do B6 rozwiazanie z grzana tylna szyba
Mógłbyś napisać które piny trzeba zamienić?
-
Panel klimatyzacji B7 do B6 rozwiazanie z grzana tylna szyba
Ale jak zmieni się czujnik to będzie ok?
-
Dolny grill/kratka w plastry miodu
Z czego brałeś tą kratkę? No źle to nie wygląda.
-
Dolny grill/kratka w plastry miodu
No ta, tylko trzeba mieć ramkę. A ja nie mam jej i zastanawiam się jak to ogarnąć.
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Ja zostawiłem swoje.
-
Dolny grill/kratka w plastry miodu
W zderzaku z S4b6 z czego można zastąpić kratkę środkową zderzaka, żeby zrobić plaster miodu ?
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Dzięki za wskazówki, wymieniłem wiązkę zderzaka i działa. Jeszcze tylko kodowanie, bo zmiana z 0 na 1 w ustawieniach nic nie daje, nadal vcds nie widzi modułu ale to juz przy okazji sobie ogarnę.
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Wiązkę mam od Kaju, to z nią jest ok. Ale nie sądzę aby dokodowanie haka miało wpływ na to, że dziwnie działa a raczej nie działa PDC.
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Vehicletool, który wykrywa moduł ale nie mogę przeprowadzić kodowania i vcds 19 ale on z kolei nie może połączyć się z modułem.
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Hak jest, manual, avant, więc kodowanie powinno być - 10114.
-
Panel klimatyzacji B7 do B6 rozwiazanie z grzana tylna szyba
Handluje ktoś jeszcze gotowymi wiązkami z przekaźnikiem pod klimatronik z B7?
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Podmieniłem już trzy czujniki i nadal to samo. Chyba będę musiał przejrzeć wiązkę. Dodatkowy problem z kodowaniem: mam obecnie 00114, powinienem mieć 10114 jednak nie mogę zrobić takiego kodowanie, bo mam info, że jest ono nie dopuszczalne. Vcds w ogóle nie widzi modułu. I nadal problem jest, że wrzucając wsteczny najpierw sygnał mam z tylnych czujników, po nich z przednich i mogę wjechać w przeszkodę i tak nie zasygnalizują ich. ? innych błędów brak. Nie odpinałem licznika.
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Ok, to podmienię bo mam.
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Podłączyłem wszystko jak w tutejszej instrukcji. Nawet wiązkę kupiłem gotową. Wszyscy tu piszą, że dioda w przycisku PDC powinna mrugać na zielono, u mnie mruga na pomarańczowo. Po sprawdzeniu mam takie błędy: 01317 - jednostka sterująca w tablicy rozdzielczej J285 - na forum znalazłem ale odnośnie webasto, a ja nie ma go. 01628 - przedni lewy czujnik G254 01326 - jednostka sterująca modułu wielofunkcyjnego - J453 Czy po dołożeniu modułu obsługującego PSC przód i tył trzeba go kodować ? Bo może tu tkwi problem ? Po skasowaniu błędów pozostał tylko ten dotyczący czujnika, pewnie do wymiany. Kolejna rzecz, po wrzuceniu wstecznego, pojawia się sygnał z tylnego głośnika, następnie z przedniego. Cofając mogę wjechać w przeszkodę o sygnału o napotkanej przeszkodzie nie ma. Co może być nie tak ?
-
Zaślepka spryskiwacza reflektora zderzaka S4 a4b6.
Podziękował.
-
Zaślepka spryskiwacza reflektora zderzaka S4 a4b6.
Potrzebuję numer zaślepki lewej i prawej spryskiwacza reflektora zderzaka S4 B6.
-
1.8t BEX quattro dwumasa
Nie ma, przynajmniej u mnie nie było.
-
1.8t BEX quattro dwumasa
Po prawie 2 latach wszystko jest ok, nadal jeżdżę i nic nie robiłem, poprawiałem.
-
Rodzaje paneli klimatronic w A4 B6 i B7
Kurcze, to fajnie by było żeby ktoś to zaktualizował, bo nie będzie się wertował tyle stron. Mam nadzieję, że chociaż faktycznie jest od 16 stopni.
-
Rodzaje paneli klimatronic w A4 B6 i B7
Kupiłem klimatronik 8E0 820 043 AP - bo podane w pierwszym poście, że jest to wersja 2 din na wypasie. Ależ się zdziwiłem jak otworzyłem dzisiaj paczkę. Faktycznie numer jest 8E0 820 043 AP ale posiada chromowana listwę pod spodem czyli wychodzi na to, że to 1 din. Ciekawe czy ktoś zmieniał front w nim czy jaka cholera ... Ale przeglądnąłem aukcje na allegro i kolejny o tym numerze też jest z tą listwą. Hmm o co kaman ?
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
No nic, zaryzykowałem. Wpiąłem się w te piny osadzone, zakodowałem i wszystko działa.